Şimdi Ara

Fruit Ninja Ligi,Ödüller Sahiplerini Buluyor.★ Şampiyon Ahmet© ★ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.146
Cevap
5
Favori
61.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

quote:

Ben buradayim arkadaslar macimiz olanlar davet atabilir, macim olan arkadaslara davet atmaktan biktim artik, kabul eden yok

Hazırsan geliyor davet

haydi beni yende aradan cikiyim sampiyon

Seni sona saklıyordum hocam ama bir 5-10 dk sonra yaparız

Davet bekliyorum hocam :)

Attım hocam ama waiting'de kaldı

Erhan hocamin dedegi gibi yaptim ama degisen bisey olmadi, neyse saglik olsun hocam :) 5-0 yendin sayalim bu maci ;)

Yok hocam olmaz öyle şey yaparız maçımızı elbet belki yarın belki yarından da yakın

Tamam hocam :)

• quote:

App store a tikladim sonra uygulamayi actim fakat olmadi, acaba nerede yanlislik yapiyorum

Beraber deneyelim ben size davet atayim siz davet geldiginde kabul edin appstore otomatik acilir sonra appstoreu kapatip tekrar fruite girin multiplayer deyin olmasi lazim ios 5 mi hocam sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

App store a tikladim sonra uygulamayi actim fakat olmadi, acaba nerede yanlislik yapiyorum

Beraber deneyelim ben size davet atayim siz davet geldiginde kabul edin appstore otomatik acilir sonra appstoreu kapatip tekrar fruite girin multiplayer deyin olmasi lazim ios 5 mi hocam sizin

Hocam dediklerini yaptim fakat olmadi :( 4.3.5 tethered

• quote:

quote:

quote:

Garip bende oluyor dun 3 macimida bu sekilde yaptim

• quote:

quote:

quote:

Biz sadece benim davetlerimi kabul etmeye çalışırken yaptıklBu şekilde bana davet yollarsanız sorun hallolur sanırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biz sadece benim davetlerimi kabul etmeye çalışırken yaptıklBu şekilde bana davet yollarsanız sorun hallolur sanırım

Hocam ben size davet attigimda surumlerin uyusmamasindan kaynakli yazi yaziyor, sonrada otomatik olarak iptal oluyor :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Garip bende oluyor dun 3 macimida bu sekilde yaptim

Cidden sacma bir durum :S

• oyundan arkadaşı davet ediyorum waiting diyor ama hemen sonra incomplete diyor ve o yazı gidiyor. tekrar davet et diyorum nicki kayboluyor. nedir bu yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

oyundan arkadaşı davet ediyorum waiting diyor ama hemen sonra incomplete diyor ve o yazı gidiyor. tekrar davet et diyorum nicki kayboluyor. nedir bu yahu ?

Surum yukseltmen gerekiyor hocam :)
  • romercan nerdesin ya 10 dakika dedin kayboldun
  • AhmedKaymakci 5-0 beytepeli06
  • Spywar:5 beytepeli06: 0

• Sponsorlarımızdan olan More-TR nin kampanyasını duymayanınız varmı ?
    http://forum.donanimhaber.com/m_55885813/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55885813

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 24 Aralık 2011; 16:59:06 >
  • bağlantılarda sorun yaşayan arkadaşlar oyun sürümlerini güncellesinler.. update çıktı 3 gün önce
  • takipçi olmak istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7

Beraberlikle sifir sayiliyor diye artik 4-3den devam etmemiz gerek miyormuydu? Skor 5 olmadi cunku?

Benim yaptığım çoğu maçta berabere puan çok oldu ve hepsinde sayıldı.Neden sıfır olsun ki.Anlamadım

iki kişiyede aynı puanı veriyor değişen bişey yok.

Son sürümde draw lari 0 sayıyor. Sen yukseltmediysen eskisi gibi puanı her iki tarafa da verir.

Aranızda anlaşmanız lazım :)

İyi geceler bu arada

Anladim bendeki eski surum galiba 1907 isterse devam ederiz farketmez
    Ne biliyim diger maclardada berabere cok oldu kimse bisey demedi

Bendede surum geldiginden beri beraberlikleri saymayip 5olana kadar devam ediyorduk burcink macimda o sekilde 3-0dan devam ediyorum mesela.devamini yapabilirim bende 4-3ten uyuyorsa size.

• oyun isteği atan arkadaşlar kusura bakmasın kabul edemiyorum.. şehir dıışında bir arkadaşımda misafirim.. ileriki günlerde yapabiliriz maçlarımızı
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

quote:

Beraberlikle sifir sayiliyor diye artik 4-3den devam etmemiz gerek miyormuydu? Skor 5 olmadi cunku?

Benim yaptığım çoğu maçta berabere puan çok oldu ve hepsinde sayıldı.Neden sıfır olsun ki.Anlamadım

iki kişiyede aynı puanı veriyor değişen bişey yok.

Son sürümde draw lari 0 sayıyor. Sen yukseltmediysen eskisi gibi puanı her iki tarafa da verir.

Aranızda anlaşmanız lazım :)

İyi geceler bu arada

Anladim bendeki eski surum galiba 1907 isterse devam ederiz farketmez
    Ne biliyim diger maclardada berabere cok oldu kimse bisey demedi

Bendede surum geldiginden beri beraberlikleri saymayip 5olana kadar devam ediyorduk burcink macimda o sekilde 3-0dan devam ediyorum mesela.devamini yapabilirim bende 4-3ten uyuyorsa size.

uymuyor desem olmaz.Aslında bana kalırsa turnuva başından beri aynı şekilde olması lazım yani sonradan gelen güncelleme olayı bozuyor durum lehime olduğu için değil yanlış anlamayın.Aynı şekilde bir beraberlikle bende yenilmiştim bunuda hatırlatmak isterim.Beraberlikte birer puan alınır.Kırk yılın başı yenmişim sizi tamda havamdaydım.

Madem oynayalaım diyorsunuz yapacak bişey yok.Oynarız amaç eğlenmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 24 Aralık 2011; 21:21:37 >

• y@s@r v AhmedKaymakcı

y@s@r v lodge314 5 - 3

y@s@r v mali__ 1 - 0

y@s@r v beytepeli06

Arkadaşlar yarın akşam inş. kalan iki maçıma yapayım bu hafta pek müsait değildim. Takılamıyorum netede fazla. Hayırlı meseleler varda :)
  • mbbatu
    78erhan78
    yurtalan92
    lodge314
    memo95

Arkadaşlar müsaitseniz maçlarımızı yapalım. Sizden davet bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.