Şimdi Ara

FS 2004-FSX TEMEL EĞİTİM İLE İLGİLİ SORULAR CEVAPLAR (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
19
Favori
154.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fsx için Aerosoft'un f 16'sını indirdim.Uçakla ilgili 2 sorunum var:

1-Kalibrasyonda herhangi bir sorun olmamasına rağmen sürekli sola doğru çekiyor uçak trimler de 0 da.Diğer uçaklarımda böyle bir problem yok.

2-F16'nın flap sisteminde LEF denilen bir çeşit auto flap türü var ben bunu manuele çevirmek istiyorum.Panelde manuel düğmesi var ama çalışmıyor.Bir kısayolu veya başka bir seçeneği var mıdır?Eğer illa auto kullanmam gerekiyorsa da auto konumundayken flaplar Lock gibi yaklaşık 15 derecede sabit kalıyor ne uçuşda ne de inişde değişmiyor.
  • Yan sanayii PMDGler, orj. oyunları etkiliyor mu? 2. bir pmdg alacağım ama önce denemek istiyorum.
  • kac gundur arayıpta bulamadıgım bısey,bılen varsa yardımcı olsun?
    tusları joıstık e atıycam ancak hep ıngılızce ve ben ne olduklarını cok ıyı bılmıorum tamamı turkce olan tus kombınasyonu yokmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Yan sanayii PMDGler, orj. oyunları etkiliyor mu? 2. bir pmdg alacağım ama önce denemek istiyorum.

Hayır etkilemez deneyebilirsin ve pmdg 737ngx serisinden daha iyisini bulamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sc.avci

quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Yan sanayii PMDGler, orj. oyunları etkiliyor mu? 2. bir pmdg alacağım ama önce denemek istiyorum.

Hayır etkilemez deneyebilirsin ve pmdg 737ngx serisinden daha iyisini bulamazsın

O var hocam(base pack), MD 11'i merak ediyorum da :D
  • md-11 eskidi artık para vermeye değmez. 777 kapalı beta olarak çıktı, yakında yayınlanır. daha sonra da 747 v2 çıkıyor
  • Arkadaslar yardimci olabilcerk yok mu?Aerosoftun f16 si surekli sola cekiyor.Diger ucaklarda boyle bir problem yok.Bir de efl sistemini nail manuel hale getirebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o uçak baya eski, kullanan da yok sanırım. aerosoftun kendi forumlarına sorabilirsiniz
  • PMDG 737-800 veya iFly 737-800 c.rackli nerden bulabilirim?
    Pmdg bi tane buldum hem tüm havayolu boyamaları olduğu için çok büyük boyutlu hem de c.rack linki ölmüştü.
  • Fsx'te ifly 737-800 kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var hiçbir şekilde uçağın tüm sistemleri kapalı bir şekilde oyuna başlayamıyorum.Yani Apu dahil neredeyse herşey açık olarak açılıyor.havaalanı gata parkingi seçmeme rağmen yine aynı,bu konuda bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim kaç gündür uğraşıyorum :(
  • Uçuşa girdiğinde, yukarıdaki seçeneklerden Addons > Ifly'dan aircraft state'te Cold And Dark moduna al. Seçenekler gözükmüyorsa Alt tuşuna 2 saniye basılı tut .
  • Windows 8'e kurdum FSX'i.Ama sürekli fatal error veriyor.Deli etti

Var mıdır bunun çözümü?
  • selamlar...Microsoft flight simulator oyununa ilgi duyuyorum ve öğrenmek istiyorum.ufak çaplı bir araştırma yaptım ve dünya kadar sürümü olduğunu öğrendim..sizce nerden başlamalı.hangi sürümü indirip kurmalıyım..tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler....
  • deluxe işini görür

• arkadaşlar paneldeki ayarlamaları mause ile yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...teşekkürler..
  • İnfinite flight çıktı android için oyun bundan daha kolay ve gerçek deneyim sunuyor 11 tl vermeniz gerek oyunu oynayabilmeniz için bu oyun çok zor oynanmıyor basit bir tutorial lazım oynamak için bir pilot ancak bu simülasyonu oynamak için neyse iyi oyunlar.
  • 10 sene önce yoğun kullandığım simülasyon programı (oyun demeye dilim varmıyor)
  • Bu kamera açısını nasıl gerçek gibi daha geriden gösteriyoruz.

Ön konsol çok yakın aşağı bakarak panele bakıyorum düz bişi gözükmüyor vitural kokpitte

Ayrıca ücretli mi almak lazım daha gerçekçi veya online oynamak için ?
  • fsx e sp2 yükleyince fatal error veriyor ekran kartı driverini güncellediğimde ise sorunsuz çalışıyor fakat pc kapanınca ertesi gün fsxe giremiyorum yine fatal error yani bu hatayı almamk için tekrar tekrar güncelleme yapmam gerkiyor bu sorunu nasıl aşabilirim lütfen yardım edin windows 7 64 bit kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ourhome

fsx e sp2 yükleyince fatal error veriyor ekran kartı driverini güncellediğimde ise sorunsuz çalışıyor fakat pc kapanınca ertesi gün fsxe giremiyorum yine fatal error yani bu hatayı almamk için tekrar tekrar güncelleme yapmam gerkiyor bu sorunu nasıl aşabilirim lütfen yardım edin windows 7 64 bit kullanıyorum

Uiautomotioncore.dll bunu indir.Fsx klasorune at.Düzelebilir.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.