Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer 31 Ağustosta bitiyor,Belki bitişe yakın fiyatlar düşer diye bekliyorlardı,Gerçi formanın çıkarılmadaki zaman yanlışlığı bu tezi çürütüyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiz-manço

Transfer 31 Ağustosta bitiyor,Belki bitişe yakın fiyatlar düşer diye bekliyorlardı,Gerçi formanın çıkarılmadaki zaman yanlışlığı bu tezi çürütüyo

Benim tahminim hocam eldekilere olan talep leri ve şl ye fb nim durumunun bekliyorlar.

Melo telles vs satıp eğerki fb de elenirse oradan gelecek ekstra para ile transfer bütçesini ayarlayacaklar. Sneijder den indirim isteyen burak selçuk umut tarık tan niye istemiyor ama bilmiyorum.

Muslera semih sneijder podolski ve yasin dışında bence takım daki herkes hakkının fazlasını alıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem ffp sorunu var bu kadar, niye salı günü bombalar patlayacak ve ben çilek değil yıldız getireceğim diye kaba etinden sıktın be adam. Madem transfer yapamayacaksın taraftara karşı dürüst olup ,elindeki sahip olduğun kalburüstü bruma,amrabat gibi adamları tutmak çok mu zordu?

Ya bu kukla adamlar sırf GS liseli diye koca GS başkanlığı yapıyor ya gerçekten yazıklar olsun. Kulüp tamamen oyuncağı olmuş bu guruhun. Yok mu bir yürekli adam, şu kulübün üye alımlarını kolaylaştırıp şu liseli zülmünden kurtaracak ve ayrıca şu sözde galatasaray evlatlarını kulüpten kovacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Seneye artık avrupada yoksunuz

Cl ye gittiğiniz halde bu kadar zarar varsa cl olmadan -30m eurodan hesaba katarsak belli bir süre sizi göremeyeceğiz sanırım

Umut.avi

• die_caprio kullanıcısına yanıt
    Aaa bak aziz ucuyo 2-3 transfer yaptınız hemen coştunuz bakıyomda. Ne kadar beklenti büyükse düşüşü o kadar büyük olur kocum. hadi kocum hadi yavrum hadi troll git kendi konuna.
  • quote:

Transfer 31 Ağustosta bitiyor,Belki bitişe yakın fiyatlar düşer diye bekliyorlardı,Gerçi formanın çıkarılmadaki zaman yanlışlığı bu tezi çürütüyo

Kurban Bayramımı hocam bu

• Evet gençler yeni tarih 5 ağustos, beklemeye başlayalım.

Uefa'nın ffp için toplantısı varmış, transferin bekletileceği iddia ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Kurban Bayramımı hocam bu

İyimser olmaya çalışıyorum herkes karamsar

• Ertelendikçe erteleniyor anasını satayım, unutun transferi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Benim tahminim hocam eldekilere olan talep leri ve şl ye fb nim durumunun bekliyorlar.

Melo telles vs satıp eğerki fb de elenirse oradan gelecek ekstra para ile transfer bütçesini ayarlayacaklar. Sneijder den indirim isteyen burak selçuk umut tarık tan niye istemiyor ama bilmiyorum.

Muslera semih sneijder podolski ve yasin dışında bence takım daki herkes hakkının fazlasını alıyor

Haklısın hocam da Fener elenirse falan ayıp oluyo

• Galatasaray'in cezasinin ertelenmemesini daha hayirli buluyorum. Bu kadroyla gecen seneden cok daha agir hezimetlere ugrayabilir takim ve taraftar.

• Tanman ın yerine başkanın kardeşi geliş Mehmet Özbek oda Denge diyip duruyor :) ancak oyuncu yollarlarsa alabilirlermiş yenisini :)
  • ''Cüneyt'in bir sıkıntısı var ama benle ilgili değil. 2 ay sarmaş dolaştık, sevişiyorduk. Hareketi çocuksu."

"Benim egom yok. Cüneyt çocukça davrandı. Yönetimden istifa etmedi. Demek ki aramızda tekrar görebiliriz."

"Sözkonusu Galatasaray ise ben öncü de olurum, yancı da olurum. Tuvalet de temizlerim, gider transfer de yaparım."

Mehmet Özbek

biz bittik beyler bittik bu adamlar istifa etmediği sürece her yılımız ve yıllarımız çöpe gidecek. Polat dönemine geri döndük.
  • http://www.haberler.com/galatasaray-gelecek-sezon-avrupa-ya-7543058-haberi/

baskanin kardesi yonetimde mi
    erteleme talebini kabul etmezse avrupaya gidemeyebiliriz demis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye avrupaya gidememe tehliken varsa o zaman sabriye yapilan zam ve jem karacana yapilan sacma sozlemelerde neyin nesi neden kadroyu eritmiyosunuz neden bjk gibi feda yapmiyosun??

• Seneye bu kadar buyuk bir tehlike var ama kimse net olarak bahsetmiyordu bundan

Sen cikip dedikodulari bitirsene acikca, durumumuz bu transfer yapmicaz yada boyle bir durum var ama transferi etkilemicek

Hep bir belirsizlik hali ve gidip bir da eski oyuncuna zam yapiyorsun. Kusura bakma da taraftar tabi ki transfer bekler

• Özbek yönetimi sezon ortasını anca görür. Bu kadar acemi bir başkan Galatasaray tarihinde görülmemiştir.
    Öyle seçimden önce bol keseden sallamaya benzemiyor.

• şu fblilerdeki de nasıl
    kuyruk acısıysa cl de
    bile gsnin gelmesinden korkuyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Haklısın hocam da Fener elenirse falan ayıp oluyo

Elensin demiyorum hocam ben Elensin taraftarı değilim böyle saçmalık olmaz gidebildiği yere kadar tüm Türk klüpleri ni desteklerim.

Ama beklenen bu GS yönetimi tarafından bir işletme gibi bakan onlar ve onlar kendilerini düşünür netice de az buz bi para değil

• Kompleksliiiiiiii çok beklersin hayal kurmaya devam et...

@darkness12
  • 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.