Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lavalys

İbraam ismi hala konuşuluyormuş yönetim içinde(duyum). Ama ben gelmesi taraftarı değilim. Dünya'nın en iyi oyuncularından birisi olabilir doğrudur hatta leblebi gibi gol de atabilir ama şu anda ihtiyacımız olan bir libero ver bir sağkanat-bek. FFP ile Ibrahimovici, kanadı ve liberoyu almamız mümkün değil gibi.

Alırız hocam. İbra gelmeyebilir o oyuncuya kalmış birşey ama para konusunda destek yaparlarsa iş adamları çok rahat alınır ve ffp de dert olmaz. Herşey paraya bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Levent tüzemen şimdide Ünal Aysal geri gelecek demiş, bu sefer ilk defa doğruyu söylüyodur umarım.

Öyle bir ihtimal yok onu diyen de Levent Tüzemen değil Aziz Üstel

Aziz Üstel nereden almış kaynağını o adamı takip etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Levent tüzemen şimdide Ünal Aysal geri gelecek demiş, bu sefer ilk defa doğruyu söylüyodur umarım.

Ünal aysal gelse keşke Muslera'yı,Sneijder'i,Meloyu,Selçuk,Burak gibi adamları aldı gerçi klübün kasasını boşalttı bazı taraftarlarca.Ünal aysal keşke gelmeseydi zamanında barış özbek,ayhan,mustafa sarp paklar bu taraftarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İllegalBiri

quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

Shalke yeni forvet almış Franco di Santo. Huntelaar gelmeyecem diye açıklama yapmışmıydı ?

Hunte olumsuz konuşmamıştı bizim için, hatta schalke ile eşleştiğimiz sene burağı övmüştü

Bir röportajında da en iyi anlaştığı oyuncu soruldu, ronaldinho ile filan da oynadı ya, cevabı Wesley Sneijder oldu

Klubü bırakmamıştı diye biliyorum, sistemi Hunte'nin üstüne kurucaz demişlerdi ama adam aldılarsa yollayabilirler

Huntelaar tarzı bi oyuncu gibi ve daha genç .Yedeğe almadıysa bırakabilirler Huntelaarı

• quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees

quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Beyler kimse de demiyor ki bizim çapımız ne de Zlatan gelecek. Objektif olalım. Kırk yılda bir defa formsuz Sneijder ve 34'lük Drogba Çin'den geldi diye fazla uçmayalım, bu ikisi geldi borcumuz 1 milyar dolar şu an. Podolski nası geldi diyenler var, geçen sezon 4 gol atmış 2'si bize yahu. Formsuz zaten ama iş yapar kesin.

Kulüp parasızlıktan euroleague'e katılamıyor, çoğu şubedeki oyuncuların maaşı ödenmiyor, hala Zlatan gelsin diyorsunuz. Merak etmeyin Zlatan'a para versek de gelmez. Hoca da kontrol edemem diye gelmesini istemez.

1milyar dolar? Sen cok yanlis anlamisin hocam borc 220 milyon €

31 Aralık 2014 itibariyle borç ve yükümlülükler: 1 milyar 434 milyon lira.Bunu ortaya çıkaran klubun tuttuğu bağımsız denetimciler.Neyse zaten inanmayıp eksileyeceksiniz.

Ayrıyetten arkadaş 1 milyar dolar demiş sen 1 milyar 434 milyon lira diyorsun 1 milyar dolar nere lira nere

• Sneijder , İskoç devi Dundee United ile anlaştı ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilsiz Gurme

Sneijder , İskoç devi Dundee United ile anlaştı ...

mağara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_KeReMM kullanıcısına yanıt
    Troll sanirim hocam

• quote:

Rodney dir o Wesley olsa duramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

mağara

Haber sitelerinin manşetlerine hazırlayayım dedim sizi. Önceden paylaşıldıysa affola
  • inter jovetic i almış, 3.1m eurodan 1 euro indirim yapmamak lazım bunlara. bize gelince ffp diye ağlıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

mağara

Haber sitelerinin manşetlerine hazırlayayım dedim sizi. Önceden paylaşıldıysa affola

http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/07/25/sneijder-unitedda-431724/

• quote:

Orijinalden alıntı: Saelen

quote:

Orijinalden alıntı: ax

Galatasaray'da hırsız var diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz sonrada hırsızların şahını klübün başında istiyorsunuz.Bu ne yaman çelişki.Cem uzan gelemez hadi geldi olacakları söyleyim gider sana ibrahimoviçi getirir ama borç falan düşünmez 2-3 yıla kalmaz uefa'dan ceza yersin.Diğerleri gibi ufak komisyonlarda kesmez bu adamı, klübün tüm imkanlarını işine geldiği gibi kullanır...

Mario Jardel i Galatasaraya getiren adamdır Cem Uzan.Butun masraflarını kendi cebinden verdi.Galatasaraya zararı gelmez.

Cem uzan getirtti ama ates ünal erzen başkan olmayınca desteğini çekti. Bütün borcu Galatasaray a kitledi. Bu adamın ismi Galatasaray la yan yana anilmamali.

• borç konusunda net rakam 870mtl başkan olacak adam matematikten bir haber olduğu için 220m dolar dedi son kurulda
    810 du 870 oldu 6 ayda hemde transfer yapmadan, ama sorsan aysal batırdı
  • rXb kullanıcısına yanıt
    Dostum ciddi olmadığını varsayıyorum, borç kulübün borcudur, basketbol ve futbolun borçlarını farklı şirketler ödemiyor, hepsi Galatasaray Sportif A.Ş.'nin borcu. Futbolda maddi olarak yükümlülüğün altına girersen basket takımına para aktaramazsın tabi. Senin bildiğin gibi değil gibi yani konular. Yoksa bütün taraftarlarımız Sabri'nin anlaşması ile diğer branştaki oyuncularımızın maaşlarının ödenmemesi ile ilgili protesto başlatmazdı.

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Yok 100 milyar dolar. Olm siz bu kadar bilgisizken nasıl espri yapabiliyorsunuz ya http://amkspor.sozcu.com.tr/m/mobile/haber.php?p=406443

• quote:

quote:

quote:

Beyler kimse de demiyor ki bizim çapımız ne de Zlatan gelecek. Objektif olalım. Kırk yılda bir defa formsuz Sneijder ve 34'lük Drogba Çin'den geldi diye fazla uçmayalım, bu ikisi geldi borcumuz 1 milyar dolar şu an. Podolski nası geldi diyenler var, geçen sezon 4 gol atmış 2'si bize yahu. Formsuz zaten ama iş yapar kesin.

Kulüp parasızlıktan euroleague'e katılamıyor, çoğu şubedeki oyuncuların maaşı ödenmiyor, hala Zlatan gelsin diyorsunuz. Merak etmeyin Zlatan'a para versek de gelmez. Hoca da kontrol edemem diye gelmesini istemez.

31 Aralık 2014 itibariyle borç ve yükümlülükler: 1 milyar 434 milyon lira.Bunu ortaya çıkaran klubun tuttuğu bağımsız denetimciler.Neyse zaten inanmayıp eksileyeceksiniz.

galatasaray'in borcu 560 milyon dolar.. kaynak (gs sk olagan genel kurulu)

fenerbahce'nin borcu 831 milyon dolar.. kaynak (fb olagan mali genel kurulu)

turkiyenin en borclu kulubu fenerbahce kendi genel kurullarina gore..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayrıyetten arkadaş 1 milyar dolar demiş sen 1 milyar 434 milyon lira diyorsun 1 milyar dolar nere lira nere

Burada başkanın neyi kast ettiği açık değil.Dernek borcu mu , aş nin borcu mu , kısa vadeli borç mu neyi kasıt ediyor belli değil.Ünal aysal ve Duygun Yarsuvat dönemlerinde ortaya konan mali tablolar ortada bir anda ne oldu da borç 220 milyon dolar oldu.

İşin özeti bu dediğim gibi bir arkadaş troll demiş bana ben başkanların ve bağımsız denetim kurullarının yazdıklarını söylüyorum.Benim ekleyip , çıkardığım birşey yok.

• Borcu olmayan kulüp yok,bu endüstrinin içindeysen mecbur borcun alacağın olacak ama bunların iyi yönetilmesi lazım.Kaldı bizimkiler o bakımdan sınıfta kalmış gözüküyorlar.Bi Ünal Aysal dönemi fena değildi(yani her borç haberi bu kadar ortada değildi)Onun haricinde bütün haberler sanki dünyanın en büyük borcunun GALATASARAY'a ait olduğunu yazıyor.Transfere gelince Melo inter e gidecek diyorlar.O giderse onun yerine kimi oynatıcaz,kimse gelmesin hadi.Gidenlerin de yeri dolmıcaksa bu takımın işi çok zor.Bu arada ibra haberlerini ben artık sallamıyorum.İbra'yı alsan eksikler tamam mı yani kanat yok defans yok,Melo da giderse Bilal,Hamit ikilisine kaldık demektir Selçuk un yeri sabit düşünülürse.
  • quote:

Dostum ciddi olmadığını varsayıyorum, borç kulübün borcudur, basketbol ve futbolun borçlarını farklı şirketler ödemiyor, hepsi Galatasaray Sportif A.Ş.'nin borcu. Futbolda maddi olarak yükümlülüğün altına girersen basket takımına para aktaramazsın tabi. Senin bildiğin gibi değil gibi yani konular. Yoksa bütün taraftarlarımız Sabri'nin anlaşması ile diğer branştaki oyuncularımızın maaşlarının ödenmemesi ile ilgili protesto başlatmazdı.

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Galatasaray Spor Kulübü'nün Süper Lig'de mücadele eden futbol takımıdır. Galatasaray Spor Kulübü'ne ait olan Galatasaray AŞ tam adıyla Galatasaray Sportif ve Sinai Yatırımlar A.Ş, Galatasaray Spor Kulübü Profesyonel Futbol Takımı'nın sahibidir. Galatasaray Spor Kulübü'nün 1997 yılında şirketleşme sürecine girmesinin ardından kurulmuştur.

Kaynak : Vikipedi

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Galatasaray Spor Kulübü'nün Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden erkek basketbol takımıdır. Takım, maçlarını 12.500 kişilik Abdi İpekçi Arena'da oynamaktadır.

Kaynak : Vikipedi

• 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.