Şimdi Ara

FOSSIL FS4835 Erkek Kol Saati 199 TL KLİKSA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
18.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro26

Kliksada KK puan kullanimi olsaydi alirdim bu saati.
    Tek dezavantaji takvimi yok

Ben az önce alırken bonusunuz var. Kullanmak için tıklayın diyordu,yani puan kullanımı bonus için var
  • SON 4 ADET
  • arkadaşıma alıcazda analog demek pilli demek oluyor değil mi? oda bende anlayamadık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

arkadaşıma alıcazda analog demek pilli demek oluyor değil mi? oda bende anlayamadık :)

analog dediği akrep yelkovanlı, digital dediği elektronik göstergeli saatler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 30 Ekim 2014; 15:11:16 >
  • SON 3 ADET
  • Rose rengi kadınlar için iyi de bence erkek de biraz kro işi duruyor. Yoksa fossil çok iyi saattir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wind06

Rose rengi kadınlar için iyi de bence erkek de biraz kro işi duruyor. Yoksa fossil çok iyi saattir.

En son aldığımdan bir önceki saatim aşağıdaki gibi rose renkliydi. Kolda çok dikkat çekiyor. Buda aynı şekil dikkat çekeceğini umuyorum.. GElsin görelim..
     FOSSIL FS4835 Erkek Kol Saati 199 TL KLİKSA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsprince -- 30 Ekim 2014; 17:31:11 >
  • gene bitti
  • beyler alanlar foto paylaşabilirmi kolda nasıl duruyo merak ediyorum kasa küçükse hiç heves etmiyim
  • bitmiş zaten yaa gelirmiki birdaha
  • şöyle beyaz ağırlıklı şık uygun fiyatlı bir saat bulsam atlayacağım..
  • Kod fossil yazıp google amca görsellere girin kolda duruşu ile ilgili fotolar war. Bnmki 3 iş gunu sonra gelir gbi. Gelince foto atabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel saat gercekten. Umarim tekrardan stoga girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışı ama ben iki gün önce çekle birlikte avm den saat&saat ten guess guw10616g2 kodlu saati 175tl ye aldim ama direkt vitrindekini verdi satici sordugumda oyle oldugunu soyledi hafif kilcal cizikler var bu durum benim canimi sıktı buna takilmali miyim bir de siyah silikon kayış nerden bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsimSoyisim -- 30 Ekim 2014; 22:46:32 >
  • indirim abartı, aynı saatın farklı rengi aylarca hızlıalda 200 tl idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

indirim abartı, aynı saatın farklı rengi aylarca hızlıalda 200 tl idi.

lndlrlm abartı derken indirim az anlamında mı??yoksa saatin geçek fiyatı bu anlamındamı kulladınız anlmadım.saygılar...
  • Link paylaşabilir misiniz?

Bu arada saati bende almayı düşünüyordum ama şehir dışında olduğum için karta para yatırıpta alamadım, umarım tekrar stoğa girer.
  • Aynısının kahverengi olanınından almıştım. 200 liraya mal etmiştim sanırım. Bu rengi o zaman daha pahalıydı.
    Saat bilgisayarda göründüğü kadar karizma değil. Karizma değil demiyorum ama internetteki kadar değil. Gelince niye ucuz olduğunu anlıyorsunuz.
    Derisi çok sert geldi bana. Ayrıca camı çok bombeli, bir yerlere sürttürüp çizmemek imkansız gibi.
    Bunun dışında bir sorunu yok takım elbise ile yakışıyor gerçekten.
  • Saat tekrardan stoga girmis. İsteyen olursa fotograf atabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Saat tekrardan stoga girmis. İsteyen olursa fotograf atabilirim

Lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.