Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
25
Favori
77.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben de 2005 girisliyim. Beni de ekleyin.

Bu arada eskilerden Tuvnera vardı . evlendi unuttu bizi ..

Maceralarini zevkle takip ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be 11 sene olmuş. 8 yaşında kaydolmuştum
  • konu sahibi artık ekleme yapmıyor arada bu başlığa yazıp nostalji yapıyoruz
  • Hadi dedeler bekliyor nineler

• quote:

Orijinalden alıntı: brain

Güzel anılar geliyor insanin aklına.

Karaköy'den kocaman 17" CRT monitörü, sırtlayıp Haydarpașa'ya kadar yaya götürmüştük. Taksiye verecek para yoktu, bilet gidiş dönüştü. Kasa,PS,anakart,cd-rom, disket sürücü, fax/modem, avermedia tv kartına verecek para bulmuştuk ama.. :) Sanırım korsan CD'ler pahalı gelmişti. O kadar para verdik. Sonra ici boş çıkmıştı. :)

1999'da kızım, 2002'de oğlum oldu.2002 üyesiyim. O zamanlar dergiler velinimetti. Ekimde verilen cd'lerdeki programlar ile pc toplardık. Hala dururlar, tam antikayim ben heralde. Neden tutarım bilmem. :)

Donanım Haber o zamanlar bulunmaz hint kumaşıydı. Şimdi de zevkler ve ilgi alanları değişen gençlerin yine nabzını tutuyor.

Yazanlar velinimettir. Asıl onlar el üstünde tutulmalıdır. Kıymet bilinmelidir. Benim tek özelliğim buranın kıymetini taa o zamanlardan anlamamdır. Okumaktır. Ama yazmak ayrı bır şey. Hala faydalanıyor ve tüm emeği geçenlere tesekkur ediyorum.

Aşağı yukarı aynı yaştayız. Avrupadan getirdiğim parçaları satıyordım. Dolar kuru üzerinden bide. Bayağı zaman geçti o 2001 ler 2002 başlarında ürün tanıtımı insanları bulmak için süper yerdi

• Ben de fosilmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brain

Güzel anılar geliyor insanin aklına.

Karaköy'den kocaman 17" CRT monitörü, sırtlayıp Haydarpașa'ya kadar yaya götürmüştük. Taksiye verecek para yoktu, bilet gidiş dönüştü. Kasa,PS,anakart,cd-rom, disket sürücü, fax/modem, avermedia tv kartına verecek para bulmuştuk ama.. :) Sanırım korsan CD'ler pahalı gelmişti. O kadar para verdik. Sonra ici boş çıkmıştı. :)

1999'da kızım, 2002'de oğlum oldu.2002 üyesiyim. O zamanlar dergiler velinimetti. Ekimde verilen cd'lerdeki programlar ile pc toplardık. Hala dururlar, tam antikayim ben heralde. Neden tutarım bilmem. :)

Donanım Haber o zamanlar bulunmaz hint kumaşıydı. Şimdi de zevkler ve ilgi alanları değişen gençlerin yine nabzını tutuyor.

Yazanlar velinimettir. Asıl onlar el üstünde tutulmalıdır. Kıymet bilinmelidir. Benim tek özelliğim buranın kıymetini taa o zamanlardan anlamamdır. Okumaktır. Ama yazmak ayrı bır şey. Hala faydalanıyor ve tüm emeği geçenlere tesekkur ediyorum.

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var)

Aynı alışkanlık bende de var.

Saygılar abi.

• Cumleten saygılar..

Bir 14 sene sonra biz varmışız yokmuyuz bilmem ama, yazılar duracaktır umarım.

Bugünleri de boyle anlatacaklar. Gençler hic anlamayacak :) Garip gelecek. Hatta komik gelecek.

Hayat çok hizlı geçiyor , ahanda ispati burası..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu başlığa ne zaman gelsem nostalji yapıp hüzünleniyorum eski günlerde pc muhabbetleri...vs falan bir başkaydı
  • Vay be konunun ilk açıldığı zamanları hatırladım ne ara 6 yıl oldu daha nice ramazanlara fosiller
    Geçen hafta uplanmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 eylül

ekleyiniz
  • bi hello diyim bende 2003...
  • benimde birçok eski forumda üyeliğim var dh efsunlu bir forum gibi vazgeçmek zor,her zaman canlı & güncel
  • bu ne len
  • bu nedir
  • Benide ekleyin.. 2004 :)

• beyler çok yorum var hepsini okuyamadım ama ara form şakası yapan oldu mu? yapılmadıysa ben bu görevi üstlenmek istiyorum
  • :)

• https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=2750&mode=1#

12 sene önce paylaştığım l2 chache li işlemci resmim :))) pewww
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.