Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gshocklari plasti dip sprey ile kaplamak mümkün müdür acaba?
    Aranızda deneyen oldu mu?
    Biraz değişiklik arıyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G9000 mudman mı G9300 Mudman mı bahsettiğiniz ?
  • Mekanikizm kullanıcısına yanıt
    g-9000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 lira bütçem var, öğrenciyim. Hazır burslar yatacakken alayım dedim 1 adet. Bu yüzden siz tecrübelilerden öneri istiyorum. İstanbul-Kocaeli arası dolaşabilirim. 180 liraya sirkeciden 300 liralık g-shock modeli alan var konuda. Bu gibi bir fırsattan yararlanırsam çok iyi olur. Tavsiyeleriniz
  • İlanım hem konuya hareket katar hemde belki ilgisini çekecek bir arkadaşımız olabilir.

Uygun fiyat güzel kamuflaj serisi G-Shock detay linkte arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_113219311/f_//tm.htm#113219311
  • İlanım hem konuya hareket katar hemde belki ilgisini çekecek bir arkadaşımız olabilir.

Uygun fiyat güzel kamuflaj serisi G-Shock detay linkte arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_113219311/f_//tm.htm#113219311
  • S.a arabiza bende katildim bende dun siparis ettigim dw5600ms ile katildim
    Saatim izerinden aldim ertesi sabah 9 da elime ulasti fiyat 296 ₺

• Leonelle kullanıcısına yanıt
    eğer bu konuya bir çözüm bulabilirseniz benide bilgilendirin lütfen
  • Dostlar bende geçen sene GA 1000 1ADR G-shoch saati Hepsiburada.com.dan almıştım, ancak şu aralar soğukta durup sıcak bir yere girince saatin iç tarafında buğulanma oluşuyor...
    Başına bunla ilgili bir sorun gelen var mı? Aslında bayağıdır vardı ancak buğu olayı iyice çoğaldı, servise götürmeyi düşünüyorum bu yüzden...
  • vessam kullanıcısına yanıt
    Bu konuda çok bilgim yok fakat, içine su girmiş olmalı. Bu da sızdırmazlıkta sorun olduğunu gösteriyor. Bence servislik bir durum. Bir an önce göndermek lazım. O siteden sahte çıkacağını sanmıyorum. Fakat üretim hatası olabilir demek ki.
  • vessam kullanıcısına yanıt
    Servise götürün en kısa zamanda zira cihazın içinin nemli kalması başka problemlere yol açabilir

• Arkadaşlar GA-400-1BDR modelini almayı düşünüyorum. Tarz olarakta hoş bir saat. Bu model hakkında ki düşünceniz nedir?

• blueedeep kullanıcısına yanıt

O fiyat aralığında bana göre en hoş saat.

• Casio G-8900A-4DR saatim satılıktır, kutulu faturalı.
    1 yıl daha garantisi var, hiç bir deformasyon yok neredeyse sıfır.
    İnternette bulabildiğim en ucuz satan site;https://www.saatinadresi.com/Casio-G-8900A-4DR-16720-urun.html
    İstediğim fiyat 150TL, özel mesaj ile ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonelle -- 10 Ocak 2016; 23:11:57 >
  • Arkadaşlar benim g-shock-ta adjust yerine light düğmesi var.Çakma mı bu? Arkadaşım hediye etmişti de.
  • İki gün önce Casio GW-9400-1DR modeli saat aldım. Alarmlarını kullanmak istedim ama alarmın sesi çok kısık çıkıyor. Sesi yükseltmenin bir yolu yok mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylan

Servise götürün en kısa zamanda zira cihazın içinin nemli kalması başka problemlere yol açabilir

Balikesirdeyim, izmirde varmis servis...
    goruseyim yollayim...dogru diyorsunuz...

• Sayın vessam,ERSA garantili ise asla değiştirmezler,geçmiş olsun.GA100 modeli saatimi aynı sorundan iki defa gönderdim vidasına dokunmadan geri gönderdiler.
    https://www.sikayetvar.com/ersa-saat-su-geciriyor
  • Arkadaşlar g shock için özel bez kordon bulabileceğim bir yer var mı acaba??Silikon kordondan pek haz etmiyorum..Şimdilik kış olduğu için terleme yapmıyor ama yazın sorun çıkaracaktır diye düşünüyorum..Bilen eden varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..Olmazsa ersa ile konuşacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahoe_930 -- 30 Ocak 2016; 14:49:12 >
  • Tahoe_930 kullanıcısına yanıt
     G-Shock Topluluğu.

Daha önceki saatime şu bez kordonu almıştım. 15 TL filandı. GG den bir satıcıdan almıştım. Kordon takılma yerinin ölçüsüne uyar mı bakmak lazım. Konuşup ona göre alın, kafanız yatarsa. Model dışında, G-Shock lara birbirininki uyar mı onu da casio yetkili bir saatçiye sormak lazım. Altta bir kaç sanal mağaza var.

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=nato+bez+kayış

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.