Şimdi Ara

g2mi-s4mü htc one mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimdeiphone 5 telefon mevcut .telefon herşeyiyle mükemmel ama pil konusundan dolayı değiştirmek istiyorum .ilanda açtım..
    g2-htc one ve s4 almayı düşünüyorum takasla .sizce hangisini alayım
    öyle çok özellik istemiyorum 3 özelliği iyi olsun yeter
    kamera pil durumu ve müzik.. bu 3ü iyi olsun yeter öyle oyun moyun oynamıyorum telefonda..
    tarafsız olarak bu telefonları kullanan kişiler olarak yorum ve tasiyelerinizi yazarsanız sevinirim..

• 3 cihazıda kullandım ancak sizin isteklerinize göre 3 farklı liste çıkıyor.
    Kamera:S4
    Pil:G2
    Müzik:One :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera pil durumu muzik demissin s4 un kamerasi iyi pili muzigi normal onenin muzigi iyi pili kamerasi kotu g2 nin pili kamerasi iyi muzigi normal ben tabiki sana g2 onericem donanim olarakta iki telefona gore yeni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    bende bu telefona sıcak bakıyorum ama bu telefondadahafıza arttırma ve pil değişimi yok diyorlar o yüzden kararsız kaldım :)
    birde arkadaşlar note 2 nasıl sizce bu telefonuda iyi diyen arkadaş sayısı oldukça fazla forumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardagul

bende bu telefona sıcak bakıyorum ama bu telefondadahafıza arttırma ve pil değişimi yok diyorlar o yüzden kararsız kaldım :)
    birde arkadaşlar note 2 nasıl sizce bu telefonuda iyi diyen arkadaş sayısı oldukça fazla forumda..

Aradiklarna bagli ancak note2 yi artik onermem ben sana 32 gb yeterli olucaktir pil degisimide harici sarj istasyonlariyla cozulur diye dusunuyorum

• gidip incele arkadaşım son noktada bence. one ele alınca sağlam ve şık bir görüntü veriyor g2 de sağlamlıkta biraz zayıf olsa da şık ve güzel cihaz
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    g2 nin 16 gb olanının sıfır fiyatı n11de 1250 liracivarına düşmüş bu telefona ağırlık verdim..forumdaüste bir miktar para alabileceğim 2.el bulursam takas edeceğim hatta.saolun tavsiyeleriniz için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

3 cihazıda kullandım ancak sizin isteklerinize göre 3 farklı liste çıkıyor.
    Kamera:S4
    Pil:G2
    Müzik:One :)

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.