Yüzbaşı
24 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Telefonumun bozulması üzerine servise yolladım. Döndüğünde format atılmıştı ve Adobe Flash yoktu. Google Play storeda da mevcut değil ve internetteki apk'lar da yüklenmiyor. Flash gerektiren sitelere girebilmek için Adobe Flash haricinde bir çözüm var mı? Veya Adobe Flash'ı tekrar yüklemenin bir yolu var mı?
Merhaba arkadaşlar geçen gün aldığım 10 Adımda Web Tasarımı kitabından yararlanarak bir web sitesi yapıyorum Adobe Flash ile. Bir aşamada XML dosyasından ana sayfaya metin ve resim ekleniyor. Resimde sorun yok ancak <metin>.......</metin> aralığına yazdığım metinin çoğu harfi sitede gözükmüyor. Tahminimce basit bir çözüm yolu var ancak ben bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yaptığım uzun araştırmalar sonucu Roccat Kone almaya karar verdim. Daha önce alanlar veya internette gözüne çarpanlar falan varsa en ucuz nerede bulabilirim yardımcı olabilecek var mı?
Evet teklifim bu. Zaten key bedava da dağıtılıyor ve forumlardan bulunabiliyormuş ancak 3 aylık uğraşdan sonra umudum kalmadı. Sonra geçen gün aldığım diablo 3teki keyler aklıma geldi. 2 tane diablo 3 guest pass ve 1 tane de wow guest pass var. Hepsini veya hangisini isterseniz vericem. Bir de daha önce int üzerinden böyle bir takas yapmadım güvenli olması için nasıl bir yöntem kullanabilirim o konuda da fikir beyan ederseniz sevinirim. Konu altından ve özel mesajdan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Not: Key şart değil invite de olur bildiğim kadarıyla erişim açısından fark etmiyor.
Son yamayla gelen Maw Of Malmortius adlı item tamamen tryndamere için yapılmış.Zaten bu haliyle bile yeterince tehlikeliydi ki bu item tryndamere'e ultisi açıkken 95 AD kazandırıyor.Tabii ki tryndamere counterlamak o kadar zor değil ama counterlanamadığı, aşırı feedlendiği durumlarda oyundaki OP'lerden biriyken neden riot hala tryndamere'i güçlendirmek için uğraşıyor anlamadım.
AD Twisted Fate counterlamanın hiçbir yolunu bulamadım.Ancak cleanse veya quicksilcer sash ile mümkün.Fakat bütün takımın aynı itemi kasması da mümkün değil.Rakip takıma twisted fate geldiğinde anında kaybetceğimizi anlıyorum.Şu ana kadar twisted fate'e karşı oyun alamadım ve son zamanlarda çok popüler.Bunu counterlamanın cleanse ve qss harici başka bir yolu var mı?
Bakın ne buldum:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1922058

Beni asıl düşündüren mesajın gönderilme tarihi.Ayın 16sında gönderilmiş.Acaba önceden riota yolladı mı yoksa riot duyurur duyurmaz üstünde biraz oynayıp bakın ben yaptım gibi foruma mı koydu? İşin aslını çözmeyi DH Dedektiflerine bırakıyorum.İyi şanslar...
Oyuna girmeye çalıştığımda reconnect yazısı vardı galiba bir arkadaşım girmişti hesaba reconnect yapiyim dedim ama cannot connect to the server hatası verdi.Oyunun bitmesini bekliyeyim dedim fakat yaklaşık 2 saattir gelişme yok halen reconnect yazısı çıkıyor bir diğer deyişle galiba hesap bugda kaldı bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa beklemekten başka çare yok mu?
Merhaba bu sarkiyi ilk bir trailerde duymustum shazam ve soundhound ile tarattigimda ismini ogrendim ancak sarkinin ortalarindaki cizirti ve bateri sesi cok rahatsiz edici trailerda bunlar yoktu acaba bu sarkinin trailerdaki gibi cizirtisiz duzgun versiyonu var mi?
Az önce oyundaydim karsidaki ziggs baya eziyordu dedim bi sorayim diyerek hmn alt tab yaptim chromeu actim ve bu konuyu actim.Ziggs diger ap carryler e kiyasla nasildir?Alinir mi?Artilari eksileri... vs.

Not. Hadi DH dedektifleri burdaki faili de bulun(good luck)
Hakkında
Forum İmzası:
Bir iyimser, bu dünyanın, mümkün dünyaların en iyisi olduğunu düşünür.Bir kötümserse sahiden öyle olmasından korkar.

[Rehber]Fizz, The Tidal Trickster

[Tasarım]Severus, The Time Lord
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.027
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 57.276 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.