Şimdi Ara

FragNstein ile FPS (Ana Konu) BF3 Firmware geliyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
3
Favori
30.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 koluyla fps den zevk alamayanlar için ideal bir alet.

Bir kaç fotoraf çektim ürünle ilgili

nuke

Driver kurulumu

ilk olarak vista veya 7 kullanıyorsanız windows başlarken F8 e basıp güvenli kip te başlatma seçim ekranına gelip disable driver signature enforcement modunda başlatılması gerekiyo. Windows başlayınca ilk önce bannco nun sayfasından driver ı indiriyoruz ve kuruyoruz daha sonra dongle ın arkasındaki küçük düğmeye basılı tutarak pc ye takıyoruz ve 3 saniye boyunca elimizi düğmeden çekmiyoruz. Mavi ışığın kesintisiz yanıyor olması lazım dongle da. Aygıt yöneticisine girip insan arabirim aygıtlarında wireless mousecombo yada bunun türkçe versyonu çıkması lazım. Çıktıysa eğer çift tıklayıp sürücüyü güncelleştir butonuna basıp gelen ekranda ilk başta kurduğumuz driver ın yerini gösteriyoruz ve kuruluyo.

NOT: eğer wireless mousecombo gözükmüyorsa onun yerine new HID device yada yeni insan ara birim aygıtı bir ifade varsa ona çift tıklayıp update driver a basıp
    XP için: Select 'no windows update'.
    XP : Press Next.
    XP : Choose 'pick from a list of device drivers' ( listeden seç)
    XP : Select 'Next'.
    XP : Choose 'no search, I'll pick my driver'. (arama kendim seçicem)
    XP : 'Wireless Mouse Combo'. (komboyu görebiliyo olmanız lazım)

Vista için resimdeki işlemleri yapıcaksınız

M16 ile ilgili 2 adet yeni video çektim:

FRAGNSTEİN FIRMWARE LAR

Son gelen 2.3 firmware ı ile pc den hiç bir farkı kalmadı. %100 uyum %100 performans. Dilediğiniz gibi sensitive ayarı,rapidfire ve aimlock seçeneği.
    Driver ı kurduktan sonra bannco nun sayfasından 2.3 firmware ını indirip alete kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 29 Ekim 2011; 15:57:27 >

• Kardeş nerden aldın, nasıl aldın onuda açıklarsan güzel olacak:) ayrıca kablolu mu yoksa kablosuz mu? Merak ettim açıkcası. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimurai

Kardeş nerden aldın, nasıl aldın onuda açıklarsan güzel olacak:) ayrıca kablolu mu yoksa kablosuz mu? Merak ettim açıkcası. Hayırlı olsun

resimlerden belli oluyo aslında, son resimde ucb alıcısı bile gözüküyo gayet kablosuz

merak uyandırıcı bi ürün, frag fx gibi tipsiz de değil. kablosuz olması çok iyi. işte bütün mesele acaba gamepadi bıraktıracak kadar rahat ve hassas mı?
  • Çok güzel bir başlık olmuş dostum eline sağlık En çok sorulan sorulardan biriydi forumda mouse ile ps3 oynayabilirmiyim..O soruyu soran ve soracak olanlar için harika bir kaynak olmuş çok detaylı ve bilgilendirici bir yazı

Ama o m16' yı otomatik hale getirmesi olmamış Hile var o işte
  • Arkadasım güzel bi araştırma olmus. Bende FragnStein isimli ürünü 2 ay kadar önce aldım ama senin memnun kaldıgın kadar ben memnun kalmadım üründen, hatta bi ara forumdan satma fikri bile geldi aklıma ama satmadım. İncelemende en azından ürünü kullanırken ne tip bir maus pad kullandıgını, ürünü nası güncelledigini ayrıntılı olarak anlatsaydın daha faydalı olurdu diye düşünüyorum. Ben ne yaptıysam ürünü bir türlü güncelleştiremedim. Youtube ve diğer kaynaklarda nası oldugu gösteriliyor ama ben bi türlü beceremedim. Bunları da paylaşırsan daha faydalı olacak diye düşünüyorum. Ayrıca mausun altına ne tip bi meteryal koydugunu merak ediyorum. Ben degişik denemeler yaptım. Beyaz yüzeyli bir karton olmadı, siyah yüzeyli bir karton koydum olmadı, Maus pad koydum olmadı. Sen nasıl bu üründen verim aldın inan cok merak ediyorum.. Bilgilendirirsen sevinirim. Teşekkürler.

• Bannco nun kendi sayfasında her oyun için farklı firmware lar var ordan MW2 olanı indir. FragNstein i pc'ye bağla ve indirdiğin firmware a bas.Bunu mutlaka yapman lazım. Mouse pad çok önemli, aleti pc ye bağladığında fragnstein control setup ta kalite gösterici bir bar var. Mouse u siyah bir pad in üstüne koyduğunda kalite %30 oluyo beyaz zemine koyunca %70 ve cidden çok farkettiriyo zaten tavsiye edilen beyaz bir pad. Mutlaka beyaz kullanmamız gerektiği belirtilmiş. Karton-kalın dosya gibi materyaller ile kullanılmıyor bende denedim olmadı şimdilik pad siz kullanıyorum razer ın beyaz özel pad lerinden alacağım en kısa sürede. Son olarak ise tuşları değiştirmeni tavsiye ederim özellikle nişan almayı mouse un sağ tıkına koyarsan çok daha faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkagan
    Bunun bir de splitfish marka olanı var faresi dandik kesinlikle ondan almayın.

Bir de mesela pc'de fps oynarken en büyük avantajımız fare ile çok çabuk arkaya dönebilmemiz oluyor. Ama bu tür ürünler gamepad mantığıyla çalıştığından o hızlı dönüşleri bunlarda yapamazsınız. O yüzden ps3'e ister fare takın ister ds3 ile oynayın çok fazla fark etmeyecektir.

FragNstein in farkıda işte tam burda devreye giriyor. Dediğim gibi options tan aim i 6-10 arasında seçip , mouse unda üzerindeki aim i arttırınca 1 saniye bile geçmeden anında arkana dönebiliyosun. Pc den hiç farkı yok. Ayrıca nunchuck ve mouse u cidden çok kaliteli. Frag fx gibi kalitesiz, ağırlığı olmayan plastik dandik bir mal değil.
  • bende bi ara niyetlendim almayada vazgeçtim daha sonra
    frag fx kullanıpta daha sonra fragnstein kullananların hemen hepsi bu ürünün daha iyi olduğunda hem fikir
    http://www.basisshop.gen.tr/ Türkiye satıcısı bu site, geçenlerde mail atmışlar stoklara girdi diye. 200tl
    daha önce gg üzerinden 180tl ye satılıyordu
    http://profil.gittigidiyor.com/hbilgen sitenin gg sayfası bu,şu an için gg de ilanı yok
    bu tip ürünlerin tümünde gecikme var 1e1 pc mouse u gibi değil,yinede pad e göre avantajlı olacağı kesin ama 200tl eder mi ? bence etmez

• M16 yı otomatik yaptıysan olay bitmiş zaten
  • Ben 69 dolara temin ettim link ise aşağıda yalnız stoklarda bulmak cidden zor hergün takip etmeniz lazım. Youtube da ve çeşitli forumlarda frag fx ile karşılaştırma incelemerini bulabilirsiniz. Tüm incelemelerde fragNstein ın çok daha iyi olduğu söyleniyor ve tepki süresi bakımından büyük fark koyuyor bu alet. Ne kadar hızlı olduğunu gösteren bir video çekim hatta size müsait olduğum bi anda.

http://www.goldenshop.com.hk/AI-trad/psx3/fragnstein.htm
  • Çok kısa bir video çektim ne kadar seri ve hızlı olduğuna dair ilk mesajıma editliyorum. Yeni upload olduğu için yüksek kalite seçeneği kısa bir süre sonra gelir.
  • Bence en mantıklısı gamepad e alışmak.O kadar para vermeye de gerek yok bence.Tabi bu benim şahsi fikrim sen mouse a aşık olmuşsundur gamepad e alışamamışsın dır
  • hızdan çok oyun içindeki hassasiyet önemli, frag fx de inde nunchuck üzerindeki hız ayarı arttırılınca cs deki senstivity 15 yapınca gibi çok hızlı dönebiliyordu

oyun içi videolarını bekliyorum,teşekkürler
  • Yeni bir video çektim ilk mesajımdan izleyebilirsiniz. Bu alet ile her el garanti 25-35 kill yapıyorum kimi zaman 40 ıda buluyorum ve ölüm sayım 6-7 yi geçmiyo.
  • Herkes eşit şartlarda mücadele ediyor diye PS3 / XBOX olayını seviyordum, bu ortamlarda da başladı donanım mücadelesi :) Multi'de bu cihazla kazanılan galibiyetin hile yapmaktan ne farkı var? Veya şöyle sorayım; "bu cihaz sayesinde" kazandığını bilirsen gerçekten sevinir misin?

@ekostros
    lütfen yanlış anlama, aldığın cihaz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan. Yukarıda yazdıklarım, benim bu konuyla ilgili genel düşüncelerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParacelciuS -- 22 Şubat 2010; 9:51:43 >
  • Ekrem kardeş merhaba,

Bende "kol" ile oynayamayan biri olarak tesadüfen tanıştığım FRAGFX ile oynuyorum FPS oyunlarını.
    Kim ne derse desin insanın performansını ikiye hatta üçe katladığı kesin
    Ben de mesela kol ile oynarken en fazla 6 yada 7 kişi vurabiliyordum,ne zaman ki bu fragfx e başladım performans aldı başını gitti
    Senenin başında da FRANGSTEIN ile tanıştım,kablosuz olduğu için cezbetti beni ve aldım.Ama her ne dense bir türlü alışamadım,sanırım fragfx e elim alıştı.Her iki aleti karşılaştırdığımda,fragfx in kalitesi FRANGSTEIN dan düşük evet,mazlemesi neredeyse kırılacak kadar zayıf malesef,diğeri ise buna göre çok daha kaliteli yapılmış.
    Senden bir konuda açıklayıcı bir bilgi rica ediyorum,bahsettiğin M16 yı seri hale getirme işini nasıl yapıldığını izah edersen çok memnun olurum kardeş.

saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

Ekrem kardeş merhaba,

Bende "kol" ile oynayamayan biri olarak tesadüfen tanıştığım FRAGFX ile oynuyorum FPS oyunlarını.
    Kim ne derse desin insanın performansını ikiye hatta üçe katladığı kesin
    Ben de mesela kol ile oynarken en fazla 6 yada 7 kişi vurabiliyordum,ne zaman ki bu fragfx e başladım performans aldı başını gitti
    Senenin başında da FRANGSTEIN ile tanıştım,kablosuz olduğu için cezbetti beni ve aldım.Ama her ne dense bir türlü alışamadım,sanırım fragfx e elim alıştı.Her iki aleti karşılaştırdığımda,fragfx in kalitesi FRANGSTEIN dan düşük evet,mazlemesi neredeyse kırılacak kadar zayıf malesef,diğeri ise buna göre çok daha kaliteli yapılmış.
    Senden bir konuda açıklayıcı bir bilgi rica ediyorum,bahsettiğin M16 yı seri hale getirme işini nasıl yapıldığını izah edersen çok memnun olurum kardeş.

saygılarımla

Rapidfire imkanı bannco nun kendi sayfasında alet için yaptığı firmware lardan 2.2c olanında var. Zaten bende hepsini tek tek denedim en iyisi 2.2c. Mouse sensitivity ayarlamak için mouse un sol yanındaki küçük f tuşu varya işte ona basılı tutup ateş etme tuşuna 1 kez bas rapidfire devreye girer.

Birde şunu söylim belki faydası olur kendi kullandığım ayarlar.MW2 için

ingame sensitivity yi 5 yap . options tan custom sensitivity basıp ordan seçiceksin.
    mouse un kendi sensitivity sinide f tuşuna basılı tutup topçuğu ileri geri olarak önce en aşağı çekip hareket etmez şekle getir yani sıfırla ondan sonra yukarı doğru 4 click yap.
    Son olarak ta aleti pc ye bağlayıp nişan alma tuşuna L1 den mouse un sağ tıkına senkronla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 23 Şubat 2010; 13:33:34 >

• Kardeş bilgiler için çok teşekkür ederim

Hemen deneyeceğim bu ayarları oturtabilirsem fragfx den frangstein e geçebilirim

saygılarımla
  • Alete iyice alıştım. Dün gece üst üste 2 el nuke attım. 2 el sonra bi nuke daha attım. ilk 2sini kaydetme fırsatım oldu ilk mesajıma editledim.

Ayrıca bu başlık ana konu olsun forumda fragNstein kullanan arkadaşlara hertürlü yardım,destek,öneri verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

Kardeş bilgiler için çok teşekkür ederim

Hemen deneyeceğim bu ayarları oturtabilirsem fragfx den frangstein e geçebilirim

saygılarımla

Harun abim müsait olduğun zaman fragfx'i yollarmısın abi bide ben test edeyim nasıl bişey acep kargolar bana ait abicim :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.