Şimdi Ara

G500 Mağdurları ANA KONU (Çift tıklama sorunu vb.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
6.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G500 de kesinlikle çift tıklatma sorunu var arkadaşlar, şimdilik bu sorunu yaşamayanlar eninde sonunda yaşarlar. Ben 1 sene sonra yaşadım, şimdi razer mouse lara bakmaya başladım daha karar veremedi. Logosoft garantili, garantiye gönderecem ama yine bu sorunu yaşatacak bana eminim. Çünkü bütün forumlarda bu sorunu yaşayanlar var.

Razer mouse alacam bu sefer.
  • bende 1 sene sonrasında çift tıklamama değil de basılı tutma sorunu çıktı. Yani sürükleme işlemi yaparken, seçtiğiniz şeyi kendi kendine bırakıyor. Garantiye götürdüm, 1 ay sonra yenisini verdiler. üründe galiba bu sorun kronik ama logitech ürününün arkasında olması benim için daha önemli. Yeni bir ürün alacaksam eğer bu da logitech olacak.
  • bende g500'de şu sorun vardı.
    http://www.youtube.com/watch?v=EwO6wHmtIio&

şimdi de çift tıklama sorunu var. tıklayınca bazen algılamıyor bazen iki kere algılıyor. sürükleme yapamıyor. arkadaş ne bahtsız bedeviyim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehuirem

bende g500'de şu sorun vardı.

şimdi de çift tıklama sorunu var. tıklayınca bazen algılamıyor bazen iki kere algılıyor. sürükleme yapamıyor. arkadaş ne bahtsız bedeviyim ya

M705 modeli de aynı. Sürüklerken düşürüyor, sanki güçten kesildi namussuz. Pilini suyunu verdim, siyah zeminlerde kullandım. Daha ne istiyor ? Logitech'in bütün farelerinde aynı dert var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

M705 modeli de aynı. Sürüklerken düşürüyor, sanki güçten kesildi namussuz. Pilini suyunu verdim, siyah zeminlerde kullandım. Daha ne istiyor ? Logitech'in bütün farelerinde aynı dert var.

m705 de var bende. bil bakalım g500ü hangi farenin hangi sorunundan dolayı satın aldım :) m705'in oyunlarda kullanılamayacak derecede sorunlu bir fare olmasından dolayı aldım. şimdi m705 i babamlara verdim kullanıyorlar öyle. ama onlar bile anlıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

m705 de var bende. bil bakalım g500ü hangi farenin hangi sorunundan dolayı satın aldım :) m705'in oyunlarda kullanılamayacak derecede sorunlu bir fare olmasından dolayı aldım. şimdi m705 i babamlara verdim kullanıyorlar öyle. ama onlar bile anlıyor.

Aynı dertten dolayı şimdi bende fare bakıyorum, bu uyuz fareyi babamlara verdim aynen ama onlar sorun olmadığını söylüyorlar. Almak istemiyorum Logitech ama istediğim özellikler de başka farelerde yok.

• Çoğu mouse bir süre sonra çift tıklama sorunu verebilir. ama sanırım razer bir program yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam bu sorunu engellemek için
  • Konu silinebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abelcet61

Çoğu mouse bir süre sonra çift tıklama sorunu verebilir. ama sanırım razer bir program yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam bu sorunu engellemek için

Program değil de sürücüsünü güncelledi. Çift tıklama olayı çok hızlı gerçekleşiyor ve insanların o hızda tıklamalarına olanak yok. O yüzden çok hızlı çift tıkları tek tık olarak algılıyor.
  • G500 aldıktan 9 ay sonra sol tuş tek basmama karşın çift tık yapmaya başladı. garantiye gönderdim(VATAN'a verdim, onlar gönderdi), garantiden VATAN'a gelen yanıt şu olmuş: "ürünü iade alabilirsiniz"

iyi ki "yenisini verin" dememişler. iade aldılar, ben de iade parasıyla A4 TECH bloody aldım. bi de A4 TECH deneyelim bakalım. umarım bunun da kronik bir arızası çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

G500 aldıktan 9 ay sonra sol tuş tek basmama karşın çift tık yapmaya başladı. garantiye gönderdim(VATAN'a verdim, onlar gönderdi), garantiden VATAN'a gelen yanıt şu olmuş: "ürünü iade alabilirsiniz"

iyi ki "yenisini verin" dememişler. iade aldılar, ben de iade parasıyla A4 TECH bloody aldım. bi de A4 TECH deneyelim bakalım. umarım bunun da kronik bir arızası çıkmaz.

bloody kaç aldınız acaba bende bloody v7 ve g500 arasındayım hangisi daha iyi geldi size ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

quote:

G500 aldıktan 9 ay sonra sol tuş tek basmama karşın çift tık yapmaya başladı. garantiye gönderdim(VATAN'a verdim, onlar gönderdi), garantiden VATAN'a gelen yanıt şu olmuş: "ürünü iade alabilirsiniz"

bloody kaç aldınız acaba bende bloody v7 ve g500 arasındayım hangisi daha iyi geldi size ?

Kusura bakmayın uzun zamandır foruma girmemiştim, ancak yanıtlayabiliyorum.

Herhangi bir mouse ile G500 arasında kalmayınız. O kadar yazılıp çizilmiş; G500'ün kronik "çift tık" arızası var. Ben aldığımda bu durumu bilmiyordum(belki de bu durum henüz yeterince bilinmiyor/dile getirilmiyordu). Başıma gelince araştırdım, aynı sorunu yaşayan birsürü kullanıcı var. Kronik arızası olduğu tescillenmiş G500'ü neden alasınız ki? "Ben çok şanslıyımdır, benim aldığım ürün öyle arıza çıkarmaz" diyorsanız tabi ki G500 de alınabilir

Diğer yandan Bloody V7 aldım(Sistem özelliklerimde yazılı zaten). Geçenlerde tekerlek(scroll) sapıttı, garantiye gönderdim(Vatan'a verdim yani). Yaklaşık 1 ay sonra geri geldi, sorunu düzeltmişler. Bu kronik bir arıza mıdır onu bilemiyorum, araştırmaya vaktim olmadı. Umarım tekrar etmez. Sorun garantide çözülüyor ancak ürünü 1 ay kadar beklemek can sıkıcı.

Kullanım olarak iki mouse de güzel. V7'nin ergonomisi daha iyi geldi bana(Tabi, bu durum kişiden kişiye değişebilir). Ancak G500'de olan DPI ayar tuşu bu mouse üzerinde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhalil -- 17 Kasım 2013; 17:36:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

quote:

Kusura bakmayın uzun zamandır foruma girmemiştim, ancak yanıtlayabiliyorum.

Herhangi bir mouse ile G500 arasında kalmayınız. O kadar yazılıp çizilmiş; G500'ün kronik "çift tık" arızası var. Ben aldığımda bu durumu bilmiyordum(belki de bu durum henüz yeterince bilinmiyor/dile getirilmiyordu). Başıma gelince araştırdım, aynı sorunu yaşayan birsürü kullanıcı var. Kronik arızası olduğu tescillenmiş G500'ü neden alasınız ki? "Ben çok şanslıyımdır, benim aldığım ürün öyle arıza çıkarmaz" diyorsanız tabi ki G500 de alınabilir

Diğer yandan Bloody V7 aldım(Sistem özelliklerimde yazılı zaten). Geçenlerde tekerlek(scroll) sapıttı, garantiye gönderdim(Vatan'a verdim yani). Yaklaşık 1 ay sonra geri geldi, sorunu düzeltmişler. Bu kronik bir arıza mıdır onu bilemiyorum, araştırmaya vaktim olmadı. Umarım tekrar etmez. Sorun garantide çözülüyor ancak ürünü 1 ay kadar beklemek can sıkıcı.

Kullanım olarak iki mouse de güzel. V7'nin ergonomisi daha iyi geldi bana(Tabi, bu durum kişiden kişiye değişebilir). Ancak G500'de olan DPI ayar tuşu bu mouse üzerinde yok.

aynı sorun bendede başladı sayfalar kendi kendine aşşa yukarı yapıyo ve oyunda kendi kendine silah değiştiriyo aynı olay x7 755bk dada vardı benim ama kaliteli mouse çok nadir yaptığı için sıkıntı duymuyorum :) 3-4 günde 1

• evet g500 kullanıcısı olarak bendede aynı sorun başladı. 100 TL ver mause al 1 yıl sonra bozulsun :D
  • Aldığım ikinci G500'de de çift tıklama sorunu başladı, ilk aldığım 2 yıl civarı dayanmıştı ikincisi bir yıl falan anca dayandı, başladı yine çift tıklamaya. Sadece çift tıklama da değil, bazen oyunlarda ateş ederken mouse basılı tutuyorum ama sadece tek mermi atıp kesiliyor yani silahla seri atış yapamıyorum.

Aslında ilk G500 de bu sorun olduğunda elektronik alet biraz da şans işi dedim ve elim alıştığı için gidip tekrar G500 aldım, ama gördüğüm kadarıyla bu durum Logitech de kronik bir sorunmuş.

G500 ebatlarında fazla pahalı olmayan güzel bir mouse öneriniz var mı? Logitech olmasın artık güvenip almam.
  • Konu başlığı "Cozuldu konu silinebilir" olmasına karşın, G500 mağdurları bu konuyu illa ki bulup dert yanıyorlar

Ulen Logitech, sen nelere kadirsin..!
  • quote:

Konu başlığı "Cozuldu konu silinebilir" olmasına karşın, G500 mağdurları bu konuyu illa ki bulup dert yanıyorlar

Ulen Logitech, sen nelere kadirsin..!

Aynen öyle hocam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkan199815 F kullanıcısına yanıt
    Bence başlığı değiştirin; "G500 mağdurları ağlaşma platformu" falan yazın. Derdi olan rahatça bulsun, içini döksün
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

Aldığım ikinci G500'de de çift tıklama sorunu başladı, ilk aldığım 2 yıl civarı dayanmıştı ikincisi bir yıl falan anca dayandı, başladı yine çift tıklamaya. Sadece çift tıklama da değil, bazen oyunlarda ateş ederken mouse basılı tutuyorum ama sadece tek mermi atıp kesiliyor yani silahla seri atış yapamıyorum.

Aslında ilk G500 de bu sorun olduğunda elektronik alet biraz da şans işi dedim ve elim alıştığı için gidip tekrar G500 aldım, ama gördüğüm kadarıyla bu durum Logitech de kronik bir sorunmuş.

G500 ebatlarında fazla pahalı olmayan güzel bir mouse öneriniz var mı? Logitech olmasın artık güvenip almam.

Garantiye versenize hocam, g500s falan yollayabiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Garantiye versenize hocam, g500s falan yollayabiliyorlar.

Ne garanti belgesi duruyor nede faturası, tekrar aynı sorunu yaşama ihtimalim çok düşük olur diye düşünmüştüm, en kötü ihtimalle 3 yıl sağlam çalışır dedim ama gördüm ki bu sorun Logitech için sık görülen bir durummuş.

@ehhalil Google da "logitech g500 çift tıklama sorunu" diye aratınca en üstte bu sayfa çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.