Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bugün aynı satıcıdan farklı bir siteden aldım. Gün içinde epey bir araştırdım. 2007 senesinde ilk çıkıp tasarımı eskimeyen bir saat. Boyutlar itibariyle ara bir segment. Eğer ince bilekliyseniz benim gibi epey iyi duruyor. Yorumlarda da okudum.
    Reklam filmini koyayım şuraya
    https://www.youtube.com/watch?v=kMl62mtTUE0&feature=youtu.be
    Bu da karşılaştığım ilginç bir kullanıcı yorumu “ Bought mine from a Walmart in 2004-05 for like 40 bucks. That was many college courses ago; many girlfriends ago; and many jobs ago. It’s literally been all over the world with me, sitting right here on my wrist. I was 22 when I purchased and I’m now 38, married with kids. All this time and now in 2020... I’m changing the battery for the FIRST time. Sentimental value? Damn right. Get this watch- worth every penny”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ydnsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi siteden ve ne kadara aldınız acaba? bu satıcı gittigidiyor ve trendyolda satıyor ikisinin de fiyatlar farklı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çıtır Para -- 1 Nisan 2020; 0:20:55 >
  • Çıtır Para kullanıcısına yanıt
    Evet. Aynı satıcıdan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

Evet. Aynı satıcıdan aldım.
    Hangi siteden ve ne kadara aldınız hocam ?
  • arkadaşlar hayırlı aksamlar ilk saatim Casio GA-700-1BDR tu 3 ay kullandim baya hoş güzel bi saatti bir iki tık üstüne gecmek istedim CASIO GG-B100-1A9DR MUDMASTER a gectim kisa zaman önce yotubede falan bakiyorum hiç türkçe inceleme videosu yok yardimci olurmusunuz saatimin her ozelligini bilmek öğrenmek istiyorum
     G-Shock Topluluğu.

• ben CASIO GG-B100-1A9DR MUDMASTER kullanicisiyim birtanede CASIO GBA-800-9ADR almak istiyorum 600 tl ye iki yerde var saatin rengi cok hosuma gidiyor açıkçası telefon ve akilli bileklik hep takiyorum saatteki adim sayara ve diger ozeliklere gerek yok sadecw goruntusu icin alicam

• Casio 9000-1vdr ile dw 9052 arasında 90 TL fark var. Ne diyorsunuz sizce bu farka değer mi?

Tough solar falan olsa direkt alacağım da, karar veremedim. Günlük kullanım için.

Aradaki farka ihtiyacım olan bir şeyler alırım diye düşünüyorum.

Not; Yukarıda arkadaşın bahsettiği buğu yapma olayı, pil değişiminde, kapağın orjinali gibi kapatılmaması, diye bir yerde okumuştum. Eğer doğru ise, direkt solar modellere bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Nisan 2020; 11:57:34 >
  • Çıtır Para kullanıcısına yanıt
    1-Trendyol dan, alın!
    Neden?
    Forumun çek satış bolümüne girin
    50/25 veya 50/15 çek/ hesap satılıyor.
    50/25 =12 TL
    50/15 =2 TL
    ( Her ikisi de aynı kapıya çıkar)

13 TL daha indirimli alın.

Şu 9000 ile 9052 arasındaki fiyat farkına değer mi sorum, yanıt bulursa bende almayi düşünüyorum.

Not satıcı değilim, satisim da yoktur. Alacağınız hesap veya çeki güvenilir satıcıdan alın. Mesuliyet kabul etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Nisan 2020; 11:39:16 >
  • Gshock GD-400 siyah kordon nereden bulabilirim arkadaşlar uygun fiyatlı.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    MİNİ SÜRÜM
    Donanım Haber
    Mesajlar Bölüme Git Gizle
    Ayarlar Popüler Dükkan Taslaklarım Destek Üye Ara Şikayetler Uyarılar Adres Defteri Profil Ayarlarım Favori Forumlarım Gizlilik Politikası Üyelik Sözleşmesi Gece Moduna Geç Kişisel Notlarım DH Anasayfa Hakkımızda Standart Site A+ A-
    Aranacak terim..
    Mmehmetaliorbay
    TeğmenÇıkış26Cevaplar3Favoriler2Geçmiş

Koronavirüs ÖzelGizle
    açtınız yolları vakalar gözükmeye başladı46 dk. önce Aynı evde virüsten nasıl korunabilirim ?2 sa. önce Uni öğrencileri seyahat belgesi nasil alıyor11 sa. önce

Hızlı Yanıt
    Aşağı gitTüm ForumlarKonu Dışı / Off TopicSaatlerGenel Saat SohbetiCASIO Kol Saati Fan ClubBu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
    1945
    Cevap237736
    Tıklama0
    Öne Çıkarma
    Git
    CASIO Kol Saati Fan Club (98. sayfa)Cevap YazKonu Özel
    Galeri456vollkan5920 Nisan 2020 Pazartesi 14:51:17 (2800 mesaj)
    0
    Neyse bu topluluk derin uykuda sanırım :)

G9000 siparişi verilmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >Buna gelen 1 yanıtı gör.Kadirdalgic20 Nisan 2020 Pazartesi 15:22:22 (4070 mesaj)
    1
    Hayırlı olsun bende g-shock hastasıyım çok sağlam kaliteli hissettiriyor

Bahsedilenler: @vollkan59

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >Buna gelen 1 yanıtı gör.vollkan5920 Nisan 2020 Pazartesi 15:31:35 (2800 mesaj)
    0
    Teşekkür ederim. 2 eksi yanı gözüme çarpıyor.

Birincisi sert tuşlar ( epey mağdur var :) )
    İkincisi tough solar olsaydı keşke diyorum.

Fakat bu fiyatı göz önüne alındığında bunlar mazur görülmeli.Bakalim bir gelsin hele.

Bahsedilenler: @Kadirdalgic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 20 Nisan 2020; 15:32:35 >Buna gelen 1 yanıtı gör.Kadirdalgic20 Nisan 2020 Pazartesi 16:49:13 (4070 mesaj)
    1
    O kadar olur ya
    Bende de ga700 modeli var

Bahsedilenler: @vollkan59

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >vollkan591 Mayıs 2020 Cuma 01:32:29 (2800 mesaj)
    0

G-Shock Topluluğu.

Bende senin gibi 9000 ile 9052 arasında kalmıştım , başlangıç için en uygun fiyatlı ve en iyi 2 seçenek bence temel g-shock özellikleri var . Her ikisininde bi kaç videosunu izledim tercihimi 9052 den yana yapacam çünkü içindeki 2 farklı saniye teması daha hoş gözüküyor bi kaç gün içinde alacam fiyatları çok yakın zaten

• mehmetaliorbay M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden. Keyifle kullanıyorum çünkü, saat vurdu mu, ezildi mı, çizildi mı, şu mu geçirdi vs vs düşünmeden gece gündüz kolumda, maşallah.

• Merhaba arkadaşlar bu saati buradaki görsellerden dolayı çok sevdim. Saat alma arefesindeyım ama hangi model alsam bilemedim. 500-1000₺ bütçe aralığında estetik model önerisi var mı? İçerisindeki fonksiyonlarla pek ilgim yok. Daha önce saat almadım. İndirim vs nasıl yakalıyoruz acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam n11, hepsiburada , trendyol gibi sitelerden alabilirsin bu sitelerin arama kısmına casio g-shock yazarsan ne kadar model varsa çıkar hangisi hoşuna giderse ona göre seçim yaparsın 350-1000 lira arası birçok model var

• Merhaba arkadaşlar GA-700SE-1A4DR modeli çok hoşuma gitti. Ersasaat'te fiyatı 639₺ Vitrin ürünü olma ihtimali var mıdır acaba? Veya başka nereden alabilirim güvenilir olarak

• Arkadaşlar g shock saatime pil taktırmak için casio yetkili servise gittim, usta dediki hamama, sıcak suya girersen contasını eritir ve böylece saat de su alır dedi, ama sıcak suyun contayı eritme iddiası aklıma yatmadı, eritmez gibi geliyor bana, zaten yılda bir kere kaplıcaya gidiyoruz, yine ben kaplıcaya girmeye devam ediyim diyorum, bu arada 4 yılda bir contasını değiştir dedi, conta değişikliği için İstanbul'a gönderiyoruz dedi, pili de 50 TL'ye taktırdım.
  • Dostlar şu saati internette aradım ama bulamadım. Nasıl bulabilirim fiyatı nedir cok güzel gözüküyor

G-Shock Topluluğu.

• sağdaki satılık ilgilenen varsa. g9300 mudman.
    çamur geçirmez
     G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    Buyrun: https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-gd-400-1dr-erkek-kol-saati-P355049860?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwz4z3BRCgARIsAES_OVdot1blRsIZtlniSnhpHuNPuLZfWbbNCYXCcKPsdQjvAauEr3PiZ0MaAia9EALw_wcB

Model numarasını gd-400-1dr Eminim ararsanız başka yerlerde çok daha uygun fiyata da bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 13 Haziran 2020; 0:2:0 >

• hopeless1 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam araştırayım fiyatlarını

• Ben şuan GG1000BTN-1A Burton limited edition collaboration kullanıyorum ilk olarak klasik GG-1000-1A siyah kayışlı kullandım GWG-1000-1A Kamuflajlı olanı alınca diğerini arkadaşıma hediye etmiştim zamanında tabi o zamanlar bu kadar pahalı değildi. GWG-1000-1A dan da çok memnunum ama son aldığım Burton baya iyi duruyor kolda gerçi şimdi Burton'un yeni bir modeli daha var GG-B100BTN-1A beyaz parçalı Kamuflajlı oda baya iyi görünüyor. Dayanamayıp ilerleyen zamanlarda onu da alacağım bu gidişle 😄 Şuan kullandığım Burtonun görsellerini atayım.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.