Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
25
Favori
77.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 26 Kasım 2016; 12:13:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de kıyısından köşesinden girebiliyormuyuz ? 11 yıl olacak artık

• Yaşıyomuyuz moruklar.

Lan bu konuyu açalı 7 yıl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviadam -- 29 Ocak 2017; 21:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brain

Güzel anılar geliyor insanin aklına.

Karaköy'den kocaman 17" CRT monitörü, sırtlayıp Haydarpa?a'ya kadar yaya götürmüştük. Taksiye verecek para yoktu, bilet gidiş dönüştü. Kasa,PS,anakart,cd-rom, disket sürücü, fax/modem, avermedia tv kartına verecek para bulmuştuk ama.. :) Sanırım korsan CD'ler pahalı gelmişti. O kadar para verdik. Sonra ici boş çıkmıştı. :)

1999'da kızım, 2002'de oğlum oldu.2002 üyesiyim. O zamanlar dergiler velinimetti. Ekimde verilen cd'lerdeki programlar ile pc toplardık. Hala dururlar, tam antikayim ben heralde. Neden tutarım bilmem. :)

Donanım Haber o zamanlar bulunmaz hint kumaşıydı. Şimdi de zevkler ve ilgi alanları değişen gençlerin yine nabzını tutuyor.

Yazanlar velinimettir. Asıl onlar el üstünde tutulmalıdır. Kıymet bilinmelidir. Benim tek özelliğim buranın kıymetini taa o zamanlardan anlamamdır. Okumaktır. Ama yazmak ayrı bır şey. Hala faydalanıyor ve tüm emeği geçenlere tesekkur ediyorum.

YAZANLAR VELİNİMETTİR bu sözünüz çok hoşuma gitti yıllardır bıkmadan usanmadan uzun uzun yazanlar var dediğiniz gibi el üstünde tutulmalıdırlar.

• 2006 lı olarak eklerseniz, beni de yazın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bastonumu aldım da geldim.

Yaz kardeşim 4 Mayıs 2005...
  • Baba yorgun

• quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

Yaşıyomuyuz moruklar.

Lan bu konuyu açalı 7 yıl olmuş

Azicik yaslanmisiz sanki.

• 17 Şubat 2006 . Az bir farkla kaçırdık grubu
  • Katılım zamanı: 28 Aralık 2004

Eklemenizi rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brain

Güzel anılar geliyor insanin aklına.

Karaköy'den kocaman 17" CRT monitörü, sırtlayıp Haydarpașa'ya kadar yaya götürmüştük. Taksiye verecek para yoktu, bilet gidiş dönüştü. Kasa,PS,anakart,cd-rom, disket sürücü, fax/modem, avermedia tv kartına verecek para bulmuştuk ama.. :) Sanırım korsan CD'ler pahalı gelmişti. O kadar para verdik. Sonra ici boş çıkmıştı. :)

1999'da kızım, 2002'de oğlum oldu.2002 üyesiyim. O zamanlar dergiler velinimetti. Ekimde verilen cd'lerdeki programlar ile pc toplardık. Hala dururlar, tam antikayim ben heralde. Neden tutarım bilmem. :)

Donanım Haber o zamanlar bulunmaz hint kumaşıydı. Şimdi de zevkler ve ilgi alanları değişen gençlerin yine nabzını tutuyor.

Yazanlar velinimettir. Asıl onlar el üstünde tutulmalıdır. Kıymet bilinmelidir. Benim tek özelliğim buranın kıymetini taa o zamanlardan anlamamdır. Okumaktır. Ama yazmak ayrı bır şey. Hala faydalanıyor ve tüm emeği geçenlere tesekkur ediyorum.

karaköyden haydarpaşaya yaya köprüdenmi geçtiniz yoksa avrasya tünelinden mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de fosil grubundan olmak isterdim tabii.

Ama 2001 de bilgisayarim yoktu.

• açmayın dedeler
  • 2003 serisinde eklermisin
  • 2005 ekleyebilir misin?
  • Fosil mi
  • Kivircik ali

• 24 Kasım 2004 de bu üyeliğimi açmışım.İkinci el bölümünde baya zamanım geçmişti, çok ürün satıp almıştık. Daha öncede vardı kullanıcım ama hatırlamıyorum şifresini. Yaş 37.Artık girmiyorum misafir olarak gelip incelemeleri okuyup gidiyorum.Kendinize iyi bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dizanteri -- 3 Mayıs 2017; 15:46:42 >
  • şimdi fark ettim imza çalışmıyor
  • Selamlar,
    Hocam benide ekleyebilirsiniz
    14 Eylül 2004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süvari -- 11 Haziran 2017; 0:8:39 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.