Şimdi Ara

Fransa maçına biletimi veriyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    öncelikle ön yargılarınızı kırmak adına baştan anlatayım Milli maç için eşimle gidebilmek için 2 adet bilet satın aldım fakat araba aldım ve masrafım oldu bütçemden dolayı gidemiyorum , bu sebeple biletlerimi gitmek isteyenlere devir etmek istiyorum haliyle zararimi da çıkarmam gerekir , konuya hakim yasal yolları bilenler buyursunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu konuyu ben de merak ediyorum, bende de fazla bilet var, başkasına satış yapabiliyor muyuz, bilen arkadaş vardır mutlaka.
  • geng G kullanıcısına yanıt
    Umarım bilen biri çıkar. Tff Musteri hiz. aradığımda güvenliğin insiyatifine kalmış dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esemin -- 22 Mayıs 2019; 9:30:40 >
  • Hocam bileti nereden ve nasıl aldınız ? arkadaşım arıyordu bilet ama bulamıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Daha da bulamaz zaten erken satışda bitti biletler. Ben Tff Resmi den aldım internet. Dilerse yardımcı olurum , yanacağına işine yarasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esemin -- 22 Mayıs 2019; 11:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esemin

Daha da bulamaz zaten erken satışda bitti biletler. Ben Tff Resmi den aldım internet. Dilerse yardımcı olurum , yanacağına işine yarasın.
    Tamamdir hocam sorarim

• Hocam bilet satan varsa bana ulaşabilir mi hangi bölgeden ve fiyatları konusunda

• 2.Kategori Dogu Üst A Sira 18 Koltuk 24

Fiyat: 250 TL

Ankarada iseniz elden, degilseniz mac günü Konyada elden verilir, dilerseniz ucreti size ait olmak uzere kargoya da verilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet 3. kategori Güney üst bilet kaldı 150 liradan vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

2.Kategori Dogu Üst A Sira 18 Koltuk 24

Fiyat: 250 TL

Ankarada iseniz elden, degilseniz mac günü Konyada elden verilir, dilerseniz ucreti size ait olmak uzere kargoya da verilir.
    Bilet satildi arkadaslar, herkese iyi bayramlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.