Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
90.315
Cevap
120
Favori
3.136.378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
  • Tudor reis çok fazla Chelsea maçı izliyor galiba. Şimdi adama sövüp maçtan sonra göklere çıkaran arkadaşlara şahit olacağız. Ben mantıklı buluyorum kararı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headlock Master -- 21 Ekim 2017; 23:2:11 >
    |
    |
    ''You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't steal a baby. You wouldn't shoot a policeman. And then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet. And then send it to the policeman's grieving widow. And then steal it again! Downloading films is stealing. If you do it, you will face the consequences.''
  • Binbaşı
    1027 Mesaj
    3-4-3 sisteminde sol kanatta Tolga oynayacaksa geçmiş olsun. Bu sistemde linnes yada lato oynar orada ancak. Tolga tek başına sol kanadı tutamaz. Ne doğru düzgün bek görevi yapabilir ne de hücumda faydası olur. Tudor umarım aklını yitirmemiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Büyük ihtimal, sosyal medyada paintle yapılan uydurmasyon haberlerden biri.Ama gerçekten böyle çıkacaksa, kazanırsa adını baya yükseltir, kaybeder yada berabere kalırsada büyük bir hasar alır.

https://twitter.com/AliNaciKucuk

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

3-4-3 sisteminde sol kanatta Tolga oynayacaksa geçmiş olsun. Bu sistemde linnes yada lato oynar orada ancak. Tolga tek başına sol kanadı tutamaz. Ne doğru düzgün bek görevi yapabilir ne de hücumda faydası olur. Tudor umarım aklını yitirmemiştir.

işleyen makinenin çarkına çomak sokmak bu, tolga dönen topları toplayıp ortasahayı güçlendiren bir isim profilinde gs’nin gizli kahramanıydı, şimdi o görevinden uzakta sağ açık kovalatırsan tolga’ya hem ortasahan düşer hem defansif anlamda zaafa uğrarsın, bek oynatsan latovlavicic veya linnes’i, ofansta harikalar yaratan tolga’dan veya bir oyuncudan olur yine hücumda bir sekteye uğrarsın, şu değişikliğin tek bir mantıklı açıklaması yok,

quote:

Orijinalden alıntı: Last Call

quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Büyük ihtimal, sosyal medyada paintle yapılan uydurmasyon haberlerden biri.Ama gerçekten böyle çıkacaksa, kazanırsa adını baya yükseltir, kaybeder yada berabere kalırsada büyük bir hasar alır.

https://twitter.com/AliNaciKucuk

Doğru olduğuna cidden şaşırdım, ama GS puan kaybederse her şey Tudor'un elinde patlar.Ben maç sonucundan çok Aykut'un karşılık vereceği taktiği merak etmeye başladım.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ali Naci umarım trollüyordur.
    |
    |

Valla ne yalan söyleyim Fenerbahçelisin ama söylediklerin tamamen doğru tespitler. Tolgayı orta sahanın solunda oynattığın zaman zaten çizgi oyuncusu gibi oynamıyor. Top rakipdeyken orta sahanın direncini yükseltip çok iyi baskı uyguluyordu. Hücuma çıkınca da sık sık ceza sahası içerisine girip hem orayı karıştırıyor hem de Gomis’e destek olup pozisyon üretiyordu. Ki bence en önemli özelliği buydu. Böyle bir sistem Tolga’yı bitirmek olur.

|
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu an Fernando stoperlerin önünde ve arasında çok rahat, bu konuşulan diziliş onun rolünü de değiştirir bu riske gireceğini hiç sanmıyorum. Ayrıca Maicon da bir bek gibi çıkıp top kullanıyor ortada oynatılırsa bu özelliğinden vazgeçeceğiz demektir ki hiç mantıklı değil. Bu dizilişte Tolga'dan da verim alamazsın.

Alin Naci Küçük'ün iddia ettiği kadroda çok fazla soru işareti var. Bana göre böyle bir değişikliğe hiç gerek yok. Sol bekte Denayer oynayabilir. Bu 11 ile biz yine klasik oyunumuzu oynayabiliriz önemli olan Fernando'nun stoperlerin önünde olduğu bir 3'lü denememesi. Şimdiki gibi hücumda Fernando'nun stoperi üçlediği kurguyu bozmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aty. -- 21 Ekim 2017; 23:33:40 >

• Yarbay
    7638 Mesaj
    tudor üçlü savunma ile çıkar mi bilmiyorum ama Eğer böyle bir planı varsa tamamen büyük teknik direktörlüğe oynuyordur. böyle çıkar başarılı da olursa sonrasında neler olur tahmin edemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Aty.

Denayer sol bek olabilir(bana göre Linnes olmalı) ama ben klasik kurgudan vazgeçeceğini düşünmüyorum.
    Şu an Fernando stoperlerin önünde ve arasında çok rahat, bu konuşulan diziliş onun rolünü de değiştirir bu riske gireceğini hiç sanmıyorum. Ayrıca Maicon da bir bek gibi çıkıp top kullanıyor ortada oynatılırsa bu özelliğinden vazgeçeceğiz demektir ki hiç mantıklı değil. Bu dizilişte Tolga'dan da verim alamazsın.

Alin Naci Küçük'ün iddia ettiği kadroda çok fazla soru işareti var. Bana göre böyle bir değişikliğe hiç gerek yok. Sol bekte Denayer oynayabilir. Bu 11 ile biz yine klasik oyunumuzu oynayabiliriz önemli olan Fernando'nun stoperlerin önünde olduğu bir 3'lü denememesi. Şimdiki gibi hücumda Fernando'nun stoperi üçlediği kurguyu bozmanın anlamı yok.

fenerin en kuvvetli tarafı isla-guiallano kanadı, latovlevicic zaten gs’nin en zayıf halkası, isla-guillano cidden fizik olarak çok iyi oyuncular, o bölgeye defansif özellikleri daha iyi olan ve pozisyon bilgisi hem danayer’e hem latovlovicic’e göre daha iyi olan linnes’in oynaması gerektiğini düşünüyorum, danayer iyi galatasaraylı olabilir, iyi niyetli bir oyuncu da olabilir ona lafım yok ama biraz hafif kalıyor gs kalibresindeki bir takımın sol beki için, latovlevicic ise biraz daha ofansif özellikleriyle ön plana çıkıyor, isla gibi bir silah var bizde fener’de, ona dikkat etmek ve linnes’i kullanmak en mantıklısı sol bekte, tudor’un bunları düşünmesi lazım,

|
    |

• Binbaşı
    1258 Mesaj

Denayer oynasa da oynamasa da hücumda böyle durmaya devam etmeliyiz. Farklı bir şey denenecekse o bu maç olmamalı çünkü işler yolunda giderken büyük bir maçta işleyen çarkı değiştirmeye gerek yok. 3 stoperle oynar ve başarılı olursa alkışlarız tabi ama başarısız olursa da çok büyük tepki görür, 8 haftada toparladığı güveni kaybeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aty. -- 22 Ekim 2017; 0:11:4 >
    |
    |

• Yarbay
    2481 Mesaj
    Bugüne kadar nasıl oynadıysak, bu maçta da öyle oynayacağız. Takım zaten topa sahipken Fernando ile stoperi üçleyip, bekleri ileri çıkartıyor, yeni bir şey değil bu. Lato veya Linnes yerine defans olarak daha iyi olan Denayer tercih edilebilir ancak bu klasik oyunumuzu etkilemez.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1490 Mesaj
    Linnes varken solda Denayer'i oynatmak. Tudor kafayı yedi galiba

|
    |
    Tudor riskli bişey denemez umarım . Şov yapmasına gerek yok kazandırsın su maçı yeter. İlk golü yersek zor toparlanırız diye öngörüyorum. Çünkü günlerdir oyuncular bu maçın psikolojisi altında . Çok hırslı, istekli başlıcaklar maça umarım konsantrasyonalarını kaybetmezler.
    |
    |

https://twitter.com/GalatasaraySK/status/921843490513965062

Tüyler diken diken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 22 Ekim 2017; 0:20:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: auto_man

tudor üçlü savunma ile çıkar mi bilmiyorum ama Eğer böyle bir planı varsa tamamen büyük teknik direktörlüğe oynuyordur. böyle çıkar başarılı da olursa sonrasında neler olur tahmin edemiyorum

Sonradan 1 maç kaybeder bizim çocuklar Allah ne verdiyse saydırır merak etme. Türk taraftarını bilmiyorsunuz sanki. Adam verdiği sözü tuttu güzel futbol oynatıyor ama 1 maçta harcamak için pusuda yatan çok adam var. Şu maçı da kazansın, bundan sonra destek yerine köstek olanlar art niyetlidir bana göre.

Herhangi bir futbol izleyici olarak ligin en iyi sağ bekinin Mariano olduğunu söylüyorum. Ligin en iyi ikinci sağ beki ise Miguel Lopes. Isla da Sabri ile kapışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorneMalvo -- 22 Ekim 2017; 0:23:44 >
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.