Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.345
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    280 Mesaj

Çok haklısın hocam. taktikten ziyade anlık coşku ile oynatan birisi. Tabiki önemli bir mesele coşkuyu verebilmek ama tek başına yetmez . Hele de yabancı oyuncularla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MrBlackEagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Profesyonel sporlarda amatör ruh motivasyon olmaz ise ne kadar taktik bilirsen bil yetmez

Milanda başarısız oldu varsayımınızı doğru kabul etsek dahi milandan kovulmadan milana gitmiş olmanız gerekir

Mesela şenol hoca (çok severim) hiç söylentisi bile oldumu avrupanın elit kulüpleri ile.

|
    |

Bu kadar sığ yorumlar nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum. Dünyanın neresinde bağıra çağıra 6 lig şampiyonluğu, UEFA Kupası ve ŞL'de çeyrek final görebilirsin? Fatih Terim'in müthiş bir taktisyen olduğunu söylemiyorum ama tek bildiği şey de bağırıp çağırmak değildir.

Milan konusunda da ezbere konuşuyorsunuz. FT'den önce Milan ligi 6. sırada bitirmişti, öyle herkesin şampiyon yapabileceği bir takım değildi Milan. Kaldı ki FT sadece 9 lig maçına çıktı Milan ile.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Yanıyorum bu çapsız teknik direktör yüzünden sneijder i harcadı bu yönetim. Fatih Terim gelse, bir sneijder geri alınsa, belhanda bi takıma kiralansa açık ara farkla şampiyon olur bu kadro.

Belki Belhanda kendine gelir. O da Tudor'la anlaşamıyosa Terim kendine getirir.

İnşAllah. Ama bir insan en azından oyun oynarken kendini belli eder biraz.
    Malatya maçında canlı gözle de izledim belhanda'yı.
    Gerçekten extra, farklılık oluşturacak bir yapısı yok.
    Takım uyumuyla, takım oyunuyla bir şeyler yaparsa belki yapar.
    Yoksa maç kazandıracak, maç aldıracak bir futbolcu değil kesinlikle.
    |
    |

• Yarbay
    7730 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

quote:

Yanıyorum bu çapsız teknik direktör yüzünden sneijder i harcadı bu yönetim. Fatih Terim gelse, bir sneijder geri alınsa, belhanda bi takıma kiralansa açık ara farkla şampiyon olur bu kadro.

Sneijder hadi neyse de Bruma gibi adamı yolladık. Takımda ki tüm kanatları toplasan bir Bruma etmez.

Bruma sevdiğim bir futbolcuydu ama sneijder çok başkaydı hocam. O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına. Tekniğini falan geçtim zekasıyla oynayan kaç tane adam var dünyada?

Yazık oldu şu vasıfsız tudor yüzünden..

4.5 sezon kaldı. Hangi oyuncuyu yetiştirdi? Hagi 5 sezon kaldı şimdi hala emre diye bir futbolcu var piyasada.

• Binbaşı
    1368 Mesaj
    toplu istifa diyorlar toplu istifa kararında yardımcı başkan ile mayıs 2018 e kadar devam edilecek diyorlardı ntvsporda
    |
    |

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Terim i getirirseniz bizim için(Beşiktaş) daha iyi olacak. Takımınızda 1 tane Türk yok, öyle bağıra çağıra o futbolcuları oynatacak mi sanıyorsunuz? Bağırıp çağırmadan, taktik bilen biri olsaydı zamanın Milanini şampiyon yapardı.

Sizi hiç anlayamıyorum

Terim'den hazzetmeyen biri olarak boş laflar bunlar. Yakın tarihte en iyi top oynattığı 2011-2012 sezonunda da kadro iskeleti yabancılar üzerine kuruluydu, yerli olarak düzenli kullandığı 3-4 futbolcu vardı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Future Engineer

emniyete gidin ve deyin ki kuşlar emniyette değil çünkü İMPARATOR GELİYOR!!!

imPARAtor mu?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Belki Belhanda kendine gelir. O da Tudor'la anlaşamıyosa Terim kendine getirir.

Terim in tam istediği futbolcu belhanda. Terim için 10 numara da olsa pres yapacak orta sahaya yardım edecek futbolcu lazım. Pres yapmıyor diye süper yetenek felipe yi kesti zamanında. Bekleyip görmek lazım.

|
    |

Aynen değil mi zaten bağıra çağıra Uefa'yı kazandı adam taktik falan bilmeden haklısın. Popescu, Taffarel, Hagi bunlarda Türk uyruklu yabancılardı zaten. Meydanı boş buldunuz şampiyon oldunuz 2 sene üst üste mekanın sahibi gelicek diye 3,5 atmayın hadi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

quote:

Sneijder hadi neyse de Bruma gibi adamı yolladık. Takımda ki tüm kanatları toplasan bir Bruma etmez.

Bruma sevdiğim bir futbolcuydu ama sneijder çok başkaydı hocam. O adam yeni futbolcu bile yetiştirir tek başına. Tekniğini falan geçtim zekasıyla oynayan kaç tane adam var dünyada?

4.5 sezon kaldı. Hangi oyuncuyu yetiştirdi? Hagi 5 sezon kaldı şimdi hala emre diye bir futbolcu var piyasada.

Emre gibi yetenekli kimse var mıydı kadroda ?
    Emre çolak'a bence iyi kötü katkısı olmuştur.
    Birlikte çalıştığı, potansiyeli yüksek futbolcu ben görmedim.

• Yarbay
    7807 Mesaj
    hahaha bu saatten sonra şampiyonluğu unutun
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Şu yönetimde Fatih Terim'i istemeyen ve istifa tehdidinde bulunan 4 hain kimmiş açıklansa da bilsek bir an evvel.

Bilsen ne olacak elit lise tayfası istemiyor Terim'i
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneX

aranacak nesi var bu adamın?

İç saha da puan kayıpları yaşayınca anlarsınız bu takımı tudor kurdu ondan başkasının başarılı olması zor.
    |
    |
    Rıdvan Dilmen: "Ben, Fatih Terim olsam, 'Galatasaray'da oylama ile gelecek bir teknik adam, bir insan değilim' açıklamasını yapmasını beklerdim ve bekliyorum. Fatih Hoca, bir spor kulübünde oylama yapılacak insan değildir."

Tutuşmuş.

quote:

quote:

quote:

Sence iyi mi yaptı Hagi.Emre ile Okan İntere gittiğinde uzratılan bi mikrofona Emre dedi ki benim üzerimde hiç kimsenin hakkı yok. Kimse benim üzerimden prim yapmasın dedi. Ben bunu duyduğumda şok olmuştum. Çünkü haberlerde hep şu vardı hagi antrenmandan sonra emreye şut çalıştırması yaptırdı.vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravanel -- 18 Aralık 2017; 18:58:30 >
    |
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertguler16

quote:

Orijinalden alıntı: Thicknesse

Lider takımın teknik direktörü kovuluyor.Bu iş olsa olsa türkiye gibi bir yerde olurdu zaten.Ne bekleniyordu ki tudor dan.Bu çöp+leş kadrodan 20 puan fark atmasını falan mı? Şu saatten sonra takımın başına Fatih Terim'in gelmesini isteyen en büyük Galatasaray düşmanıdır net.

fener kazanırsa 3.yüz farkındamısın? trollden gözün boyanmış ya da kuş taraftarısın açık net.Tudor oynayan çarka çomak sokarak 9 puan önde olduğu rakiplere karşı 3.lüğe düştü.En büyük Galatasaray düşmanı sensin!

O dedigin 9 puan farkını atan Tudor degil mi küçük arkadaşım?

• Yüzbaşı
    646 Mesaj

Tr de bir söz vardır ağzı olan konuşuyor diye bakma sen onlara arkadaşım

eurosport

İlk sezonunda Fiorentina'ya müthiş bir çıkış yakalatan Terim'in yolu Milano'ya düştü. İtalyan ekibinde hiç de hafife alınmayacak bir başlangıç yapan Terim, kulüplerdeki kariyer rekorunu da kırdı. Fatih Terim, şu ana kadar çalıştırdığı kulüp takımlarındaki en çok gol atma ortalamasına da Milan'da sahip oldu. Terim, 13 maça çıktı ve Milan ile 27 puan toplamayı da başardı. Karşılaşmalardaki puan ortalaması ise 2,09 oldu. Sadece iki yenilgi alan Fatih Terim, Torino karşısında alınan mağlubiyet sonrası görevinden alındı. Milan'ın Terim'den sonraki patronu ise Calo Ancelotti oldu. Fatih Terim görevi bırakırken Milan oynadığı 9 lig maçında 15 puan toplamıştı. Kalan 25 maçta ise Ancelotti sadece 40 puan toplayabildi. Sezonu 4. sırada bitiren Milan,Terim yönetiminde çıktığı 4 UEFA Kupası karşılaşmasında da 12 puan almayı başarmıştı. Ancak bu sonuçlar Terim için yeterli olmadı ve oyuncu lobisinin de etkisiyle Milan'daki görevine son verildi.

|
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7730 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Emre gibi yetenekli kimse var mıydı kadroda ?
    Emre çolak'a bence iyi kötü katkısı olmuştur.
    Birlikte çalıştığı, potansiyeli yüksek futbolcu ben görmedim.

Madem kadroda yetenekli futbolcu yok kalsaydı kimi yetiştirecekti?

• Yarbay
    7807 Mesaj
    tudor adamın dibiydi, terimci medya ve ona sahip çıkmayan tribün yedi adamı. galibiyetten sonra basın toplantısına bile 2-3 medya mensubu gelirken mağlubiyetlerden sonra 10-15 tane geliyodu.

resmen adamın ayağını kaydırdınız. gelen gideni aratır bu saatten sonra

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.