Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
24
Favori
61.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) bence fikrini yeniden alalım dünyada bu oyuna örnek bir oyun daha varmıdır acaba ?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemrsona

Arkadaşlar öncelikle Merhaba ,

Forza Motorsport 6 da kariyer modunu nasıl resetleyebiliriz ? Yardımlarınızı rica ederim.

Oyunun kurulu olduğu yerden save dosyasını komple silmen gerekiyor cloud dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 22 Ekim 2016; 14:30:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle ilgin için çok teşekkürler. Peki Xbox one da oyunun save dosyasına nasıl ulaşabilirim ?
  • tamamdır kayıtlı verileri buldum ve sildim :) şimdi daha iyi bir başlangıç yapabilirim
  • xbox one ve pc uyumlu satılık Thrustmaster TMX direksiyon. link alttadır.

https://forum.donanimhaber.com/m_121156792//tm.htm#121156800
  • Forza Motorsport 6 - Ultimate Edition sahibiyim, aynı zamanda Porsche ve Nascar Eklentileri'ni de satın almıştım. Yalnız Hot Wheels, Turn 10 Select, Turn 10 Yaz, Top Gear araç paketleri benim lisansıma dahil değil. Sorum şu, bu paketlerin indirime girme durumları olur mu? Herbirine 17,60 TL vermek istemiyorum
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    DLC ler nadir de olsa indirime giriyor beklemen lazım.

• Bu konu neden ölü

114 sayfada kesilmiş

Gran turismo serisi kadar oynanmıyormu forza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Trde xbox i olan kisi sayisi az haliyle durum bu sekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Trde xbox i olan kisi sayisi az haliyle durum bu sekilde.

Anladım hocam bende alıyordum geçen ay xbox one ve forza 6 ancak vaz geçtim

Evde ps3 var ps4 için gran turismo sport bekliyorum

Forza 6 da Oyun içi Türkçe dil destegi olmaması

Ve oyun içinde arabaların ek paket halinde para ile satılması beni soğuttu

Mesela gran turismo da araçlar ile alakalı cok güzel bilgiler veriliyor kullanılan motorun tipinden süspansiyon markasına kadar araçların geliştirilme süreci vs ve bunların tamamı Türkçe olarak sunuluyor

Forza 6 da en beğendigim nokta ise forzavista modunda araç inceleme olayı ve sesler ve araçların motor kaputunu açıp incelemek

Oyun olarak hakkını yiyemem çok güzel bir oyun forza 6 biraz oynama şansım oldu

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Forza gt ye bin basar bana gore.sesleri bile yeter.yeni gt eger olur da cikis yaparsa o oyunda sesler bir nebze iyi olacak.eski forza ses supervisor u gt yr gecti.onun disinda turkce olmasi iyi parcalar falan xboxda lokalizasyon yok bu konuda yapacak bisey de yok malesef xbox tr calismiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Forza gt ye bin basar bana gore.sesleri bile yeter.yeni gt eger olur da cikis yaparsa o oyunda sesler bir nebze iyi olacak.eski forza ses supervisor u gt yr gecti.onun disinda turkce olmasi iyi parcalar falan xboxda lokalizasyon yok bu konuda yapacak bisey de yok malesef xbox tr calismiyor.

Bencede forza görsellik ve ses olarak daha iyi

Ancak birisi ps3 platformu diğeri xbox one forza 6 bence ps4 de gran turismo sport ile karşılaştırılmalı

• Merhaba arkadaşlar.

Forza6 da özel yarışlar düzenleyelim. Seviyeli keyifli adrenalin dolu vakit geçirelim diyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar beni ekleyebilir. OMARNET
  • Arkadaşlar selam, bende forza motorsport 6ya yeni başladım.
    2 sorum olacak, direksiyonu sola nasil aliyoruz ve hızı nasıl KMH yapıyoruz bulamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Neyse whatsap gurubumuzdaki arkadaşlarım sağolsun
    Onlar sayesinde işi çözdük sayılır

Merhabalar,whatsapp grubu ne üzerine? Sadece forza mı yoksa xbox one kullanıcıları için mi? Katılmak isterim.
    Bugün forza horizon 3 aldım, thrustmaster tx direksiyon var. Direksiyon ile oynamak baya sıkıntı. direksiyonu hafif çeviriyorum araba alıyor başını gidiyor,toplayamıyorum. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar? Direksiyonla kullananlar nasıl bir ayar yapmalı?
    Forza motorsport 6 da var aynı zamanda, onda hiç bir ayar yapmamama rağmen direksiyon çok daha iyi ve gerçekçi. Ama onun da bir nebze ayara ihtiyacı var gibi.Online oyuna girdim millet coşmuş, hep sonuncu oluyorum Sanırım bende bir sıkıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hk@n -- 8 Aralık 2016; 20:4:59 >

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bizim kendi whatsap gurubumuz
    İstersen buyur gel katılabilirsin
    Yalnız ben sattım xbox oneyi sarmadı forza beni
    40 gün sonra sıkıldım sattım

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    Bende horizon3 yok fakat yardımcı olmak isterim. Forza6 da 5-10 kişilik özel yarışlar yaptığımız arkadaşlar var. Onun dışında multiplayer da takılırız. Live: OMARNET
  • quote:

Orijinalden alıntı: omarnet

Bende horizon3 yok fakat yardımcı olmak isterim. Forza6 da 5-10 kişilik özel yarışlar yaptığımız arkadaşlar var. Onun dışında multiplayer da takılırız. Live: OMARNET

Ekledim hocam, live: gurcuhamsisi

• Beyler selamlar Bende hem forza 5 hem de forza 6 var 5in grafikleri inanılmaz iyi iken 6da kaplama, ışıklandırma ve antialising de resmen 5in gerisinde.

En net örneği offline da Nissan 370z de forza 6da arka camdan içerisi gözükmüyor iken 5de sürücü dahil içerisi net.

6da karanlık bolgeler detaylari kaybediyorken 5te sıkıntı yok.

Normalde grafiğe takmam ama Acaba bana deneme sürümü mü sattılar bu kadar fark olması inanılmaz
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.