Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    18233 Mesaj
    dursuna içimizdeki İrlandalı dedik, görünüşe göre cengiz de sabotajcı.şu liselileri dert ederdik artık yönetimlerimiz de berbat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Hiç mi hiç böyle bir durumun olduğuna inanmıyorum. Serdar 1 oynuyor 5 oynamıyor diye bir durum yok. Bu sezon oynadığı maç sayısı belli cezası dışında 2 maç kaçırmış onun yanında skora müthiş katkı vermiş 2 gol 1 asist.

Bu takımda disiplinsiz oyuncu aranıyorsa çok daha farklı isimlere bakılır. Nagatomo dışında bir tane gerçek profesyonel yok bu kadroda. Sadece bizde değil bu ligde yok.

Serdar'ın olayıyla ilgili tek gerekçe aklıma geliyor bu adam sezonun ortasında kasım ayında gidip Fenerbahçe'yle görüştü. Yok eğer öyle bir durum yoksa bu işin hiç izahı yok. Fatih hocayı babam gibi dedem gibi severim ama bu hamle bizi maddi manevi zarara uğratır.

Sezon sonu yapsalar inanın umrumda olmaz ama şampiyonluk şarkısını söyleyeceğimiz günlere 40 gün kalmışken oluru yok bu işin.

Alıntıları Göster
    Dediğim gibiymiş Serdar 7 aralık’ta resmen görüşmüş Fenerbahçe’yle. Kasım ayında da girişimler başlamıştır. O topu öyle hakeme atmanın falan izahı yok normalde.

Fatih hocam yine haklı bir karar almış.

Serdar Aziz geldiğinde ben yeni Bülent olmak istiyorum Galatasaray’ın kaptanı olmak istiyorum demişti. Altında kalınacak laflar etmemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2946 Mesaj
    Transferdeki futbolcu yaşları bi beni endişe ettiriyor? Bu nedir ya 33-34 sen Galatasaraysın içi geçmiş emekliliği gelmiş adamı ne yapıcan? Yazıktır günahtır bu paraları altyapıya yatırın bari 3-4 sene bişey beklemiyoz sizden tamam.

|
    |
    Batshuayi gelmeyecek oyuncu degil artık Valencia da yapması zor. Huesca ve Sevilla maçînda sonradan oyuna girdiginde ıslıklandı. Son durumu iyi olsa zaten buralarda adı bile geçmez. Ben alınmasını çok isterim tam bizim takım ve lig icin forvet. Marsilyadaki haline dönmemesi için neden yok. Fransada iş yapan forvet burda da yapar.

Juan Jesus ve Marcano isimlerinin bizle gecmesi iyi. umarım ikisinden biri olur

|
    |
    Belhandanında sözleşmesinde
    quote:

Sözleşmede Galatasaray’ın, Belhanda’yı sözleşmesi bitmeden satması halinde Dinamo Kiev’e ekstra ödeme yapmasını gerektiren önemli bir madde bulunuyor.

Bu nasıl iş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolisso -- 7 Ocak 2019; 9:46:0 >

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Ersin Düzen söylediyse kesin yalandır.

Hocam Gomis bizden 7 milyon euro istedi. Batshuayi bu paranın 3'te birini anca kazanıyordur vergi düşünce, hatta daha da az olabilir. İspanya'da vergisiz 2.3 milyon euro kazanabilmek çoook büyük mesele. Ama Batshuayi bize gelmez Valencia Avrupa'da devam ediyor iddialı bir kadroları var ve 4 santraforlarını da aktif kullanıyorlar.

Alıntıları Göster
    Hocam Valencia Avrupa’da devam ediyor demişsin de bildiğin gibi Ş.Liginde zor bir gruptaydılar 3’üncü oldular Uefadalar şu an ligte de baktım 11’inciler seneye Ş.Ligi gitmeleri zor , Gs desen o da zaten UEFA’da 2.yarı gaza basarsa ş.ligine gitmemesi için bir neden Yok.

Artı Avrupa’da vergiler çok, maaşta da bir orta yolu bulabilirler

• Yüzbaşı
    899 Mesaj
    Taraftardaki bu transfer çılgınlığını anlamak güç gerçekten. Gidip 3 5m euro verip bir tane forvet aldın diyelim.
    Geldi ve sakatlandı ya da yatmaya başladı. Ne yapacaksınız? Benim şahsi kanaatim, Galatasaray yıllarca şampiyon zaten olmuş,
    Uefa kupası almış. Yaşanabilecek bir çok şampiyonluğu zaten görmüşüz. Bana keyif verecek şey şuanda alt yapıdan futbolcu çıkarmak ya da
    uygun fiyata yabancı futbolcu transfer edip parlatıp satmak. Ligde nereye kadar şampiyon olacaksın? Benfica ülkede doğru düzgün şampiyon olmuyor ama dünyada
    en çok konuşulan takımlardan. Bizim takımı şu ' şampiyon takıma gideyim, rahat edeyim' zihniyetindeki futbolculardan uzak tutalım. Gelip kendisini geliştirip
    yüksek meblağlarda transfer olmayı hedefleyen futbolcular transfer edelim artık.

Edit: 3 5m Euro sözleşme parası olarak söylemek istemiştim. Bonservisi daha saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheckVizoR -- 7 Ocak 2019; 10:0:13 >

|
    |
    1668 Mesaj
    Transfersizlikten kafayı yicem artık
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Ersin Düzen in söylediğini aktardım.

Ben araştırma yapmadım bu konuda. Bizim yönetimin Batshuayi gibi bir transfer yapabileceğini düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Yok hocam yanlış anlama, sana karşı olsun diye yazmadım. Bilgi yanlışı vardı doğruyu görelim diye yazdım. Yönetim hakkında bende senin gibi düşünüyorum.Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 7 Ocak 2019; 11:37:27 >
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Taraftardaki bu transfer çılgınlığını anlamak güç gerçekten. Gidip 3 5m euro verip bir tane forvet aldın diyelim.
    Geldi ve sakatlandı ya da yatmaya başladı. Ne yapacaksınız? Benim şahsi kanaatim, Galatasaray yıllarca şampiyon zaten olmuş,
    Uefa kupası almış. Yaşanabilecek bir çok şampiyonluğu zaten görmüşüz. Bana keyif verecek şey şuanda alt yapıdan futbolcu çıkarmak ya da
    uygun fiyata yabancı futbolcu transfer edip parlatıp satmak. Ligde nereye kadar şampiyon olacaksın? Benfica ülkede doğru düzgün şampiyon olmuyor ama dünyada
    en çok konuşulan takımlardan. Bizim takımı şu ' şampiyon takıma gideyim, rahat edeyim' zihniyetindeki futbolculardan uzak tutalım. Gelip kendisini geliştirip
    yüksek meblağlarda transfer olmayı hedefleyen futbolcular transfer edelim artık.

Edit: 3 5m Euro sözleşme parası olarak söylemek istemiştim. Bonservisi daha saymıyorum bile.
    Sen şuan insanlarin yaptıklarına transfer cilginligi mi diyorsun? Dalga mi geciyorsun? Koskoca Galatasaray'in mevkisi forvet olan futbolcu sayisi 0. Yasin kac bilmiyorum ama ac tarihe bak Galatasaray'in en donem en az 3 forveti olurdu. Insanlarin transfer transfer diye inlemesinin sebebi elde olan les Eren'de gitti suanda forvet yok. Stoper yok. Bunlar olmazsa olmaz transferler. Devre arasina girerken bize 2 forvet 1 kanat 1 stoper lazimken olan forvet ve stoper gidince 2 kaliteli forvet 1 kanat 1 stoper alınması elzem hale geldi. Ne transfer cilginlgindan bahsediyorsun? Elde forvet varda taraftar daha iisni mi istiyor da sen transfer çılgınligi diyorsun?

• Yüzbaşı
    869 Mesaj
    Galatasaray, Süper Lig'in ilk yarısını 29 puanla tamamladı. Neden beklenen başarıyı gösteremedi?

Abdurrahim Albayrak;

"Nazar değdi takıma"

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Despodova Bursanın girişimi varmış. Cska Sofyada iyi işler çıkardı Bulgaristanda yılın oyuncusu secildi bu sene. Hadi buyuk liglerden getiremiyorsun Danimarka Bulgaristan Hırvatistan Sırbistan gibi liglere yönelin bari.

Alan'ı bir tek ben istemiyorum sanırım yarım sezonlukta olsa büyük liglerden bir foevet kiralarsak iş görür diye düşünüyorum. Ayrıca transferi bugün ya da bir iki hafta sonra yapmanın hiçvir farkı yoktur o yüzdrn acele etmeye gerek yok maddi şartlar çok önemli şu aşamada. Sosyal medyaya bakarak transferi hemen aceleye getirip yaparlarsa hata yaparlar, bugüne kadar sosyal medyaya bakarak yapılan hangi iş gerçekten kulübe bir katkısı olmuş? O yüzden profesuonel düşünüp öyle hareket etmek gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Alan'ı bir tek ben istemiyorum sanırım yarım sezonlukta olsa büyük liglerden bir foevet kiralarsak iş görür diye düşünüyorum. Ayrıca transferi bugün ya da bir iki hafta sonra yapmanın hiçvir farkı yoktur o yüzdrn acele etmeye gerek yok maddi şartlar çok önemli şu aşamada. Sosyal medyaya bakarak transferi hemen aceleye getirip yaparlarsa hata yaparlar, bugüne kadar sosyal medyaya bakarak yapılan hangi iş gerçekten kulübe bir katkısı olmuş? O yüzden profesuonel düşünüp öyle hareket etmek gerekiyor.
    Alan ı ben de istemiyorum ve eminim bir çok insan da istemiyordur çünkü kim olduğunu bilmiyoruz. 2 kere ağır sakatlık yaşamış Avrupa da çok az oynamış hemen para için Çin e gitmiş ve görüldüğü kadarıyla fiziği zayıf. Ama yönetim öyle bir duruma getirdi ki taraftarı şu an forvet için nefes alsın yeter modunda herkes. Açıkçası benim tercihim her zaman için iri fizikli siyahi forvetlerde çünkü ligimizde her zaman iş yapıyor böylesi. Özellikle de iyi liglerde tutunamamış ama potansiyeli olan oyuncular her zaman ilk tercih olmalı.
    |
    |

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Despodova Bursanın girişimi varmış. Cska Sofyada iyi işler çıkardı Bulgaristanda yılın oyuncusu secildi bu sene. Hadi buyuk liglerden getiremiyorsun Danimarka Bulgaristan Hırvatistan Sırbistan gibi liglere yönelin bari.
    A olmaz Hocam önce bir anadolu takımı cüzi bir paraya alsın biz sonra onlara 8-10M eur verir öyle alırız. Büyük takım dediğin öyle olur ne de olsa
    Yani anlamıyorum ki bu insanları zorla mı yönetici yapıyorlar beceremiyorlarsa anlamıyorlarsa bıraksınlar yahu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Sen şuan insanlarin yaptıklarına transfer cilginligi mi diyorsun? Dalga mi geciyorsun? Koskoca Galatasaray'in mevkisi forvet olan futbolcu sayisi 0. Yasin kac bilmiyorum ama ac tarihe bak Galatasaray'in en donem en az 3 forveti olurdu. Insanlarin transfer transfer diye inlemesinin sebebi elde olan les Eren'de gitti suanda forvet yok. Stoper yok. Bunlar olmazsa olmaz transferler. Devre arasina girerken bize 2 forvet 1 kanat 1 stoper lazimken olan forvet ve stoper gidince 2 kaliteli forvet 1 kanat 1 stoper alınması elzem hale geldi. Ne transfer cilginlgindan bahsediyorsun? Elde forvet varda taraftar daha iisni mi istiyor da sen transfer çılgınligi diyorsun?

Alıntıları Göster
    Kardeş eskiden onlar falan vardı, ekmeğini yedik. Şimdi bizim ihtiyacımız olan şey futbolcu keşfetmek olmalı. Transfer olsun, forvetimiz olsun,
    ünlü olsun, yüksek maaşla yaşlı bir tane forvet alalım falan olmamalı bizim hedefimiz. Forvet almıyorlarsa bile alt yapıdan gerçekten kumaşı
    sağlam çocuklar bulunsun ve A takıma monte edilsin. Ben bu şekilde keyif alırım. Yoksa yönetim gidip 2 tane yıldız futbolcu alsa, falcao gelmiş, sezon sonuna kadar 20 gol atıp bizi şampiyon yapmış falan bunlar beni pek etkileyecekler şeyler olmaz. Diğer yıl başkan değişir, ben bu teknik direktörü istemiyorum, şu futbolcuyu istemiyorum der, başka birini getirtip yine takımı dibe vurdurabilir bu şekilde. Alt yapı olmasa bile düşük bütçeyle genç futbolcu transfer edip parlatmak bizim ilk hedefimiz olmalı. Benim için bu ligde ilk hedef şampiyonluk değil. 50, 60m Euro'ya futbolcu satmak bence daha büyük ve keyifli iş.

• Onbaşı
    16 Mesaj

|
    |

Bakın göreceksiniz Serdar Fenerbahçe'ye giderse astronomik bir maaşla gidecek. Ali Koç'un alacağı olsun kasım ayından beri görüşüyormuş. Aziz Yıldırım'dan ne farkın kaldı hem Tolgay hem Serdar bize gelmek istiyor dedirtiyor bir de yardımcısına, Aziz Yıldırım'da aynısını Quaresma için yapmıştı.

Bu 17. olmakla alakalı bir durum değil seneye yabancı sınırı değişiyor. Serdar Türkiye'de yetişmiş en iyi Türk stoper. Yabancı sınırı varken kimlere neler ödedik unutmamak lazım.

Bu arada Fulham'dan Stefan Johansen'le de anlaştık 6 ay sözleşmesi var muhtemelen açıklarlar bu hafta. 8 numara oynuyor ama 10 numaraya da yatkın.
SEO
haberler
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,110
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.