Şimdi Ara

FTTH akşam saatlerinde yükselen ping ve düşen hız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    D-Smart üzerinden TTNET'in getirdiği GPON ve router ile eve kadar fiber kullanıcısıyım, 10 veya 100'lü ip havuzu dışında olmama rağmen son dönemde akşam saatlerinde internet hızımda dramatik bir düşme ve ping artışı var. World of Warcraft serverına tracer route sonucumu aşağı ekliyorum. Sorunun kaynağı ile ilgili fikir verebilirseniz sevinirim.

FTTH akşam saatlerinde yükselen ping ve düşen hızFTTH akşam saatlerinde yükselen ping ve düşen hız

• hocam merhaba, bende ankarada ttnet altyapılı dsmart kullanıcısıyım.Aylardır bunun için çağrı açıyorum.Yok çözüm yok, sürekli aynı arıyorlar test ediyorlar.sonuç 0
  • Dün başka bir arkadaş daha sorun yaşıyordu. Türk Telekom altyapısında olduğunu belirtiyordu. Fakat o da siz de Türk Telekom değil, Superonline altyapısında bulunuyorsunuz. Hız sorunu hakkında bilgim yok, fakat ping sorunu carrier yani taşıyıcı kaynaklı gibi görünüyor. Superonline'ın anlaşmalı olduğu taşıyıcı yoğunluktan dolayı sıkıntı yaşıyor olabilir.

Düzenleme: Konu geçen hafta açılmış. Yukarıda olduğu için konuyu yeni zannettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 25 Mart 2020; 17:7:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.