Şimdi Ara

Fransa Türkiye'den güçlü mü de ? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
3
Favori
56.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı arkadaşlar işte nükleer silah yok o yok bu yok demişte bütün dünyaya bizde nükleer var işte şu kadar atom bombası var mı diyecektik direk tepene binerler bölgede bu tür silah barındırmamız bazı devletlerin işine gelmez güçlü bir Türkiye istemezler.Doğruluğuna inandığım bi yazıyı sizlerle paylasmak istiyorum.

http://arsiv.sabah.com.tr/2007/10/11/haber,4BBFB2E1996A4D8DBD1229A63ABD0E73.html
  • Fransa'da bulunan gurbetçilerden,olası iç savaştan kimse nedense bahsetmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

Konu aylar önce açılmış, 6 sayfalık mesaj atılmış, Demircibu paylaştığı karikatürle konuyu özetlemiş, başlığı gördükten sonra konu içeriğini okuma gereği bile duymadım. Birisi "Fransa Türkiye'den güçlü mü de" başlığıyla konu açıyorsa zaten onun yazdıklarını okumanın bir manası da yok. Sadece cevaplamak istedim. Dünya düzeninde Fransa'nın F'si Türkiye'nin 9353242384524375'inci üstünden bile güçlü

Sende erkeğim diye yaşıyorsun. Fransanın F si Türkiyede bilmem kaç kat üstünmüş. Türklüğünü yitirmişsin sen. Şimdi adamların bir düğmesi var bastımıydı bizi yok eder de dersin. O yüzden mi 6 haftada almanlara yenildiler bu kadar güçlü devlet. Ülkeri ellerinden gitti abd babaları geri vermedi mi ?

Siyasi ve ekonomik olarak üstün olabilirler ama artık Türkiye eski Türkiye değil bunu beynine sok. Kimse Türkiye'ye birşey kabul ettiremez.

Askeri açıdan Türkiye fransadan üstün. bunu ben demiyorum bu sıralamayı yapan kurumlar diyor. Ayrıca şunuda bilmende fayda Türkiye 24 saat içinde topyekün bir savaşa girebilecek kapasiteye sahip 2 ülkeden birisi. Diğeride İsrail

Bana fransanın tek başına kazandığı bir savaşı göstersene.

• fransa paris teki binalara zarar gelmesin diye almanyaya direnmemiş millet böyle korkak bi millet istedikleri kadar savaş gereçleri olsun ellerinde onu kullanacak tıpada insanlar olmadıktan sonra gitsin parfüm yapsın onlar savaş işini bize bıraksınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAG1ZHAN

quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Of ya ülkenin nükleer füzelerini söyleyenler olmuş zaten bütün ülkelerde çatır çatır söylüyo kaç tane nükleer füzesi oldugunu , ne içtiler çok merak ediyom türkiyenin nükleer füzesi yok diye yazan arkadaşa hayatında başarılar diliyorum.

Mobildeyim guldurdun lan anten capsini koyamiyorum neyse anladin sen.nukleer tesisi olmayan bir ulkenin nasil nukleer basligi olsun akla bak.natonunkiler var ama kullandirtirlar dimi bize.kimsede satmayacagina gore bizde nukleer yok nokta.

Soğuk savaş döneminden kalma 100 küsür tane aktif olarak kullanılabilecek modern halde 90 tane türkiyenin var ve kimse bunları geri isteyemez ayrıca incirliktete amerikanın getirdiği bir 300 kadar var ayrıca bir süre önce bir bakan 1-2 sene içerisinde nükleer füzemizi kendimiz yapacağız demişti.bu işler bangır bangır ben nükleer yapıyorum demekle olmaz yani havlayan köpek ısırmaz.böyle bir savaş çıkarsa ki çıkması imkansız gibi bu bir dünya savaşı olur merak etme!

Soguk savas donemoyle turkiyenin ne alakasi var?rusya ve abd de bize hediye etcekler dimi yepyeni bir teknolojiyi guldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Durun yahu adamlar yasayı kabul etti bizimkiler savası çıkardı Türkiye'yi savaş galibi bile ilan etti. Ula bir durun hele. Kimse de demiyor ki arkadaş bu yasa'nın kabul edilmesi bizlere ne getirir ne götürür. Karslığında ne yapılır. Siyasi iktidar yapılması gerekeni yapıyor mu yoksa boş laf mı üretiyor. Sizler anca;" almanya ikinci dünya savasında" , "Türkiye birinci dünya savasında" , "Türkiye'nin iman gücü bu kadar" -la başlayan cümlelerle post atın. Veledler diyeceğim, liseliler diyeceğim ama demiyorum.

Bu safsata yorumların dısında. Düşüncesi ve düşünce paylasımı okunacak değerde arkadaslarda var onlara saygı duyuyorum. ve onlardır ki bizleri yasa ve yasanın getirileri, götürüleri konusunda aydınlatırlarsa seviniriz. Adminlerden de ricamız, sidik yarıştıran, iki dakikada milleti savaşa sokan ve bizi galip ilan eden bir takım kişilerin mesajlarının silinmesi ve aklı selim insanların yorumlarının kalması.

• bize saldırmak biraz güven özveri ve tecrübe isteyen bir şey.
  • quote:

quote:

Of ya ülkenin nükleer füzelerini söyleyenler olmuş zaten bütün ülkelerde çatır çatır söylüyo kaç tane nükleer füzesi oldugunu , ne içtiler çok merak ediyom türkiyenin nükleer füzesi yok diye yazan arkadaşa hayatında başarılar diliyorum.

Mobildeyim guldurdun lan anten capsini koyamiyorum neyse anladin sen.nukleer tesisi olmayan bir ulkenin nasil nukleer basligi olsun akla bak.natonunkiler var ama kullandirtirlar dimi bize.kimsede satmayacagina gore bizde nukleer yok nokta.

Of be kardeşim ne bu seviye düşüklüğü , adam yazmış şu ülkenin şu kadar nükleeri var bu ülkenin bu kadar var diye yazmış , nükleer füzelerinin sayısını bile söylemiş adam , şimdi sen bi ülkenin nükleer füze sayısını kesinlikle bilemessin , arkadaşım nükleer füze yok demişssin ama gizli anlaşmalar olmadıgı ne malum ya herşeyi biliyonuz havaları nedir anlamıyom yok anten capsini koyarmış yok bilmemne ben buraya bişey yazıyom eğer yanlış olduğunu düşünüyosan seviyeli bi şekilde tartışılır , forumun senin gibiler yüzünden seviyesi düşüyo sen git kardeşim tartışmayı öğren sonra gelir yorum yazarsın forumda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Soğuk savaş döneminden kalma 100 küsür tane aktif olarak kullanılabilecek modern halde 90 tane türkiyenin var ve kimse bunları geri isteyemez ayrıca incirliktete amerikanın getirdiği bir 300 kadar var ayrıca bir süre önce bir bakan 1-2 sene içerisinde nükleer füzemizi kendimiz yapacağız demişti.bu işler bangır bangır ben nükleer yapıyorum demekle olmaz yani havlayan köpek ısırmaz.böyle bir savaş çıkarsa ki çıkması imkansız gibi bu bir dünya savaşı olur merak etme!

Soguk savas donemoyle turkiyenin ne alakasi var?rusya ve abd de bize hediye etcekler dimi yepyeni bir teknolojiyi guldum

Soğuk savaş dönemiyle bizim ne alakamız mı var?Sanırım Yaşın Henüz Küçük Yada O Zamanki Gündemi Takip Etmedin Herhalde Bence Git Bir Araştır (Bknz: GOOGLE) Eğer Zor Gelirse Araştırmak Ben Anlatırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Avrupa'ya yürümek ne hocam :D k.çımızı kurtarsak gene iyi.

senin gibi yüreksizlerin olmasına gerek yok zaten,devlet ,ülke .... çukuruna da girse,biz yine kurtarmak için elimizden geleni yaparız.

Fransızlara gelince,hükümetimizin dış politikasını zerre kadar tasvip etmem,bağımlı,sessiz,yüreksiz ve mantıksız dış politikamızın ürünüdür bu olay.Ama Fransızların kalleşliğini de unutmamak lazım.
  • Red alert terkler ve nükleer beyin meslek liseliler toplanmış.

Yerimizi alalım
  • Donanım Haber Ülkü Ocakları açılmış beyler ilk hedef Fransa!
  • budur

Fransa Türkiye'den güçlü mü de ?
  • yazık lan size böyle bi karar alındı diye savaş mı çıkar
  • güçlü türkiye güçlü ordu hiç bişey olmaz bizim ülkemize biraz korkmayın artık sunun buyu var sunun suyu var. Biz güclu Türkiye'yiz.
  • 5 tane Fransa yine bizi kendi topraklarımızda yenemez.Her evden kurşun sıkarlar nefes alamazlar burada
  • quote:

quote:

quote:

Of be kardeşim ne bu seviye düşüklüğü , adam yazmış şu ülkenin şu kadar nükleeri var bu ülkenin bu kadar var diye yazmış , nükleer füzelerinin sayısını bile söylemiş adam , şimdi sen bi ülkenin nükleer füze sayısını kesinlikle bilemessin , arkadaşım nükleer füze yok demişssin ama gizli anlaşmalar olmadıgı ne malum ya herşeyi biliyonuz havaları nedir anlamıyom yok anten capsini koyarmış yok bilmemne ben buraya bişey yazıyom eğer yanlış olduğunu düşünüyosan seviyeli bi şekilde tartışılır , forumun senin gibiler yüzünden seviyesi düşüyo sen git kardeşim tartışmayı öğren sonra gelir yorum yazarsın forumda.

evet evet ben bilmiyorum gizli anlaşmaları sen biliyorsun dimi.Git liselimisin nesin benim okuduğum bölüm zaten bu konuları işliyor neyin bilmişliğini taslıyorsunuz?Sen o atom bombalarının ucunuda taramalı tak asagı inerken çuf çuf yapsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Soğuk savaş dönemiyle bizim ne alakamız mı var?Sanırım Yaşın Henüz Küçük Yada O Zamanki Gündemi Takip Etmedin Herhalde Bence Git Bir Araştır (Bknz: GOOGLE) Eğer Zor Gelirse Araştırmak Ben Anlatırım

Güldüm

İstanbul üni sosyal siyaset ve uluslar arası 4.sınıfta okuyorum ve bu konuda senden fazla bilgim var.çok biliyorsan tahsilini yap forum generalleri sizi.Hala atom bombası var sanıyorlar ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 22 Aralık 2011; 18:23:58 >

• quote:

quote:

quote:

Bende bunu diyom hocam adamlar çıkıp ülkelerin nükleer füzelerini sayıyolar ben cevap verincede çocuk çocuk cevaplar veriyolar

• Mesele sadece Türkiye-Fransa mücadelesi değil. Yahu daha dün kıtır kıtır doğradıkları Cezayir bile Türkiye'ye ''Fransa ile aramıza girmeyin.'' diyor. Azerbaycan bile kendi hakkını aramaktan aciz. Karabağ meselesinde Türkiye Azerbaycan'dan daha dik duruyor. Azerbaycan halen Rusya'nın iki dudağının arasında bakıyor.

Fransa, İngiltere, ABD ''İt, iti ısırmaz.'' misali sürekli Türkiye'ye hırlıyorlar. Sorun Türkiye olunca dün birbirlerini öldüren bu büyük devletler, it sürüsü gibi birleşiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.