Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim hocam verdiğiniz linke baktım..Benim sormak istediğim orijinal bez kordon olup olmadığıydı..Protrek modellerinin kordonları çok hoş ama üzerlerinde haklı olarak protrek yazıyor..G shock için benzer şekilde orijinal bir kordon arıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahoe_930 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, onu da yazmıştım. Eğer sizinkisi normalde bez değilse, başka g-shock modelinin bez kayışı sizin saate uyar mı diye casio bayilerden aramanız ve araştırmanız lazım bence.
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi uyar mı uymaz mı öğrenmek lazım..G shock olarak ga 100mc kordonları hemen hemen aradığım şey..Eğer uyarsa siyah renginden alabilirim..Araştırmaya devam ediyorum..

• casio sky cockpit gw-3000b-1ajf saatimin tarih ve gün ayarını yaz uygulaması ayarlaması yaparken bozdum kullanma klavuzunda anlatıldığı gibi gün ay ve yıl olarak ayarlama yapmadığım takdirde gün ve tarih tam tutmadığını gördüm yardımcı olacak arkadaşım varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vstrix

Bu saatlerden hangisi orjinal. Tahminlerinizi bekliyorum.

G-Shock Topluluğu.

soldaki
  • Gshock degil ama protrek 240,130,110 aradinda ne fark var hamgisini almaliyim fikir verirseniz srvinirim tsk

• ScreamEagles kullanıcısına yanıt
    saydığın modeller hep eski seriler..eğer protrek almak istiyorsan prg-270 prg-300 yada prw-3500 gibi serileri tercih etmen lazım..bu modellerde versiyon 3 sensör bulunmaktadır.senin saydığın modellerdekilere göre çol daha az enerji tüketip çok daha hızlı ve kesin ölçüm yaparlar bilgin olsun kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prg 250 icin ne dusunuyorsun kardesim cok fazla ucmak istemiyorum fiyatta sensor olarak 240 250 130 bunlar 3 sensor diye biliyorum

prg-250de 3 sensör ama eski nesildir 2002 yılında tanıtıldı. benim saydığım modellerde ise 2013te tanıtılan 3.nesil sensör serisi var..en hesaplı fiyat olarakta zaten yine prg-270 liste fiyatı 856lira şuanda..senin saydığın modellerin hepsinden ucuz..tavsiye ederim..internettende alsan saat bayilerindende alsan 600lira belkide daha aşağısına bile alman mümkün..

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

prg-250de 3 sensör ama eski nesildir 2002 yılında tanıtıldı. benim saydığım modellerde ise 2013te tanıtılan 3.nesil sensör serisi var..en hesaplı fiyat olarakta zaten yine prg-270 liste fiyatı 856lira şuanda..senin saydığın modellerin hepsinden ucuz..tavsiye ederim..internettende alsan saat bayilerindende alsan 600lira belkide daha aşağısına bile alman mümkün..

Hocam cok kafam karisti siz diyosunuz ki prg 270 prg 250 dan daha iyi

Fakat casiounun sitesinde 270 te ve 250 de 2002 olan bir cihazin suandaki int sitesinde ise ne bu bir

Ikincisi eski model olabilir gidipte 2002 de alinmis saatte belki dediginiz eski tarz sensorler vardir fakat suan ki en asagi 2013 yilinda uretilen 250 serisi cihazlarda vardir ki zaten resmi sitesinde tanitimi var.

Yanlis anlamayin bilgi sahibi olmak istiyorum yoksa sizi duzelttigim falan yok tsk edrim ilginize

olayı baştan aşağı yanlış anlamışsın..bak şimdi dostum durum şöyle..bu saatler dünyada abc watch diye anılır..bu ne demektir? altimetre-barometre-compass yani türkçesi yükseklik ölçümü basınç ölçümü ve pusula..kısacası 3lü sensör modeller..

şimdi işin can alıcı kısmı şu..bu 3lü sensör ilk olarak 1994te tanıtıldı..1.nesil serisi..bak saat demiyorum model demiyorum sadece saatin içindeki sensörler tanıtıldı bı tarihte..sonra bu sensörlerin 2.nesli tanıtıldı 2002de..işte senin saydığın saatlerin iç mekanizması bu 2002de tanıtılan sensörler var..yani sen 2016model saat alacaksın ama içindeki teknoloji 2002model anladın mı..benim dediğim modeller yani prg-270,prw-3000 prg-300 gibi modeller 3lü sensör serisinin en son nesli olan 3.nesile sahip..yani sen 2016 model saat alacaksın ama içindeki teknoloji 2013 model..anlatabildim mi ?? ha bu sana ne avantaj sağlayacak?? hem daha az enerji harcayacak hem daha doğru hemde daha hızlı ölçüm yapacak..sitesinde olması sorun değil casionun sitesinde 90lı yıllarda çıkan modelde var..bunlar cep telefonu değil 1-2 yılda siteden kalkmaz vitrinlerden düşmez..ha sen dersinki ben tipine bakıp alıyorum teknolojisi lazım değil o zaman 100yıllık büyük büyük dedenden kalma saatide takabilirsin..konu bu kardeşim..karar senin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 3 Şubat 2016; 7:23:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

olayı baştan aşağı yanlış anlamışsın..bak şimdi dostum durum şöyle..bu saatler dünyada abc watch diye anılır..bu ne demektir? altimetre-barometre-compass yani türkçesi yükseklik ölçümü basınç ölçümü ve pusula..kısacası 3lü sensör modeller..

şimdi işin can alıcı kısmı şu..bu 3lü sensör ilk olarak 1994te tanıtıldı..1.nesil serisi..bak saat demiyorum model demiyorum sadece saatin içindeki sensörler tanıtıldı bı tarihte..sonra bu sensörlerin 2.nesli tanıtıldı 2002de..işte senin saydığın saatlerin iç mekanizması bu 2002de tanıtılan sensörler var..yani sen 2016model saat alacaksın ama içindeki teknoloji 2002model anladın mı..benim dediğim modeller yani prg-270,prw-3000 prg-300 gibi modeller 3lü sensör serisinin en son nesli olan 3.nesile sahip..yani sen 2016 model saat alacaksın ama içindeki teknoloji 2013 model..anlatabildim mi ?? ha bu sana ne avantaj sağlayacak?? hem daha az enerji harcayacak hem daha doğru hemde daha hızlı ölçüm yapacak..sitesinde olması sorun değil casionun sitesinde 90lı yıllarda çıkan modelde var..bunlar cep telefonu değil 1-2 yılda siteden kalkmaz vitrinlerden düşmez..ha sen dersinki ben tipine bakıp alıyorum teknolojisi lazım değil o zaman 100yıllık büyük büyük dedenden kalma saatide takabilirsin..konu bu kardeşim..karar senin..

Cok guzel anlatmissiniz hocam tsk ederim.tam olarak anladim konuyu.yanliz casiounun bu yaptigi bildiginiz dolandiricilik sen kalk 900 tl ye sattigin ve hala sattigin bir saatin icin 2 nesil sensor koy 500 tllik saatin icin 3rd sensor koy.2002 de urettigin o 2 nesil sensorleri nereden buluyorsun be adam:) koy 3rd sensorleri sene 2016 olmus.

Birde son olarak bu sensor zimbirtilarinin 2002 2013 olmasi bana coookk buyuk kayip saglar mi adamlar 2012 de bile 2002 sensor kullaniyomus buna bakicak olursak 2012 de saat aliyosun dunya paray 2013 te 3rd sensor cikiyo kafayi yersn hemde daha ucuza😄😄

dostum sadece sensör olarak düşünme prg-250 modelininde kendine göre artıları var..mesela prg-270 su geçirmezlik 100 metre ama prg-250de 200 metre..bunun dışında ay konum göstergesi var gelgit göstergesi var..anladın mı hitap ettiği daha çok denizci balıkcı tayfası..adamlar bir dünya model yapıyor..tercihine göre keyfine göre parana göre seçecek olan sensin..

• GWG-1000-1A9 modelini kullanan var mı? Tavsiyeye ihtiyacım var

• @askarli kardesimen de yardim istedim sagolsun bilgisi dahilinde yardimci oldu.sizden de bilgi almak istiyorum elimdeki protech saatimin sahte veya orjinal oldugunu nasil ablayabilirim.tsk

• Beyler acil yardimlariniza ihtiyacım var.
    Kız arkadaşıma Casio BGD-140-1ADR Baby-G Modelini almak istiyorum. En güvenilir nereden alabilirim. Birçok farklı fiyat ve satıcı var. Hepsiburada'dan alayım diyorum ama n11 gittigidiyor gibi sitelerde de birçok satıcı var. Garanti güven konusunda neye dikkat etmem gerek. Yardımcı olan olursa çok güzel olacak.

• Peerless kullanıcısına yanıt
    N11 VE GİTTİGİDİOYR gibi sitelerden alışveriş yaparken ben müştiri yorumlarına bakıyorum genelde .. ve çok satılıp şikayet almamış ürünleri tercih ediyorum.. ama kafam rahat etsin az biraz fiyat farkı problem değil dersen hepsiburada en iyi secim derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylan

N11 VE GİTTİGİDİOYR gibi sitelerden alışveriş yaparken ben müştiri yorumlarına bakıyorum genelde .. ve çok satılıp şikayet almamış ürünleri tercih ediyorum.. ama kafam rahat etsin az biraz fiyat farkı problem değil dersen hepsiburada en iyi secim derim...

Fiyatlar hemen hemen aynı zaten. Kendime alacak olsam çok sorun değil alır geçerim sorun çıkarsa uğraşırım ama hediye olacağı için sorunsuz olması gerek. Garanti konusunda veya başka bir konuda dikkat etmem gereken başka bir durum var mı onu da bilmek istiyorum aslında.

• Garanti konusunda net bir bilgim yok yok. Yanlış yönlendirmeyi istemem kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahoe_930

Dediğiniz gibi uyar mı uymaz mı öğrenmek lazım..G shock olarak ga 100mc kordonları hemen hemen aradığım şey..Eğer uyarsa siyah renginden alabilirim..Araştırmaya devam ediyorum..

Ankara casio yetkili servisle konuştum saatin kordonunu yalnızca aynı modelin farklı rengiyle değiştirebiliyorlarmış..Farklı modelin kordonu olmaz dediler..Garantisi bittikten sonra kendim değiştiririm belki..Şimdi değiştirirsem garanti dışı kalabilir..Yattı bizim bez kordon işi..

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.