Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23182319232023212322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akhisar(Okan Buruk verir maçı size)
    Siz Akhisar TD olsanız ve FB'ye maçı vermek isteseniz, milyonların gözü önünde kimse anlamadan böyle bir şerefsizliği nasıl başarırdınız ? İnsanları karalayıp, çamur atmak bu kadar kolay olmamalı.
    o zaman bende derim ki Aykut Kocaman FB'ye Aziz Yıldırım'dan intikam almak için döndü. GS'ın maçı alması için elinden geleni yapacak. FB Maçı kaybederse benim komplo teorim gerçek mi olmuş olur ?
  • proct kullanıcısına yanıt
    Dostum forvette gomis yerine soldadoyu,

Kalede muslera yerine kameniyi,

Ortada fernando yerine josef souzayi

Defanstaysa maicon yerine netoyu tercih ediyorsan diyecek birsey yok zaten.

He tam tersi olsa ben fenerden skerteli serdar azizin yerine, valbuenayi da rodriguezin yerine koymayi isterdim baska da adam almazdim fenerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okan buruk verir maçı size... he kardeş parasını da biz ödüyoruz ya adamın kulüp başkanına da seviyoruz verdik bir maç parayı da gs ödüyor der artık. Saygı duyuyorum deyip şike yapmakla itham ediyor tescilli şikeci, bil diye söylüyorum şikeden aklanmadınız, beraat ettiniz. Yoksa tapelerdeki veriler gerçek, sadece cmk 217’deki delil yasağının uzak etkisi sayesinde kurtuldunuz, adamlar izin almadan dinleme yapıp delil diye koydular. Sizin başkanınız ve kulübünüz de “yasak deliller hükme esas alınmaz” hükmünü içeren fıkra gereği kurtuldu, yoksa o beraat aklanmaktan değil yani. Türk milleti adına başlayan karar neticesinde, suçsuzluğu sabit olduğundan değil, delil yasağı neticesi suçluluğunuz sabit olmadığından beraat ettiniz.

Ona buna şike imasında bulunacağınıza kendi pisliğinize bir bakın önce. Şikenin içine batmış, tek kişinin keyfine göre stada adam almadığı, tek kişinin keyfine göre yok teknik direktör kadınlarla geziyordu yolluyorum dediği çiftlik olmuşsunuz; ali Koç diye umut besliyorsunuz, Aziz’in adını gördüğü yerde gözü kapalı elini kaldıracak divan üyeleriniz ile onun bile seçilmeme ihtimalinin hiç az olmadığını tüm taraftarınız biliyor.

Tüm sezon oyun yok, derbiden önce bir maçta köy takımına fark atınca girilen havaya bak... yetmiyor Volkan denen zat çıkmış değişik değişik konuşuyor, şunun bir farkına varın önce, bizim standımızdasınız ve bizim oyuncularımız neto vs Rus köyünden gelmedi, bu adamlar premier lig, şampiyonlar ligi tecrübeli istekli adamlar; yani kariyerini bitirmiş bir ayının tahriklerine gelmeyecek kadar oyununa konsantrasyon sağlamış ve tecrübeli oyuncular. Gerçi kime ne anlatıyorum, Kadıköy’de onun bunun üzerine tükürüp, küfredip, ne varsa atıp tetikçi hakemlerle olmayan ofsayttan goller alan takımsınız size de bu yakışır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Yarın Fener bi şekilde kazanır hakemle veya hakemsiz.Gs’nin kadrosu ve hocası derbi gerginliği için biraz ham bjk de pzt berabere kalır veya yenilir

Tudor sahaya çıkmıyor. 3-4-3 hatasına düşerse ikinci yarı 4-2-3-1 e dönecektir.

Tudor un tek planı yok. Birçok planı vardır her rakibi ayrı analiz ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 22 Ekim 2017; 4:54:42 >
  • Fenerbahçenin psikolojik üstünlüğü varmış. Ne üstünlüğü ? Muslera hariç takım tamamen değişti.

Nasıl olacak o psikolojik üstünlük ?

Ayrıca yeni transferlerimiz önceki takımlarında birçok derbi maçına çıktı. Derbi tecrübeleri var.

Fenerbahçede kalede Kameni oynarsa bizim için avantaj olduğunu düşünüyorum. Volkan derbi maçlarını çok geriyor.

3-4-3 çıksak bile Fernando savunmayı dörtler. Atakları hızlı başlatıp hızlı geri dönmeliyiz.

2-1 yada 3-1 skor tahminim.

• Maç nasıl geçecek bilmem ama Gs, Fb'yi yenecek inşAllah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraftarımızda takıma güvenmeme, fenerin derbilerde daha iyi oynamasına güvenip yuvarlak konuşmaya çalışanlar olmuş azıcık takıma güvenin.

Yarın çıkıp patır kütür golLERimizi atarız, tek kale de oynarız çıkarken parayı komidin üzerine bırakır mıyız onu bilmiyorum.

3 hafta sonra Başakşehir ile oynayacağımız yüksek pas kaliteli takıma karşı oynayacağımız maç haricinde hiç sıkıntı yok bu hafta da dahil GB TS GB maçında 9-10 atar 3-4 yeriz.

• Skor 3-0 biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'a gidiyorum bilet bulamadım. Maçı nerede izlememi önerirsiniz

• Sezonun ilk derbisi geldi beyler.İki takımada başarılar ama fenerbahçeli olarak bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum :)
  • fener bi halt yapamaz gs eze eze yener

• Bu sefer Cimbom. fener eski skorlara sığınarak aciz bir şekilde maça çıkıyor.

• İçimiz rahat etmiyor
  • Bu maç bizim
  • benim tek endişem hakem. onun haricinde son 2 senedir derbilere bakıp endişe etmeyin. en basitinden geçen yıl fb maçında kimler oynamış şimdi kimler oynuyor ? fbden hangi oyuncuyu takımda görmek isteriz. onun iin rahat olalım. hakem şapkadan tavşan çıkartmazsa yeneceğiz inşallah.

• hayatın her alanında yozlaşma, basit çıkar hesapları ve giderek yaygın mafyalaşma eğiliminin kurumsallaştığı bir ülkede, birileri kalkıp derbi maçtan zevk almayı bekliyorsa, büyük bir halisünasyon yaşıyorlar demektir.

maçın en büyük kazananı yayıncı kuruluş olacaktır. ligin heyecan görüntüsü sürsün diye maç görünümlü tiyatroda fener'e maçın kazandırılması olası görünüyor. Yoksa Fenerbahçe kalemize isabetli şut çekemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 22 Ekim 2017; 9:16:4 >
  • Bu akşam iki takıma da başarılar diliyorum. Derbi bir çok ülkede izlenecek, reklamı da yapıldı. Umarım kaliteli futbol oynanır, seyir zevki yüksek olur.

• Birsuru ilk 11 haberleri dolasiyor. Ben tudordan bi hamle bekliyorum. Cunku fenere buna gore onlem al gibi bi algi yaratildi. Bu aksam 4 3 2 1 dizilisiyle oynariz. Tolga da sakatligin ardindan cok calismis bireysel iyi bi tolga olursa orta sahada feneri kendi yarisina gomeriz. Tek korkum fener acik oynamicak kapancaklar defansa o kilidi cozmemiz.

Edit : Yazim hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit_dark -- 22 Ekim 2017; 9:49:33 >
  • Fenerin bu mactan birak yenmeyi berabere ayrilmasi için bile o meşhur ballarinin en fazlasi lazim...

• 
Sayfa: önceki 23182319232023212322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.