Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
90.315
Cevap
119
Favori
3.138.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    646 Mesaj

Bir adama destek çıkmak için ondan emin olacaksın güveneceksin

Başakdan 5 bjk 3 trab 2 yemiş son 4 deplasmanda puan alamamış saçmalama mertebesinde taktik varyasyonlar ile topçuların başını döndürmüş kimse nerde oynadığını bilmiyor

Tudora kondisyoner olarak güvenenilirim ama teknik direktörlük daha fazla yönetici vasfı gerektiriyor

Arka çıkmayışımızın çok karşı çıkmamızında çok sebebi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yav he he.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

quote:

Yanıyorum bu çapsız teknik direktör yüzünden sneijder i harcadı bu yönetim. Fatih Terim gelse, bir sneijder geri alınsa, belhanda bi takıma kiralansa açık ara farkla şampiyon olur bu kadro.

Sneijder hadi neyse de Bruma gibi adamı yolladık. Takımda ki tüm kanatları toplasan bir Bruma etmez.

Bruma sevdiğim bir futbolcuydu ama sneijder çok başkaydı hocam. O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına. Tekniğini falan geçtim zekasıyla oynayan kaç tane adam var dünyada?

Yazık oldu şu vasıfsız tudor yüzünden..

4.5 sezon kaldı. Hangi oyuncuyu yetiştirdi? Hagi 5 sezon kaldı şimdi hala emre diye bir futbolcu var piyasada.

Emre gibi yetenekli kimse var mıydı kadroda ?
    Emre çolak'a bence iyi kötü katkısı olmuştur.
    Birlikte çalıştığı, potansiyeli yüksek futbolcu ben görmedim.

Madem kadroda yetenekli futbolcu yok kalsaydı kimi yetiştirecekti?

Bu yetenekli futbolcu gelmeyeceği anlamına mı geliyordu ?
    Neyi anlatmaya çalışıyorsun kardeş aslında?
    Yani" sneijder gereksiz bir futbolcuydu,
    iyi oldu gitmesi " demeye mi getiriyorsun?

• Yarbay
    2459 Mesaj
    renksizler tutuşmuş tudor gitti diye.

arkadaş haftalardır puan kaybediyoruz, hala 2 puan gerimizdesiniz. bir kaybolunda şampiyonluk yarışındakilere yol verin bir zahmet.
    |
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    Bu takımın ihtiyacı olan sadece Türkiye şampiyon lugumu? Allah rızası için biraz geçmişinizden ders alın.

Bu takımın uzun süreli bir projeye ihtiyacı var. Vizyona ihtiyacı var. Sene sonunu görmeden teknik direktör değiştirme ile bir halt olmaz. Anca Türkiye de şampiyon olunur UEFA da şampiyonlar liginde 0 çekilir geri dönülür.

Terim bu takimi şampiyon yapar ama adam dengesiz 1. Yıl olmasa bile 2. Yıl illaki birileri ile surtusecek bunu düşünecek yeteneğiniz yok mu ? EE ondan sonra Fatih terimi tekme tokat gönderin bir daha donun başa.

Su anki durum teknik direktör kovmak falan değil . bildiğiniz rezilliktir ülke de ki hic bir kurum yonetilmedigi gibi Galatasaray da yönetilmiyor.Suanki düzen ile de hic bir zaman yonetilemeyecek böyle aptal işlerle zaman geçecek sporcularda paraları cukkaliyacak millette izleyecek. Sportif başarıyı geçtim yemin ediyorum rezillik başka bir şey degil.

• Cihar Arslan'da gelebilir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Bir adama destek çıkmak için ondan emin olacaksın güveneceksin

Başakdan 5 bjk 3 trab 2 yemiş son 4 deplasmanda puan alamamış saçmalama mertebesinde taktik varyasyonlar ile topçuların başını döndürmüş kimse nerde oynadığını bilmiyor

Tudora kondisyoner olarak güvenenilirim ama teknik direktörlük daha fazla yönetici vasfı gerektiriyor

Arka çıkmayışımızın çok karşı çıkmamızında çok sebebi var.

iyide hocam türkiyede bir an önce başarılı olunsun isteniyor, şu takımın başına fatih terim gelse şampiyon olacağının garantisi var mı? yok.

bence taktisyen hocalar kalıcı başarı sağlayabilir zaman verildiğinde, en güzel örnekleri ortada şenol güneş-abdullah avcı.

tudor da gs için öyleydi benim gözümde, ha şahsen beşiktaşlı olarak sevindim ama gs li olsam üzülürdüm.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• Yüzbaşı
    561 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: snapsh0t.

Aynen değil mi zaten bağıra çağıra Uefa'yı kazandı adam taktik falan bilmeden haklısın. Popescu, Taffarel, Hagi bunlarda Türk uyruklu yabancılardı zaten. Meydanı boş buldunuz şampiyon oldunuz 2 sene üst üste mekanın sahibi gelicek diye 3,5 atmayın hadi.

Bağıra çağıra kazandı tabi UEFA yi. İzlemedik mi sanki FT nin soyunma odası konuşmalarını? Neredeyse tokatlayacak Emre yi falan.

Gelsin de siz o zaman görün :)

|
    |

Sneijder misyonunu tamamlamış kaliteli ve elit bir futbolcuydu.

Bu cümledeki en önemli söz misyonunu tamamlamış kısmı.

Yolu açık olsun.

|
    |
    CheckVizoR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

Bu takımın ihtiyacı olan sadece Türkiye şampiyon lugumu? Allah rızası için biraz geçmişinizden ders alın.

Bu takımın uzun süreli bir projeye ihtiyacı var. Vizyona ihtiyacı var. Sene sonunu görmeden teknik direktör değiştirme ile bir halt olmaz. Anca Türkiye de şampiyon olunur UEFA da şampiyonlar liginde 0 çekilir geri dönülür.

Terim bu takimi şampiyon yapar ama adam dengesiz 1. Yıl olmasa bile 2. Yıl illaki birileri ile surtusecek bunu düşünecek yeteneğiniz yok mu ? EE ondan sonra Fatih terimi tekme tokat gönderin bir daha donun başa.

Su anki durum teknik direktör kovmak falan değil . bildiğiniz rezilliktir ülke de ki hic bir kurum yonetilmedigi gibi Galatasaray da yönetilmiyor.Suanki düzen ile de hic bir zaman yonetilemeyecek böyle aptal işlerle zaman geçecek sporcularda paraları cukkaliyacak millette izleyecek. Sportif başarıyı geçtim yemin ediyorum rezillik başka bir şey degil.

harfiyen katılıyorum. gs yi şuan yönetim değil taraftar ve medya yönetiyor. onlar ne isterse yönetim bunu yapıyor. söz geçiremeyen bir yönetim mevcut. beşiktaşlıyım şahsen beşiktaş şampiyon olamasa bile fikret ormana kimse çıkıpta tepki göstermez çünkü adam yönetiyor işini yapıyor.
    |
    |

• Teğmen
    163 Mesaj
    Bu Terimi istemeyen elit lise tayfa burayı fransa zannediyor herhalde.Burası Türkiye kardeş.

Takımlar istesen de istemesen de hisle yönetiliyor.

Despot olacak takımın lideri laçka oldu mu böyle tudor gibi rezil olur defolur gider.

Bu ülkeye ne sampiyon başarılı avrupalı Del bosqueler,Aragonesler,Manciniler geldi geçti.

Mourinholar,Guardiolar gelse de bi cacık yapamazlar.

Biz kalaylayan,azarlayan,küfreden yeri geldi mi seven yeri mi geldi mi de döven adam istiyoruz.

O yüzden Fatih Terim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Genel fikrinizde haklısınız lakin biliç de genelde tudorla aynı nedenler ile gönderilmedi mi hali tavrı çok daha iyi bir adamdı.

Abdullah avcı çokda kriter değil benim için çünkü başakşehir ile bjk gs yönetmek aynı şey değil bir bunları yönetsin öyle karar vermek lazım

Dünyanın en iyi yönetici ve liderlerinin en önemli özelliği baskı ve stres anında doğru karar verip sonuç almak başakşehirde baskı ve stres yok milli takımda ne hallere düştüğünü hatırlar gibiyim.

Ama uzun dönem verilip bekenecekse abdullah avcıya verilebilir yaptıkları ortada mesela tudor yerine abdullah bizim başımızda olsa gitmesini istemezdim karşıda çıkardım.

abdullah avcının neler yaptığı ortada son 10 yılda tudorun yaptıkları diye bir şey yok maalesef

Bende isterim klopp gibi bir adam gelsin sistem oturtsun ve devam etsin ama büyük takımlarda sistemin ne olursa olsun araya başarı serpiştirmek zorundasın.

|
    |

• Yarbay
    7717 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanıyorum bu çapsız teknik direktör yüzünden sneijder i harcadı bu yönetim. Fatih Terim gelse, bir sneijder geri alınsa, belhanda bi takıma kiralansa açık ara farkla şampiyon olur bu kadro.

Sneijder hadi neyse de Bruma gibi adamı yolladık. Takımda ki tüm kanatları toplasan bir Bruma etmez.

Bruma sevdiğim bir futbolcuydu ama sneijder çok başkaydı hocam. O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına. Tekniğini falan geçtim zekasıyla oynayan kaç tane adam var dünyada?

4.5 sezon kaldı. Hangi oyuncuyu yetiştirdi? Hagi 5 sezon kaldı şimdi hala emre diye bir futbolcu var piyasada.

Sen Ne dedin? ''O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına.''

Bende dedim ki 4.5 yılda kimi yetiştirdi? Kalsaydı kimi yetiştirecekti?

Şimdi gereksizdi ya da gitmesi iyi oldu diye birşey demiş miyim?

Hadi sana kolay gelsin

• Binbaşı
    1416 Mesaj
    33 yaşındayım forumun bu kısmına ilk yorumum olacak o da şudur ki; Fatih Terim galatasaray a gelirse bu takımı bırakıyorum fıtbolla olan alakamıda kesiyorum o derece befret ediyorum adamdan..

quote:

Orijinalden alıntı: Thicknesse

quote:

Orijinalden alıntı: mertguler16

quote:

Orijinalden alıntı: Thicknesse

Lider takımın teknik direktörü kovuluyor.Bu iş olsa olsa türkiye gibi bir yerde olurdu zaten.Ne bekleniyordu ki tudor dan.Bu çöp+leş kadrodan 20 puan fark atmasını falan mı? Şu saatten sonra takımın başına Fatih Terim'in gelmesini isteyen en büyük Galatasaray düşmanıdır net.

fener kazanırsa 3.yüz farkındamısın? trollden gözün boyanmış ya da kuş taraftarısın açık net.Tudor oynayan çarka çomak sokarak 9 puan önde olduğu rakiplere karşı 3.lüğe düştü.En büyük Galatasaray düşmanı sensin!

O dedigin 9 puan farkını atan Tudor degil mi küçük arkadaşım?

peki o 9 puan kaldı mı elimizde? kaybeden tudor değil mi? futbolcular mı? yeni hesapla gelmiş bana yazıyorsun.
    |
    |

• Binbaşı
    1163 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen Ne dedin? ''O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına.''

Bende dedim ki 4.5 yılda kimi yetiştirdi? Kalsaydı kimi yetiştirecekti?

Şimdi gereksizdi ya da gitmesi iyi oldu diye birşey demiş miyim?

Hadi sana kolay gelsin

4,5 yıl kaldığına emin misin?
    3,5 yıl olmasın sonra?
    Ben de diyorum ki bu saatten sonra potansiyeli güçlü
    bir futbolcu gelmeyeceğini ne biliyorsun?
    Konuşmandan adamı istemediğin açık ve net.
    Benim söylemek istediğim
    bu adam gitmemeliydi. Yok yere harcadılar.
    Sen tam bir sneijder düşmanı gibi davranıyorsun kardeş.

• Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

Teknik direktör değiştirmeyince mi vizyonlu olunuyor ? Bu mudur kriter ? Getir yoldan geçen birini, ne yaparsa yapsın kovma. Sonra ortamlarda vizyonluyum de. Bu kadar kolay yani?

Teknik direktörün görevi 18 kişiyi 90 dakikalık maça hazırlamak. Bunu beceremiyorsa yerine yapan gelir. O kadar basit. Vizyon teknik direktör değişimini de gerektirebilir. Vizyon sahibi şirketler eleman değiştirmiyor mu??? Tudor adam olsaydı da 1 yıl boyunca takıma futbol oynatsaydı. Beceremedi ve gidecek.

|
    |

• Yarbay
    4188 Mesaj
    Helal başkana... Çürükleri postalayıp daha güçlü dönsün.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Genel fikrinizde haklısınız lakin biliç de genelde tudorla aynı nedenler ile gönderilmedi mi hali tavrı çok daha iyi bir adamdı.

Abdullah avcı çokda kriter değil benim için çünkü başakşehir ile bjk gs yönetmek aynı şey değil bir bunları yönetsin öyle karar vermek lazım

Dünyanın en iyi yönetici ve liderlerinin en önemli özelliği baskı ve stres anında doğru karar verip sonuç almak başakşehirde baskı ve stres yok milli takımda ne hallere düştüğünü hatırlar gibiyim.

Ama uzun dönem verilip bekenecekse abdullah avcıya verilebilir yaptıkları ortada mesela tudor yerine abdullah bizim başımızda olsa gitmesini istemezdim karşıda çıkardım.

abdullah avcının neler yaptığı ortada son 10 yılda tudorun yaptıkları diye bir şey yok maalesef

Bende isterim klopp gibi bir adam gelsin sistem oturtsun ve devam etsin ama büyük takımlarda sistemin ne olursa olsun araya başarı serpiştirmek zorundasın.

hocam kloop dediğin adamın tudordan farkı ne? ikiside td kariyerinde düşük takımlarda başarı yakalayıp büyük takımın başına geçtiler ancak dediğim gibi türkiye de her şey birden olsun isteniyor, şampiyon olmadın mı başarısızsın gözüyle bakılıyor zaman vermiyorlar ki. zamandan kastım 2 sene 3 sene..

şahsen ilk 11 i tamamen değişmiş bir takımın uzun vadede düşüşler yaşayacağını düşünüyordum, yedeklerinizde bence çok iyi değil devre arasında alınacak bi kaç oyuncuyla şampiyon yada 2. olurdu tudor ama işte medyanın baskısı taraftarın gazı adamın ayağını kaydırdılar.

terimi sevmem ama gelirse takımda bi disiplin sağlar diye düşünüyorum onun dışında kim gelirse gelsin şampiyon olmaz gs bu saatten sonra ama terimlede nereye kadar kovan yönetimde bunlar şimdi kapısına dayanacak yönetimde bunlar

• Binbaşı
    1160 Mesaj
    Abdürrahim albayraj geliyor be büyük başkan

|
    |
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,911
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.