Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

kardeş daha ilk mesajda adamın oynattığı futbola laf edip messi xavi iniestaya borcluyum diyerek aklınca dalga geciyorsun.

bu mu futboluna bir sey diyemeyip karakterine laf etmek.sen bu adamin karakterini nerden bileceksin hem.

adım gibi eminim bu sene adam epl de basarisiz olsa bu konuda yazacaklarini ve senin gibi adamin basarisizliginda yazacak olanlari.

zaten bu konuyu acma amacin da bu sene basarisiz olacagini dusunmendi.

simdi pep hocam basarisiz olmayinca karakterini sevmiyor oldun öyle mi

Reis bir sakin ol soluklan.Ben adamın kişiliğini , futbolunu , tipini , sitilini hiç bir şeyini sevmiyorum.İsterse o dandik futboluyla tüm kupaları alsın banane ben sevmiyorum.Benim gibi sevmeyen arkadaşlar içinde böyle bir topluluk oluşturdum.Bence burada seni ilgilendiren bir şey yok. Tahminim işsiz güçsüz bir insansın burada insanlarla akşama kadar polemiğe giriyorsun. Bak anlamakta zorluk çekiyorsan tekrar söyleyeyim. Bu adam iyi bir teknik direktör olabilir ki bana göre değil, bir sezonda 1232893 tane kupa alabilir lafım yok.Ama ben adamın futbolunu ,karakterini , tipini , oyun tarzını hiç bir şeyini sevmiyorum.

Sana tavsiyem Pep Guardiola hayranları adlı bir konu aç. Orada akşama kadar övebilirsin fakat sevmeyenler konusuna gelip herkese laf yetiştirmeye çalışma. Herkesin kendine özgü bir fikri var sana Pep hocanla mutluluklar daha da yazmazsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 3 Ekim 2016; 19:19:54 >

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    sevinemeyeceksin üzgünüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sevinemeyeceksin üzgünüm

Fark etmez en azından şuandan itibaren bir daha mesajını görmeyeceğim.
  • Adam tam bi winner abi oyun stili var kendi doğruları var, bu sene de şampiyon olur bence

• Diğer takımlar sadece uzun top oynadı diye dalga geçerken iyiydi.

• 1 simeone
    2 klopp
    3 pep

Net.

• quote:

4 yılda 3 kez final oynamak sanki cok matah biseymis gibi.

biz de 3 senede 2 kupa kazandık, takım ucuyordu sanki.

soylediginde bir dayanak yok ki. argumansiz bir beyan yani. bu adamin barcelona kariyerini ya da oyun stilini ovsen anlarim saygi duyarim.

diyorsun ki bayern ucuyordu da pep mi batirdi. diyoruz 4 senede 3 kez final oynamis 1ini kazanmis takim 3 senede ne sekillerde yari finalde elenmis. cok mu matah diyorsun. ilk sordugun soru bayern cok iyiydi de pep mi batirdi ise, evet gayet matah. finale abone olmus birini de kazanmis bi takimi alip final goremeyen bi takim yaparsan geriye goturmus oluyorsun.

ayni seyi r.madridde de yapiyorsun. ancelotti bu guardiolaya 5 atip kupayi kazandi. kazandik da noldu diyorsun. 3 senede 2 cl kazandik begenmedigin tdlerle, kazandik da noldu diyorsun. e o zaman her seye oldu da noldu diyelim. guardiola 6 kere lig aldi da noldu, o da toprak olacak

ya da kisa yoldan de ki kupa falan filan onemli degil guardiola ne yapiyorsa o onemlidir, yapamadigi sey matah degildir. dedigin ona cikiyor cunku

• Yaz benide. Pasına soktuğum. Ayar oluyorum.

• Add

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    yazilani anlamiyorsun da, olmayani nasil uyduruyorsun

su soruma adam gibi cevap ver

ben kazandik da ne oldu mu demisim?

kardes mesajima cevap ver hele bekliyorum.

• quote:

kardes mesajima cevap ver hele bekliyorum.

vercem kardes acelesi ne

kelimesi kelimesine diyorsan hayir dememissin. kazandik da takim ucuyor muydu demissin. ki cok bir fark olmuyor.

ucuyor muydu dedigin takim cl gibi bi organizasyonda juventus dortmund bayern atletico gibi takimlarla oynayarak 13 macta 41 gol atti. ucmak degil roketlenmek bu.

ki burda mesele kelimeler degil. diyorum ki, 4 senede 3 final oynamis bayernde guardiola donemine batis diyemiyorsun, cunku 4 senede 3 final matah degil.

biz kazandik da takim ucuyor muydu dedigin bi senede 41 atmisiz, digerinde 6 yemisiz. onlari da begenmiyorsun.

peki pep'in kazandigi iki cl ne sekilde bunu da konusalim? biri chelsea rezaleti sonrasi, digeri r.madrid eslesmesinde ilk mac pepenin dokunmadan kirmizisi, ikinci mac higuainin verilmeyen golu sonrasi. saibeli sekillerde. hatta barcanin basinda kaldigi diger iki senede de yari finallerde kirmizilar penaltilar havalarda ucusmus ama onlarda elenmistir.

nitekim bayernin basina gelip ucsuz bucaksiz barcelona hakem yardimlasmasindan uzak kalinca final dahi gormemeye basladi.

Ben burda bunlari pepe dusmanlik icin soylemiyorum. isterse 1000 pas yaptirsin isterse karaktersiz olsun 6 kere lig 2 kere cl kazanmis bir sekilde basarili bir antrenordur.

sorun sevmedigin adamlar naparsa yapsin bir sekilde gozune giremiyorlar ama sevdigin adamlar naparsa yapsin gozunden dusmuyorlar. ancelotti 2 takimla 3 cl kazandi, zidane bu sene bir sekilde cl kazansa ust uste 2 olcak ama yine gozune giremeyecek. takim oynadi basardi falan diyeceksin.

yani dedigim, bir kistas koymuyorsun. basariya ya da oyuna dayali. su su olursa fikrin degisir diyemiyor insan. guardiola cityde basarili olursa, basaridan kastim cl kupasi. kendini ispat etmis olur mesela benim icin. bayern kariyeri basarisiz cunku bana gore. ama kistasim da belli, cityde cl kazanmasi. ama sen adamin bayerni net sekilde seviye dusurmesini reddediyorsun, ancelottinin takir takir top oynayan takimina cok mu iyiydi diyorsun. sence objektif misin

senin anladığınla benim dedigimin ilgisi yok.

kendin ortaya bir sey atıyorsun, konuyu aciyorsun, kendin cevaplıyorsun.iki cumle yazmisim zerre ilgisi yok.

dusuncen varsa buraya pek tabi yazabilirsin, beni yine alintila eyvallah ama dememisim oyle bir sey

lutfen yazmadığım bir seyi yazmisim gibi yapma.

• Todo denen katalani takmayin.

Kendi barcelonayi tutuyor ama toplum baskisindan dile getiremiyor anladigim kadariyla.

Ayrica denayere yaptiklari kabul edilemez. Keza drogbaninda yenen hakkini her zaman savunuruz. Yaz beni de.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Todo denen katalani takmayin.

Kendi barcelonayi tutuyor ama toplum baskisindan dile getiremiyor anladigim kadariyla.

Ayrica denayere yaptiklari kabul edilemez. Keza drogbaninda yenen hakkini her zaman savunuruz. Yaz beni de.

Mesajin ust tarafi gordugum en sacma mesaj suana kadar.
    Altindan bahsedeyim

Denayere yaptiklari kabul falan edilebilir. Bir takimin bir hocasi, oyuncusunu ''''kiralik olarak'''' dunyanin en oyuncu gelismeyen ligine gondermez. Bu kadar basit. Bonservisiyle verilirse nereye gitmek istese gider zaten. Gerekli arastirmalar yapilir hangi takimin daha uygun oldugu cikar ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 7 Ekim 2016; 10:38:26 >
  • Guardiola da td olduysa vay piyasanın haline

• Ahahaha topa sahip ol ama rakip gelsin atsin

• şunu bi uplayalımda hazır 4 yemişken nefretimizi kusalım kele
  • the best coach in the world
  • bayernden sonra city'nin de içine edecek bu gidişle
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.