Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: floperx

Merhaba arkadaşlar

Havuzda ve günlük hayatta kullanmak üzere siyah ekranı büyük ve okunaklı, ışığı güzel bir gshock arıyorum. Bütçem 250tl

Bu aradğım özellikler uygun iki saat buldum:

Casio G-Shock G-9100-1DR GULFMAN

Casio G-Shock G-9000-1VDR MUDMAN

Aslında bana kronometre'de tur özelliği lazım. Havuzda git gel derken turu akılda tutmak zor oluyor. Saatte bunu yapabilmem lazım. Bir nevi sayaç gibi. Hem kronometre olacak hemde sayaç.

Mudman ile gulfman arasında ki farkı çok bilmiyorum. Mudman'da iki kronometre ve tur diyor. Sanırım benim istediğim şey. Ancak gulfmanda yüzme içindir diyor. Kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Başka tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim.

Konu ölmüş. Nerede bu g-shock cular ?

• Arkadaşlar g shock benzeri 20$ civarı saatler var cin sitelerinde. Çin diye de kucumsemiyorum. Sonuçta çoğu ordan geliyor.. Kalite ayrı ama özellik olarak farkları çok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatimin kayışı kopyu yatıyor kenarda kaç zamandır... Gd 110 modeliydi elinde kayış olan varsa lütfen iletişime geçebilir mi?

• floperx kullanıcısına yanıt
    Bence gulfman daha çok işinizi görür, mudman çamura toza karşı dayanıklı ve paslanmaz çelikten yapılmış gulfman ise denize ve suya daha dayanıklı olması için titanyum parçalardan imal edilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski casio saatimin pili bitti. SR927W kodlu pilden iki adet kullanıyor. Saatçilerde sordum, tanesi 7-10 TL arasında değişiyor. Çok pahalı geldi açıkçası. Bir kaç sitede 10 tane halini buldum. 40-60tl arasında satılıyor onlar da. Daha ucuza bulma şansı var mı, bilgisi olan var mı? Saati zaten 100 TL ye almıştım. Kol değişimi yaptım bir kere 20 TL. O da koptu en son bez aldım. G-shock kullansam da genelde, arada kullanıyorum.

G-Shock Topluluğu.

• .
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zroad -- 14 Aralık 2015; 22:00:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Eski casio saatimin pili bitti. SR927W kodlu pilden iki adet kullanıyor. Saatçilerde sordum, tanesi 7-10 TL arasında değişiyor. Çok pahalı geldi açıkçası. Bir kaç sitede 10 tane halini buldum. 40-60tl arasında satılıyor onlar da. Daha ucuza bulma şansı var mı, bilgisi olan var mı? Saati zaten 100 TL ye almıştım. Kol değişimi yaptım bir kere 20 TL. O da koptu en son bez aldım. G-shock kullansam da genelde, arada kullanıyorum.

G-Shock Topluluğu.

Pil ağırlıklı malzeme satan bir dükkanda renata marka buldum. 5 tl den aldım bir tanesini. Kendi üstündeki Sony marka piller 3-4 sene gitti. Saat alındığından beri ilk defa değiştiriyorum. Bakalım bunlar ne kadar gidecek.

• BUGÜN 284.00 TL ye siparişini verdim beğenmiş olduğum birkaç g-shock tan birisiydi buna karar verdim. inşallah severek kullanırım.
     G-Shock Topluluğu.
  • Çok güzel model seçmiş siniz bende GA-100MB-1ADR den vazgeçip bu saatten almaya karar verdim. İyi günlerde kullanın.
  • Cok sağolun, şimdiden sizede hayırlı olsun. 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: heartless

Merhaba arkadaşlar,

GA-1000 ve GX-56 sahibiyim, G-Shock koleksiyonuma GW-9400 zeytin yeşili positif ekran arıyorum fakat heryerde yeşil renk negatif ekranlı modeli var. Sizce hangisi ? Varsa positiv ekran yeşil satan bir yer, link atarsanız sevinirim. Ayrıca GX-56 positif ekranlı da arıyorum, o da kalmamış hiçbir yerde.

G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

Pozitif ekran,negatif ekranı biraZdaha acabılır mısın?Bende yılbasında rangemanın askeri yeşilini almayı dusunuyorum

• Rakamların beyaz, arkaplan'ın siyah olduğu ekranlara negatif, rakam siyah arkaplan sarı/beyaz olunca da pozitif ekran olur. Positif ekranın avantajı az ışıklı ortamlarda görüş açısı daha iyidir.
  • Ga-1000-2Bdr ile aranıza katılmış bulunmaktayım..Şehir dışında olduğum için saati kurcalama fırsatı bulamadım..Umarım uzun süre sıkıntısız kullanırım..İlk izlenim olarak birşey söylemem gerekirse saat resmen kalitenin vücut bulmuş hali..

• Tahoe_930 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Nereden kaça aldınız?
  • İyi akşamlar GA 300 üme kavuştum ancak nette türkçe kullanım klavuzu bulamadım. bilen varmıdır acaba Kodu 5259
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..N11'den aldım 580tl..

• Merhaba Arkadaşlar ;
    Bende aranıza 2 G Shock ile katılmış bulunuyorum

2013 ---> GA-100-1A1
     G-Shock Topluluğu.
    220 TL
    2015 --->GA-110TS-1A4DR
     G-Shock Topluluğu.
    N11'den aldım 336 TL fiyatı vardı 30 tl indirim çeki 20 TL Bonus %11 N11 indirimi bayağı ucuza geldi...

her iki saatide tavsiye ederim...

2013 'te aldığım 3 ay yazın suda çamurda kullandım tank gibi sorunsuz ...
    daha pili bitmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daschund -- 29 Aralık 2015; 14:40:49 >

• daschund kullanıcısına yanıt
    Hayırlı günlerde kullanın. Bende de ilkinin 1ad2dr modeli var. Şu an düşünmüyorum fakat ileride sensörlü, pusulalı veya bluetooth özellikli bir model alabilirim.
  • Selamlar. Arkadaşlar. Acil olarak üstadlardan yardıma ihtiyacım var. Çünkü n11 deki indirimi kaçırmak istemiyorum
    İki saat arasında kaldım alti baro termo ve güneş enerjisi özelliği olan
    1.g shock ga 9400
    2. Prw 3000 modeli.
    Bu iki saatten hangisini tavsiye sersiniz.
    Sağlamlık,kullanışlılık,sensör hassasiyeti,estetik vs.. Her açıdan tavsiyeniz hangi model olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besyolu66 -- 29 Aralık 2015; 20:30:00 >
  • floperx kullanıcısına yanıt
    merhabalar. mudman gerçekten çok harika bir saat çok memnun kaldım. g-shock serisinde bana kalırsa en güzel saattir. kolumdada kim gördüyse hayran kaldı.ve en sonunda arkadaşımın ısrarına dayanamayarak sattım kendisine :) tur özelliği evet var, ayrıca ondan dahada güzeli 5 saniyeden geriye ışıklı ve sesli sayarak kronometreyi otomatik olarak başlatabiliyor. 1000 saatlik 2 kronometre var. 41 gün yapıyor 1000 saat. dakar rallisi için yapılmış bir saat. 9100 kullanmadım bilemiyorum ama mudman parasının hakkını sonuna kadar veren efsane saat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.