Şimdi Ara

Fotoğraflarla İran'dan Singapur.. (8 ülke) 2.Kısım (Tayland ,Malezya ,Kamboçya ,Singapur) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
16.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden yorum yapılmaması sadece böle durulası bir konu aynı 1.de olduğu gibi
  • @mboyaci bu konu da ilki gibi gerçekten çok güzel olmuş. Malezya fotoğraflarını gördüğümde gitmediğime pişman oldum artık ileride nasip olur inşallah. Paylaşım için tekrar teşekkürler.
  • hocam,

ayağına,yüreğine ve cesaretine sağlık ve tabii ki makinene de nazar değmesin...
    İnanılmaz bir keyif ve tad aldığımı bilmeni isterim...

Malezya hakikaten çok keyifli bir yer...
    bu geziler sırasında toplam kaç bin foto çektin ?
  • Malezya bitirdi beni avrupa turu yerine artık asya ve ortadoğu turu yapmak istiyorum artık sanırım.
    Mükemmel çalışma
  • Teşekkür ederim..

@Hirotaro
    toplam 5500 civari fotoğraf çektim bu gezimde.

@souza
    Asya ve uzakdoğu Avrupa'ya göre çok ilginç.İnsanlarida cok sıcak Avrupa insanina göre. Ayrica uçak masrafi hariç Avrupa'ya göre cok ucuz. İkisi arasinda tercih yapman gerekirse ben kesinlike Asya veya Ortadoğu derim.
  • boyle bir eşy benımde planımda var ama bakalım nasıl olacak bilmiyorum.. yazın 35 gunde mısıra gittim çok guzel bir gezş olmuştu sıradakı hedefım irandı ondan sornada hındıstan gelıyordu ama bu akdar kotu yorumdan sorna rotayı malezya sıngapurda yapabılırım gerçekten cok guzel gorunuyortropikal iklim:) malezyada falan fıyatlar nasıl tr ye gore mesela mısır tr nın tam4re bırıydı:))
  • Tekrar tebrik ederim yazmadan geçemedim tüm fotoğraflar çok güzel artık bir sergi açarsınız :)
  • hangi fotoğraf makinesi ile çekildi aga bu resimler
    tamam yazmışsın prdn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 16 Kasım 2008; 13:47:09 >
  • @yilmaz_memre
    Valla Hindistan felaket bir yer.. Turistleri felaket kandirmaya çalişiyorlar.Bunun dışında mesela soyle bir olay gördüm.
    Ufak 9-10 yaslarinda bir kız cocugu karsidan karsiya gecmeye calisiyordu ,bir Allah'in kulu yol vermedi.Kız yolun ortasinda kaldi.Herkez kornaya basa basa (zaten tek elleri devamli kornalarda) cevresinden geciyordu ,kız neredeyse agliyacakti.
    Malezya'da fiyatlar 4de 1 değil fakat gayet ucuz buraya göre.

@cerenımo
    Teşekkür ederim

@şemsilepervane
    Pentax K110D ile cekildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mboyaci -- 16 Kasım 2008; 13:55:30 >
  • bu konuya da bir teşekkür yazayım, gerçekten bu tip bir çalışma görmemiştim hiç :)
  • güzel anlatım güzel fotograflar ne denilebilirki mükemmel,malezyayı çok merak ettim umarım görmek nasip olur.
    -Uyusturucu istermisin?
    -YOk ,saol
    -Kadın istermisin?
    -Yok ,teşekkürler
    -300$'a Bazuka ile ateş etmek istermisin? ( pazarlikla eminim 100$'a kadar iner )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa2711 -- 17 Kasım 2008; 0:17:09 >
  • MP4 beğenmene sevindim..

macxxmax birde Nepal'de bu serseri zenciler gibi giyinen ,yürüyen tipler var. Yaklaşip garip ,zenci aksanina benzer bir aksanla "Kardeşim bir şey istermisin ,birşeye ihtiyacin varmi" diyorlar. Ama tip ben çakma zenciyim diye bağırdığından çok komik duruyorlar Neyse Nepal'lin insanlari Hintlilere gore cok daha iyiler..
  • Harika!
    Nice güzel gezilere!

Darısı başımıza! Bizlere de nasip olur inş!
  • çok guzel fotolar tebrıkler..
  • Bu kısım çok daha hoşuma gitti. Fotoğraflar harika

''Please enjoy the fresh air'' levhası süper
  • gerçekten harika fotoğraflar.
    Tebrikler
  • pentax k110d nin marifetleri
  • çok güzel derlemişsiniz.. fotoğraflar müthiş.. teşekkürler
  • forumun bu bölümdeki üyelerin aklını başından aldın diyebilirim.. bu tarz gezilere her zaman sıcak bakmışımdır, seninki de iyi cesaret tek başına düşüyorsun yollara.. 300dolara bazuka ile ateş etmeye götürüp getirmeyedebilirler yani benim ingilizcem çok iyidir, ilk fırsatta ben de yapıcam böyle birşey ama tek başıma yola çıkmak sıkıcı olur gibi geliyor.. bi de çinden rusyaya trenle geçmek güzel olur diye düşünüyorum.. oralara kadar gitmişken bu şekilde geri dönseydin tam olurmuş sanırım.. yine de çok güzel fotoğraflar, keyifle izledim gerçekten
  • teşekkürler yorumlariniz için.

@Zaba
    gerçekten "sigara içmek yasaktir" 'a gore cok güzel duruyor levha

@antique
    Tek başina çıksanda pek tek kalmiyorsun.Ben en başta 3 Türk arkadaşla çıktım.1'i İran'dan geri döndü ,2'si ile Hindistan başinda ayrildim.Daha sonra 1 hafta 3Koreli ile ,1 hafta başka bir Koreli ile .4 gün bir Çin'li ile ,3gün bir Japon'la gezdim.Aralarda 1 günlük falan beraber gezdiğim arkadaşlar oldu. Yani tek gidersende başka gezenlerle tanişip gezmek güzel oluyor.Aslinda oradan Kore ve Japon'ya ya geçmek ,dönüştede Mısır üzerinden gelmek istiyordum fakat vakit yetmedi. Artik bir dahaki sefere beraber gideriz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.