Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
25
Favori
77.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllık mesaj ortalamam 5 falanmış bu arada, onu da görmüş oldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber2000

15 senede 3 mesaj atan dedeniz geldi.
    4 Haziran 2001

Selamlar

4 olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001'den beri bu foruma üyeyim ama 2 kere kullanıcı adımı unuttum hatta 2005 te aldığımı hatırladım bir konudan dolayı foruma bildirdim kabul etmediler. Hatta adımı soyadımı bile belirttiğim bir mesajdı.

Ama ben asıl hakkım olan 2001 yılındaki üyeliğimi istiyorum o zamanlar çocuktum ama nasıl işki kullanıcı adımı hatırlamıyorum..

Ama nightwolf olabilir..

Edit: Ama bulamıyorum çünkü diğer nickimde attığım bir mesajı birebir hatırladığım için linkini buldum ama onda bile Guest ve yanında bir sayı yazıyordu.

İspatlayamıyorum ama bende bu gruptayım hiç şüpheniz olmasın. Hatta o dönemde overlock ve counter strike tan tanıdığım bir abinin nickini gördüm mesaj attım. Bakalım o da belki beni hatırlar o dönemden:)

Diyeceksiniz ki bu çok mu önemli? Elbette hayır ama o dönemler DH, PC ve kafelerde Counter Strike attığımız dönemler bir başkaydı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 27 Ocak 2018; 17:38:14 >
  • Konuyu Hortlatayım :)
    Katılım zamanı: 6 Mart 2005
    benide eklermisin ustat

iyi çalışmalar
  • Beni de ekleyebilirsiniz.

29 Temmuz 2005
  • açılın büyük büyük babanız geldi :) yıllar yıllar ne çabuk geçti :(

• Dedeniz yorgun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

2001'den beri bu foruma üyeyim ama 2 kere kullanıcı adımı unuttum hatta 2005 te aldığımı hatırladım bir konudan dolayı foruma bildirdim kabul etmediler. Hatta adımı soyadımı bile belirttiğim bir mesajdı.

Ama ben asıl hakkım olan 2001 yılındaki üyeliğimi istiyorum o zamanlar çocuktum ama nasıl işki kullanıcı adımı hatırlamıyorum..

Ama nightwolf olabilir..

Edit: Ama bulamıyorum çünkü diğer nickimde attığım bir mesajı birebir hatırladığım için linkini buldum ama onda bile Guest ve yanında bir sayı yazıyordu.

İspatlayamıyorum ama bende bu gruptayım hiç şüpheniz olmasın. Hatta o dönemde overlock ve counter strike tan tanıdığım bir abinin nickini gördüm mesaj attım. Bakalım o da belki beni hatırlar o dönemden:)

Diyeceksiniz ki bu çok mu önemli? Elbette hayır ama o dönemler DH, PC ve kafelerde Counter Strike attığımız dönemler bir başkaydı..

Geçenlerde forum yönetiminden Gürkan Kara Bey ile 12 temmuz 2005 tarihli üyeliğimin ispatını yaptık.

O zamanlar ergen olduğum için birde çok unutan biri olduğum için aldığım 1-2 nicki unuttum. Eğer 2001-2002 de aldığım nicki hatırlarsam ama bu sefer şuan kullandığım kullanıcı adını eskisine aktaracağım. Bu nick ile attığım mesajlar eskisine aktarılmadığı için kabul etmedim 2005'te ki kullanıcı adıma aktarılmasını.

Bu sebeple bende artık bu grubun imzasını kullanmaya kendimde hak görüyorum:)

• Hey gidi hey. Yıllar ne çabuk geçiyor.

2004 de gun le birlikte yaptığımız buluşma hala gözümün önünde
  • 5-10 yıl sonrada ben fosil olacağım.
  • Nörüyonuz fosiller ses verin arada.
  • vay be baya oldu hala güncel tutuluyor konu çok hoş
  • Kaç yıl fosil oluyor

• Ben fosilmiyim

• selam dedeler
  • dedeler dedeler
  • 2004 üyesiydim :( gençtim güzeldim saçlarım vardı
  • listeye yaz kardeş

14 temmuz 2005

• 31 Aralık 2005
  • Mirastan mahrum etmişsiniz gibi ismim yok, 17 Aralık 2005 , Allah'tan e-devlette "Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama'da" kütük DH çıktı,
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.