Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gaza gelmeyle ne alakası var spor rekabet olduğunda güzel merak etme biz sizin gibi kuyu kazmaya yada arkadan vurmaya çalışmayız.Kulüplerin böyle yönetilmesine bu hale gelmesine göz yuman taraftara benim lafım koskoca kulüpleri ne hale getirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizi niye oraya koydular çapsız herifler.. böyle salak saçma açıklamalarla amacınız taraftardan koca bir çektir git yemek mi? kalibreniz yetmiyorsa çekilin ve mahalle karısı gibi çene çalmak yerine bir işe yarayın..
  • Ffp tehlikesi gercekten varsa o sabri denen beceriksiz herife zam yapmayacaklardi ki ben inanmiyorum para yok vs soylentilerine

Ne yapip edip Huntelaar'i almamiz lazim hazie Schalke forvet almisken

Hunte + acilen sag bek + stoper

• Son 2-3 yıldır transfere en çok para harcayan Galatasaray dır. Bırakın da bir senede 3 yıldızlı takım harcasın. Şampiyon yine Galatasaray olacaktır.

• Seneye artık avrupada yoksunuz

Cl ye gittiğiniz halde bu kadar zarar varsa cl olmadan -30m eurodan hesaba katarsak belli bir süre sizi göremeyeceğiz sanırım

• Bu yonetim bizim coooook basimizi agriticak

• darkness12 kullanıcısına yanıt
    biz sizi yıllardır cl de göremiyoruz.Yokluğunuzu hissetmedik bile...
  • darkness12 kullanıcısına yanıt
    Boş konuşma

• Bence bunlar transferi beceremeyecekleri için kasıtlı olarak böyle açıklamalar yapıyorlar.

• Avrupaya katılamama olayı bence olmaz bu saatten sonra. Fener ön eleme oynayacak ama ceza olursa hak onlara geçecek e bizim o zman play-off oynamamız falan gerekecek çok karışır ortalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Avrupaya katılamama olayı bence olmaz bu saatten sonra. Fener ön eleme oynayacak ama ceza olursa hak onlara geçecek e bizim o zman play-off oynamamız falan gerekecek çok karışır ortalık.

Seneye zaten bu ceza kesin gibi bişi artık

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Avrupaya katılamama olayı bence olmaz bu saatten sonra. Fener ön eleme oynayacak ama ceza olursa hak onlara geçecek e bizim o zman play-off oynamamız falan gerekecek çok karışır ortalık.

Olursa seneye olacak zaten ki o da bir ihtimal kesin birşey yok henüz.
  • Keşke Mehmet Özbek başkan olsaymış. Açıklamalarını beğendim. Ben zarar göreyim önemli değil, tepki almak için buradayım takım ve hoca yerine ben tepki göreyim demiş. Dürüstçe FFP tehlikesini söylemiş. Tanman, başkan ve hocadan iyi konuştuğu kesin en azından. Milleti salak yerine koymuyor.

http://www.sporx.com/g-sarayda-mehmet-ozbek-teklifi-acikladi-SXHBQ479295SXQ
  • Felipe Melo salı günü inter için sağlık kontrolünden geçecek
    (@DiMarzio)

• Ffp bence biraz bizim yöneticilerin uydurması. Mario gomez dokuz takım beş kendi istiyor diye vazgeçen klüp ffp dikkat et deyince eli ayağına dolaşmıştır bence.

O kadar gelir kalemi var şl e kaldık diye hiç mi hesaba katmıyor bunları ffp.

Hem ffp den dolayı gisrmezsek yani parasal mevzudan dolayı takım karışır. Sabriyi selçuk burak umut felan biri çekip vurur diyim ben.

Hepsinin yarı fiyatına muadili varken sen ili katı na oynatırsan taraftar öper seni.

Şener özbayraklı kaç para alıyor Rhodolfo mbia kaç para alıyor Quaresma kaç para alıyor ne fazlası var bizim adamların.

Bunlar Ünal Aysal dönemin de yapıldı evet çok büyük hata ama yabancı sınırı varken selçuk burak sana kendini mecbur bırakıyor diye naz yapıyordu çak şimdi indirimi hepsine git konuş. Yarı yarıya düşmeyen içim klüp bul de

• quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Devleti yalamak mı? Birisi şuraya saray ziyareti ve başbakanlık ziyaret fotolarını ve sonrasında ki açıklamaları özellikle Abdurrahim Albayrak ın sözlerini yazsın.

Ayrıca son dk:

@sporx: Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek: "Ağustos ayının 15'inde tekrar görüşme talebinde bulunacağız ve 1 yıl daha uzatma isteyeceğiz."

@sporx: SON DAKİKA! Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek: "Önümüzdeki yıl Avrupa kupalarına katılamayabiliriz"

Defolsun gitsin o zaman. Nasıl bir mali danışmansa. Hem Finansal fair play var diyor hem de Sabri'ye zam yapanlardan kendisi? Ulan 1 milyon euro zam yaptınız adama. Dahası mı var?

Millet salak zaten, kimse birşey anlamaz. Tek siz akıllısınız. Yekta'yı, Umut G'yi, Furkan'ı göndermeden niye Jem ile Bilal'i aldınız? Hem ffp var diyorsunuz hem de kadroyu şişiriyorsunuz.
    Yekta'yı gönderemezsen ne olacak?

Ffp diyorsan 1 milyonun bile önemi var. Bak beşiktaşa Quresma ve Rodolfo'nun maaşlarına bak. Bizim Tarık, Koray vs. falan kadar maaşa, üç büyüklerde oynayacak adam getiriyorlar. Rodolfo'da, Quresma'da Galatasray'a, Fenere gitse kimse hayır demez.

KUsura bakmasınlar. Ffp diyorsan Hamza'ya 1 milyon dolar zam yapmayacaksın. Aynı parasında devam etse hayır mı diyecek?

Daha öncede demiştim. Sabri'ye 5 dk'da 1 milyon euro zam yapan bu tayfa, Sneijder ile saatlerce 500 bin-1 milyonun pazarlığını yaparlar. Tamamen rezalet. Utanç verici. Acınası.

Tez zamanda yönetim kurulunca, abice, kardeşce defolup gitmenizi bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Keşke Mehmet Özbek başkan olsaymış. Açıklamalarını beğendim. Ben zarar göreyim önemli değil, tepki almak için buradayım takım ve hoca yerine ben tepki göreyim demiş. Dürüstçe FFP tehlikesini söylemiş. Tanman, başkan ve hocadan iyi konuştuğu kesin en azından. Milleti salak yerine koymuyor.

http://www.sporx.com/g-sarayda-mehmet-ozbek-teklifi-acikladi-SXHBQ479295SXQ

Adam mantıklı konuşan tek adam.Birde bunu yerin dibine sokuyor bizim taraftarlar.

• FFP falan yok yahu bu senede yok seneyede yok Bjk o cezayı yediğinde ne şampiyon olabiliyordu, ne Avrupa'ya gidebiliyordu ne statı vardı nede sponsoru. Medyanın oyunlarına gelmeyin.
  • samp liginde bu sene icimizde gezdirecekler gibi hisseden bi ben miyim :/

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.