Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim siteden alıntı yaparak tüm özelliklerini atıyorum buraya süper illimunator yazıyor o sanırım ama bilmiyorum tam olarak işte özellikleri

k Resistant
    200M Water Resistant
    LED light (Super Illuminator)
    Selectable illumination duration (1.5 seconds or 3 seconds), afterglow
    Flash alert
    Flashes with buzzer that sounds for alarms, hourly time signal
    Hand shift feature (Hands move out of the way to provide an unobstructed view of digital display contents
    Mobile link (Linking with a Bluetooth® SMART device over a wireless connection)
    Airplane mode
    World time
    35 time zones (100 cities + coordinated universal time), daylight saving on/off
    1/100-second stopwatch
    Measuring capacity: 999:59'59.99''
    Measuring modes: Elapsed time, split time, 1st-2nd place times
    Countdown timer
    Measuring unit: 1/10 second
    Input range: 1 seconds to 100 hours (1-second increments, 1-minute increments and 1-hour increments)
    5 daily alarms or one-time alarms (with 1 snooze alarm)
    Hourly time signal
    Low battery warning (A warning appears on the display whenever battery power drops below a certain level.)
    Full auto-calendar (to year 2099)
    12/24-hour format
    Button operation tone on/off
    Module: 5413
    Size of case/total weight
    GBA400 55 X 51.9 X 18.3 mm / 66g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WomanizeReich W kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız teknik özelliklerde otomatik ışık hakkında bilgi yok. Ürün sayfasına girip bir daha baktım. Orada da bir bilgi yok olduğuna dair. Kullanma kılavuzuna baktım orada da bir açıklama yok dediğiniz gibi. Üstte bir arkadaş cevap vermiş. Onu deneyin. Fakat otomatik ışığı desteklediğine dair bir ibare göremedim. Alttaki resimde benim ga-100 modelinin kılavuzundan, otomatik ışık ibaresini ekledim. Yani olsaydı böyle açıklardı zaten.
    Bu mesaja eklenen görseller:

G-Shock Topluluğu.

• Casio "Rangeman" modelini kullanıyorum. Termometresi dışarıdaki hava ısısıyla doğru göstermiyor. Örneğin dışarda hava 6 derece iken saat kolumda 30 derece gösteriyor. Tamam vücut ısım felan derken farkın bu kadar çok olması saatin ısı ölçerinin cazibesini yitiriyor. Bugün üsküdar daki ersa saatte Taner bey diye biri vardı ona sordum saati kolundan çıkaracaksın odada bir yere bırakacaksın biraz bekleyeceksin ozaman olur dedi.

• Hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim yok 6 saat açık kalma olayı da yok bende denedim onu da napalim buda böyle olsun sırf müzik olayı bile yeter bana

• rockwar kullanıcısına yanıt
     G-Shock Topluluğu.

Üstteki fotoğraftaki saatimde dediğiniz gibi koldan çıkarmadan ve yarım saate kadar geçmeden gerçek ölçümü yapamıyor. Bir arkadaşımda g-shock modeli vardı ısı ölçümü yapan. Sorduğumda saati çıkarmadan doğru ölçüm yapıyor demişti. Sizin dediğinizi okuyunca şaşırdım. Arkadaşa sorayım modelini. Eğer dediği gibi ise sizin saatte sorun olabilir. Çünkü üstteki saatimde sensör saatin altında olduğu için yanlış ölçüm yapıyor diye duymuştum. Sizin sensör farklı yerde. Bence kılavuzu inceleyin sizin saatin. Eğer orada gerçek ölçüm için saati çıkartın yazıyorsa doğrudur. Fakat şöyle de bir durum var, benim saat şu an kolumda 32,3 gösteriyor fakat çıkartınca tahminimce 6-7 derece oynar. Hava dediğiniz gibi 5-6 derece ise kolumdaki saat en fazla 20-22 filan olur. Saatinizin ayarlarında sensör kısmını fabrika ayarlarına getirmek gerekebilir. Ya da ölçüm değerini biraz yükseltmek gerekebilir. Kullanma kılavuzuna başvurun. Adam başından savmak için öyle demiş gibi geldi açıkçası.

• http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/gd-400mb-1dr-g-shock-serisi-casio-erkek-kol-saati-P52880517
     G-Shock Topluluğu.
    Bu saatin sparişini verdim,ne diyorsunuz dostlar değer mi bu fiyata? çek ile birlikte 240 TLye mal oldu.Bunun yerine 250 300 tlye şunu alsaydın diyeceğiniz bir saat var mı?Varsa düşüneyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 7 Mart 2016; 23:09:40 >

• Yurtdışından aldığım ve hiç kullanılmamış G-Shock DW-6900NB-1E modelini satıyorum.Ürünü 250 TL'ye satıyorum.İlgilenen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. Özellikler:Casio
    Çalışma Şekli:
    Dijital
    Kasa Şekli:
    Yuvarlak
    Kordon Tipi:
    Silikon
    Bu mesaja eklenen görseller:

G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu.

• Yaş 35 ve ortaokul dan beridir G-shock kullanıyorum.

2 yıldan beri trekking yapıyorum ve benim g-shock basit kalıyor, trekking ve dağ tırmanışı için tavsiye edebileceğiniz bir model varmı.

Özellik olarak altimetre, barometre, termometre, pedometre olmalı.

• Casio PRW-6000Y -1D şiddetle tavsiye ederim beklentilerini %100 karşılar.
  • herkese selamlar,

bende kendim için g-shock saat almak istiyorum. uygun fiyata alabileceğim bir yer var mıdır ?
  • BaNgO kullanıcısına yanıt
    Protekler var.

• Hakelde en son nakit 2060 tl olur dediği saati Eminönünde Ersa saatin yerinden 1700 tl nakite aldım.. pazarlık yapmaya bile uğraşmadan hem de..
    Yenicami arkasından Sirkeci yönüne yürürken sağda Konyalı saat var.. onu 20 metre geçince soldaki saat tükkanı..
     G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireStorm -- 15 Nisan 2016; 0:55:11 >
  • Arkadaşlar gshock 120 1adr

http://www.gshock.com/resource/img/products/watches/xlarge/GA120-1A_xlarge.png

Ve 400 bdr arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

http://www.casio-intl.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fpng&blobheadername1=content-disposition&blobheadervalue1=inline%3Bfilename%3D1328864681203.png&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1333682082022&ssbinary=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Norton -- 2 Mayıs 2016; 16:06:04 >

• Tipini soruyorsan üstteki daha güzel
    Özellikleri aynımı ve fiyat

• Üstteki 30 lira daha ucuz. Özellikler aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: emrb

Üstteki 30 lira daha ucuz. Özellikler aynı

• Arkadaslar merhaba elimde 2 adet casio g shock gpw 1000 1adr(siyah-mavi) ve 4 adr(turuncu-SIYAH) var.sifira denk kutulu ERSA faturali garanti belgeli.dusunen arkadas varsa fiyatta COK yardimci olurum.teklifleri bekliyorum.saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamiNacar -- 6 Mayıs 2016; 23:15:44 >
  • X-Ray // 7 kullanıcısına yanıt
    elimde 2 adet g shock gpw 1000 1adr ve 4adr var dusunurseniz uygun sayarim.kutulu belgeli faturali @X-Ray // 7

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtmrt45

Bu da benimki ga400 çok fazla bir özelliği yok ama görünüş olarak bence en güzel g shock
     G-Shock Topluluğu.

http://www.hepsiburada.com/casio-ga-400-1bdr-erkek-kol-saati-p-SASCK0214088

güzelmiş hayırlı olsun, şimdi bu linktekini alırsak kutu bu şekilde mi olacak.

• Merhabalar , bende bir G-shock alma arefesindeyim. Kız arkadaşım saatçide çalıştığı için ona 50% indirim avantajı hakkı veriyorlar. 1.500 lira gibi olan bir saati 750 TL gibi bir fiyata alabiliyorum. Normal fiyatı 1.500- 1.600 civarlarında olan güzel ve şık bir g-shock modeli önerebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.