Şimdi Ara

fotoğraf makinesini webcam gibi kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
25.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp m425 digital fotoğraf makinem var. bunu webcam gibi kullanabilir miyim??

• arkadaşlar öncelikle konuyu hortlattıgım için çok özür diliyorum. Ve bir özürde mod ve adminlerimdem diliyorum ileri gidecek olabilirim. ya kardeşim suraya cevap yazmış olmak için cevap yazmışsınız adam ister makinesini yakar ister kötü görüntü alır. Adamın sordugu soruya cevap verebiliyorsan ver veremiyosan niye artislik yaparak prim yapmaya çalışırsın ki ? İster webcam olarak kullanır isterse kamera olarak sanane?
  • Benzer şey için bende uğraştım ama olmadı..Bir alternatif veriyim sana.. Eğer kameralı cep telefonun varsa,telefonu kamera gibi kullanabilrsin...programları var..
  • fotoğraf makinesini için yok mu???
  • NE FOTOGRAF MAKINASINI CAM OLARAK KULLANMAK MI ARKADASIM BU FOTOGRAF MAKINASI VİDEO KAMERA DEGIL DIKKAT ET
  • Yazık o makinaya o makina foto çekmek için yapılmış.. İçine video çekme
    öelliğide rakiplerle sidik yarıştırmak için konulmuş.

Yani o makinanın saatlerce öyel video konumunda beklemesinin düşüncesi bile
    titretiyor.
    Kardeş webcam olarak çalıştırmyı başarabilirsen eğer cihaz yandığında da buraya
    mesaj bırak ki haberimiz olsun!
  • belki fotoğraf bölümüne açarsan daha fazla yardımcı olurlar ama şunudabelirteyim kullanıldığı zaman iyi performans vermiyorlar 15 20 liraya alacağın bir web cam daha iyi olur kanımca
  • arkadaşlar ben OGATECH OG3110 modelinde ve markasında dıgıtal photo var ve ben bunu cam olarak kullanıorum sadece drıver ini yukle ve ustunde varsa PC modunu sec sonra gerisini ona bırak haala iddia eden varsa bi denesin öle gelsin herkeze hayırlı işler
  • arkadaşlar ne oldu kamerası yanan yada web cam olarak kullanmayı başarabilen oldu mu acaba ? paylaşırsanız sizden sonra bu konuyu araştıran insanlarda deneyimlerinizden faydalanmış olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mysterious

arkadaşlar ne oldu kamerası yanan yada web cam olarak kullanmayı başarabilen oldu mu acaba ? paylaşırsanız sizden sonra bu konuyu araştıran insanlarda deneyimlerinizden faydalanmış olur...

Güncel fotograf makinelerinde bu özellik bulunmuyor. Eskiden ucuz çin üretimi fotograf makinelerinde ve bazı el kameralarında bu özellik vardı ama yıllar içerisinde webcam'lerin ucuzlayıp dizüstülerle birlikte standart hale gelmesi nedeniyle bu özelliğe gerek kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: by_mysterious

arkadaşlar ne oldu kamerası yanan yada web cam olarak kullanmayı başarabilen oldu mu acaba ? paylaşırsanız sizden sonra bu konuyu araştıran insanlarda deneyimlerinizden faydalanmış olur...

Güncel fotograf makinelerinde bu özellik bulunmuyor. Eskiden ucuz çin üretimi fotograf makinelerinde ve bazı el kameralarında bu özellik vardı ama yıllar içerisinde webcam'lerin ucuzlayıp dizüstülerle birlikte standart hale gelmesi nedeniyle bu özelliğe gerek kalmadı.

böyle bir şey yapmanın gereksimi yok bence ama ben denedim sonuç alamadım
  • git 15 tl verde bi webcam al illede hd diyorsan git 25 tl ye al
  • ben bi dönem cep telefonunu web cam olarak kullanmak için uğraşmıştım ama olmamıştı. basit pratik bir yazılım bulamadığımdan da olabilir.. bence de en akıllıca olanı web cam almak...
  • elimde kocaman hep şarjda olan bi kamere var kasetli onu webcam olarak akıllı tv ye tanıttım ama 1 dk dan sonra görüntü gitti anlamadım.. boşverin maceraya gerek yok derim
  • aslında neden mümkün olmuyor,olsaydı güzel olurdu bende hd foto ve video kaydeden canon fotoğraf makinam var bundaki kamera olsa çok hoş olurdu makinanım zoom yaparak fotoğraf ve video çekimi vardı yüksek çözünürlükte web cam kulağa hoş gelmiyorda değil..zoom yaparak video görüşmesi yapabilmek..
  • by_mysterious kullanıcısına yanıt
    aynen sende oolmus 2015 ben merak ediyorum mesela
    ndeni ise goruntu kalitesi
  • arkadaşlar öncelikle konuyu hortlattıgım için çok özür diliyorum. Ve bir özürde mod ve adminlerimdem diliyorum ileri gidecek olabilirim. ya kardeşim suraya cevap yazmış olmak için cevap yazmışsınız adam ister makinesini yakar ister kötü görüntü alır. Adamın sordugu soruya cevap verebiliyorsan ver veremiyosan niye artislik yaparak prim yapmaya çalışırsın ki ? İster webcam olarak kullanır isterse kamera olarak sanane?
  • Bilgi bilgidir sıkıntı yok, fotoğraf makinelerinin kamera gibi kullanılmasının makineye zarar verdiğini öğrenmiş olduk. Tabi yeni makinelerde de geçerli mi bilmiyorum? bende canon power sx230 hs var bende bilgisayardan ve hatta uzak masa üstünden ip ile izlemek istiyorum, tabi daha öncesinden ekrandan bi görüntü alabilirsem :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.