Şimdi Ara

Freaks and Geeks (1999-2000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Amerika'da 80'li yılların başında, dönemin lise ortamını, yaşam tarzını ortaya koyan; birbirinden güzel dönemin popüler ve akılda yer eden şarkılarını da her bölümde kullanan oldukça güzel bir dizidir. Dizideki ana karakterler Freaks (Kaçıklar) ve Geeks (İnekler) olarak ikiye ayrılıyor. Freaks grubunda James Franco, Jason Segel, Seth Rogen gibi günümüzün önemli komedi oyuncuları genç halleri ile karşımıza çıkıyor.

James Franco, Seth Rogen ve Jason Segel bu dizide oynamış diye diziye başladım, kimi zaman oldukça güldürdü beni bu dizi. Dizideki kaçıklarla, ineklerin düştükleri durumlar bazen çok güldürüyor, özellikle ineklerin durumu daha da beter. Dizi 18 bölüm, dizi kıtlığı çekenler ve biraz olsun eğlenmek isteyenlere tavsiye ederim bu diziyi.

Altyazı Sayfası:http://divxplanet.com/sub/m/14272/Freaks-and-Geeks.html
    Ekşi Sözlük'teki Yorumlar:https://eksisozluk.com/freaks-and-geeks--111459

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 21 Eylül 2014; 13:44:15 >

• Dizi benim de dikkatimi çekmişti şuradaki tanıtım yazısından sonra:http://22dakika.org/freaks-and-geeks-tanitim/

Şimdinin ünlü oyuncularının gençlik hallerini izlemek güzel olur. Yakında başlamayı düşünüyorum bu diziye.
  • gençlik dizisi...çok komik olduğunu söyleyemem.izlenebilir..
  • Harika bir dizi , oyunculuklar tadinda herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir dizi. Herkes lisede benzer olaylar yasamistir .

Filmin IMDb puani 9.0 şuanda . Benim izlediğim en basarili dizilerden . Daha önce hicbir dizinin bitmesine uzulmemistim . Şuan 10 bolum kadar izledim ve her bolum üstüne koyarak gidiyor diyebilirim.

Bence herkesin firsat vermesi gereken basarili bir dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi az önce bitirdim, aman aman bir dizi olduğunu söyleyemem, freaks kısmı klişe konular üstüne kurulu; ebeveynlerin arabasını kaçırma, sınav kağıtlarını çalma, uyuşturucu, seks ve rock'n roll. Geeks kısmı ise aşırı orijinal, hele ki gözlüklü eleman Bill'in replikleri olmasa atlayarak bitirirdim, uzun zamandır bir karakteri böyle sevmemiştim.
  • Bunun üzerine That 70's show da iyi gider.
  • neal ve bill filmde 18 yaşındaymış üstelik freaks grubunda ki seth rogendan daha büyükler

lindsay 24 yaşındaymış şok üstüne şok yaşadım bu arada lindsay ellen page'e çok benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 20 Nisan 2014; 17:58:38 >
  • Dizide şimdiki pekçok popüler oyuncunun gençlik halleri var gördükçe şaşıracaksınız, 1 sezon olması çok kötü keşke bir iki sezon daha devam etseymiş dizi.
    Ayrıca geek tayfası harika , diziyi tek başına götürüyor bu tayfa
  • James Franco'yu bilirsiniz zaten. Ve Bones izleyenlerde Dr Lance Sweets(John Daley)'i bilir. Seth Rogen'ıda belki bilirsiniz. Bu 3 karakterde var
    Bu 3 oyuncuda bu diziyle ünlendi yani çıktı.

This is The End kadrosundan 4-5 kişi var dizide zaten.

Komik ama The IT Crowd kalitesinde değil. Yine lise dizisi olarak en gerçekçisi. Pis Yedili'yi görünce içim acıyor

Person of Interest'te 1 bölümde rol alan "Darknet" uyuşturucu satıcısı hacker-bilgisayar programcısıda var. Inglerious Basterds'tada oynamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 4 Mayıs 2014; 16:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

neal ve bill filmde 18 yaşındaymış üstelik freaks grubunda ki seth rogendan daha büyükler

lindsay 24 yaşındaymış şok üstüne şok yaşadım bu arada lindsay ellen page'e çok benziyor

İnanılır gibi değil, ben Neal'i ve Bill'in Seth Rogen ve diğerlerinden en az 3-4 yaş küçük sanıyordum.
  • Yaklaşık üç gündür izliyordum biraz önce bitirdim. Geek tayfa beni daha çok güldürdü hep Sam,Nail ve Bil üçü de ayrı cins. Dizinin tek kötü yani sadece bir sezon sürmesi herhalde loser tayfanın sonunu görememek de kötü oldu. Kamera arkası görüntüleri de çok hoş bakmak isteyen olursa:http://imgur.com/a/1qseH Dizide çalan şarkılar efsaneydi soundtrack'ı da ayrı güzel:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• where are they now. bill ne kadar değişmiş
    http://www.hypable.com/freaks-and-geeks-where-are-they-now/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bitirdim ve komedi türünde sevdigim tek yapıt
  • Geçenlerde Stranger Things'i seyrettim. Bir şey dikkatimi çekti. Çok acayip benzerlikler var iki dizi arasında.

80'ler, aile, evin küçük çocuğunun arkadaşları, ablanın freaks halleri falan.

Netflix'in izleyici beğenileri sistemi üzerinden yaptığı dizilerden biri herhalde Stranger Things. Daha önce House Of Cards'ı yapmıştı bu şekilde. Bu seferde herhalde Freaks And Geeks çok sevilen bir dizi olduğu için onun üzerinden Stranger Things'i yaptılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.