Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keşke bahsettiğin kadar fark olsaydı da kimse 6 almasaydı boş yere :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

keşke bahsettiğin kadar fark olsaydı da kimse 6 almasaydı boş yere :D

inan ozaman benim oyunda sıkıntı var. 6nin yağmur olayı fark yaratıyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla sana öyle geliyor büyük ihtimalle ben de jeremy var diye sırf 5 alıp geçicektim ama forza 6 nın grafik olarak arada öyle çok fark olmadığını da görünce 6 aldım

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-vs-forza-motorsport-6
  • Arkadaslar oyuna yeni güncelleme gelmiş ama 45 gb görünüyor.normal gelmedi bana. yanlış mı baktım anlamadım varmı bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Arkadaslar oyuna yeni güncelleme gelmiş ama 45 gb görünüyor.normal gelmedi bana. yanlış mı baktım anlamadım varmı bilgisi olan?

Bendeki güncelleme yaklaşık 1,5 gb seviyesinde, sende bi hata var heralde hocam.

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Hocam bluray'den oynuyorsanız oyunu hdd.den silmiş olabilirsiniz belki o yüzden toplam boyutu gösteriyo olabilir.

Bu arada oyunda fazlasıyla AA eksikliği var.

Arabaların heryeri tırtık tırtık , yansıma ve güneş parlamaları , nikelaj ve ızgara yerlerine denk geliyorsa görüntüyü çözemiyor bile.

Oyunun yüzü suyu hürmetine zorluyorum ve görmemeye özen gösteriyorum ama nafile. :)

Forza Horizon 2ye dönüyorum her seferinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hell line -- 24 Şubat 2017; 21:10:42 >
  • Bende hic tirtiklik yok tv nin keskinlik ayarini dusurebilirsiniz biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K TVde oynuyorum. Hic bir sikinti yok.
  • hell line kullanıcısına yanıt
    oyun dijital kendi kendine silinir mi acaba?500mb indirdim %1 yükleme oldu yazdı.heralde oyun silinmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Hocam bluray'den oynuyorsanız oyunu hdd.den silmiş olabilirsiniz belki o yüzden toplam boyutu gösteriyo olabilir.

Bu arada oyunda fazlasıyla AA eksikliği var.

Arabaların heryeri tırtık tırtık , yansıma ve güneş parlamaları , nikelaj ve ızgara yerlerine denk geliyorsa görüntüyü çözemiyor bile.

Oyunun yüzü suyu hürmetine zorluyorum ve görmemeye özen gösteriyorum ama nafile. :)

Forza Horizon 2ye dönüyorum her seferinde.

Hocam sen forza 6 oynadığına eminmisin ? Bende gözle görülür tırtık falan yok hatta çok yakından incelemeler yaptım AA gereksinimi olmayan tek oyun diyebilirim senin tv de sorun var belliki

• Samsung 650bw 46" lcd var. xbox 360 ile birlikte almıştım.

Tabiki biraz eski ilk lcd tv tecrübem. Şimdiki gibi 4K değilse , rgb desteği vermiyorsa almam vs gibi tercih yapabileceğim seneler değildi malumunuz.

Bugün tüm görüntü ayarlarıyla oynamama rağmen tırtık azaldı (AA) ama tamamen kaybolmadı hala görebiliyorum.

Ve işin entresanı bunu diğer oyunlarda hiç yaşamamış olmam. Forza horizon 2 sıkıntısız mesela.

O yüzden yazmıştım zaten.

İmkanım olursa arkadaşlarımdan birine götürüp denicem.

Yorum atarım yine buradan. :)
  • Eski bmw ler viper lar arac seslerinden tut herseyi mukemmel oyunun, tak tak vites attirirken cikan o sesler bi acayip
    Yaris oyunlarini turn 10 ve playground games den baska kimse yapmasin arkadas bu kadar net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IamxMSFT -- 26 Şubat 2017; 0:51:59 >
  • Arkadaşlar selamlar sanırım konu iyice ölmüş canlandırmak için buradan toplansak güzel keyifli olur diye düşünüyorum
  • granturismo 4 e kadar oynadım daha sonra x360 da forza yla tanıştım ve tanıştığım gün GT ' nin benim gözümde bitti ne yazikki. Sürüş dinamikleri ve sesler forza yı tek geçiyorum.
  • arkadaşlar bu oyunda hız birimini mph den kmh ye nasıl çevirebilirim

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Unit: Metric yap.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    saolasın gt sport hayal kırıklığı olunca forza 6 ve xbox one s macerasına başladık :)

• oyunu 1 haftadır oynuyorum sırf oynamak için xbox one S ve forza motorsport 6 aldım.

Gran turismo serisini 1 den itibaren oynayan biri olarak şunları söyleyebilirim tarafsız şekilde

grafik kalitesi sesler araç çeşitliliği kokpit görüntüsü forza vista modu bunlar çok iyi ancak kariyer modu olmamış tombala ile ferrari koenigsegg bugatti veriyor hemde oyunun başlangıç aşamasında

gelelim en önemli noktaya zevkler ve renkler tartışılmaz ancak bütün araçların sürüş dinamiği aynı hızlanma dışında fark yok mazda sürerken ile ferrari sürdüğünde oyun sana hız dışında bir farklılık hissettirmiyor sim ile pek alakası yok gibi geldi bana

birde oyun luna parktaki çarpışan otomobilleri anımsattı 24 araç ile birlikte çapışan otomobil festivali tadında olmuş

mesela gran turismo 6 da her aracın sürüş dinamiğinin farklı olduğunu çok net anlayabiliyorsun en basitinden viraj alması yola tutuş özellikleri vs

bu oyunda olanlar gran turismoda yok gran turismo serisinde olanda bunda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

oyunu 1 haftadır oynuyorum sırf oynamak için xbox one S ve forza motorsport 6 aldım.

Gran turismo serisini 1 den itibaren oynayan biri olarak şunları söyleyebilirim tarafsız şekilde

grafik kalitesi sesler araç çeşitliliği kokpit görüntüsü forza vista modu bunlar çok iyi ancak kariyer modu olmamış tombala ile ferrari koenigsegg bugatti veriyor hemde oyunun başlangıç aşamasında

gelelim en önemli noktaya zevkler ve renkler tartışılmaz ancak bütün araçların sürüş dinamiği aynı hızlanma dışında fark yok mazda sürerken ile ferrari sürdüğünde oyun sana hız dışında bir farklılık hissettirmiyor sim ile pek alakası yok gibi geldi bana

birde oyun luna parktaki çarpışan otomobilleri anımsattı 24 araç ile birlikte çapışan otomobil festivali tadında olmuş

mesela gran turismo 6 da her aracın sürüş dinamiğinin farklı olduğunu çok net anlayabiliyorsun en basitinden viraj alması yola tutuş özellikleri vs

Her aracin surus dinamigi farkli..yola tutusu viraj alisi degil benzerlik yanindan bile gecmiyor..onden cekisli araclarla arkadan itisli araclarda cok ciddi farklar var..ayrica bugatti ile ferrari arasindada dunyalar kadar fark var..diger konularda hakli olabilirsin ama surus dinamigi konusunda katilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

oyunu 1 haftadır oynuyorum sırf oynamak için xbox one S ve forza motorsport 6 aldım.

Her aracin surus dinamigi farkli..yola tutusu viraj alisi degil benzerlik yanindan bile gecmiyor..onden cekisli araclarla arkadan itisli araclarda cok ciddi farklar var..ayrica bugatti ile ferrari arasindada dunyalar kadar fark var..diger konularda hakli olabilirsin ama surus dinamigi konusunda katilmiyorum..

açıkcası bana öyle geldi ne yalan söyleyeyim sürüş dinamikleri pek hoşuma gitmedi gran turismo 6 dan sonra ama oyun göresel ve ses anlamında şölen sunuyor.

1 hafta içerisinde aralıksız her gün oynadım günde 4 saat civarı sadece forza 6 oynadım ondan sonra yazdım üstteki yorumu

şuda olabilir gran turismo 6 oyununda 10.000 km üzerinde yol yapmışım o oyuna çok fazla alıştığım için bana öyle gelmiş olabilir ancak gran turismo da bu şekilde çarpışan oto hissi yoktu

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.