Şimdi Ara

Forza Horizon 5 (Çıktı) [Xbox Series X ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.725
Cevap
35
Favori
82.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafikleri şahane görünüyor. Gelmiş geçmiş en iyi yarış oyununada yakışır. Series x de rakipsiz akacağız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Grafikleri şahane görünüyor. Gelmiş geçmiş en iyi yarış oyununada yakışır. Series x de rakipsiz akacağız.

Katılıyorum, grafikler FH4'e göre çok daha iyi gözüküyor. Bu oyun yine 30-40 milyon oyuncu barajını aşıp en popüler oyunlardan biri olacak ve 6.cı oyun gelene kadar kendisini oynattıracak.

• arkadaşlar sanırım oyun gamepass'de olacak yanlış okumadıysam, 300 tl'ye yıllık gold hesap alıp yine 5.90'a gamepass ile ultimate hesap yapabiliyor muyuz acaba?

• merenkisa kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam, sadece Forza Horizon 5 değil bütün Microsoft çatısı altındaki stüdyolarda yapılan oyunlar ilk günden Game Pass'e geliyor. Bethesda tarafı dahil toplam 23 stüdyo var, o yüzden zam gelmeden 765 liraya 3 yıllık alıp kardeşlikle yarı fiyata indirmenizi tavsiye ederim. 382,5 liraya 3 yıl bol bol oyun oynayabilirsiniz. Detaylar için Game Pass ana konusunun ilk mesajının tamamını okumanızı tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/136257743

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için, kasım 2020'de yeni bir hesap açıp live gold + 5,90'a gamepass ile 1 yıllık ultimate hesap yapıp onu kendi ana hesabımda P1 olarak kullanıyorum.

şuan kasım 2021'e kadar bekleyip bu işlemi yapmam daha mantıklı sanırım, ayrıca kendi hesabımdan ücretlere baktığımda çok uçuk fiyatlar vardı yıllık 500 TL gibi, yeni bir hesap açıp bu hesaba live gold + gamepass alarak konsoluma P1 olarak kaydetmek en mantıklısı ve en uygunu oluyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Grafikleri fazlasıyla beğenen sadece ben miyim? Forza Horizon 4 ile karşılaştırdığımda inanılmaz geliştirmişler. Üç yıldır en çok oynadığım oyun Forza Horizon 4 olmuştu, çok aşinayım yani görselliğine

Oyunun youtube videosu üzerinden kırpılarak izlendiğini ve 6 aylık geliştirme sürecinin daha olduğunu hesaba katıyor musunuz hocam, şimdiden çok iyi görünüyor oyun

Bakalım hocam bekleyip görücez açıkcası Tanıtımdaki Grafik kalitesi beni kesmedi

• Araç listesi yayınlandı mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

Araç listesi yayınlandı mı?

Bende merak ediyorum listeyi, yenilikleri, sesleri falan ?

• Demosu çıkacak mı bilgisi olan ?

• Rapresyonik R kullanıcısına yanıt
    Çıkar hocam, 3 ve 4'ün demosu çıkmıştı. Oyun da hazır görünüyor demo ekleyeceklerdir.

• çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Grafikleri şahane görünüyor. Gelmiş geçmiş en iyi yarış oyununada yakışır. Series x de rakipsiz akacağız.

Forzatech'e photogrammetry eklediler mümkün değil beğenmemek. Bambaşka bir oyun haline geldi, kaput altında bile jenerasyon farkı var. Israrla aynı assetleri upgradelemek yerine artık eski oyunlardaki plastik ve cartoon modellemeleri bıraktılar. Haritanın sadece tek bir parselinde bulunan assetlerin her biri için onlarca farklı kamera kullanıp modelleme çıkardıklarını söylüyorlardı tanıtım videosunda, ki yine meteorolojik efektler için gerçek çekim ve izlemeler yapılıyor. Next Gen'de motora bir şekilde phg ekleyen alıp götürecek grafikleri, mücevher değerindedir öyle oyun. Eski modellere bakamaz bir daha bunu oynayan.

Forza Horizon 5 (Çıktı) [Xbox Series X ANA KONU]

Forza Horizon 5 (Çıktı) [Xbox Series X ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 28 Haziran 2021; 22:45:33 >

• En son yapılan Forza Aylık Yayını sırasında Playground Games, Forza Horizon 5'ten bazı yeni motor içi görüntüleri sundu. Bu yeni motor içi video, oyunun hava ve ışık efektlerini sergiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Haziran 2021; 10:51:17 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Dün izledim ben de muhteşem görünüyor, bir de FH4 dlc diyorlar ya bu oyuna bitiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

En son yapılan Forza Aylık Yayını sırasında Playground Games, Forza Horizon 5'ten bazı yeni motor içi görüntüleri sundu. Bu yeni motor içi video, oyunun hava ve ışık efektlerini sergiliyor.

Bakın şu üstü açılıp kapanma bile benım ıcın bır yenılık yanı bunları gösterselerdı ınanın DLC yada aynı oyunun lacıvertı muhabbetı yapmazdım. Hava değişimleri inanılmaz görunuyor mesela cidden cok cok iyi. Otur manzara ızle Forza Horızon 1 de az manzara ızlemıyordum.

• Özelleştirmelerle ilgili yeni haberler geldi

Over 100 new rims

Over 100 new visual upgrade parts

Thousands of performance upgrades

Can paint brake calipers

Set your pronoun

Choose your voice

Lots more customization options

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 29 Haziran 2021; 12:5:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Özelleştirmelerle ilgili yeni haberler geldi

Over 100 new rims

Over 100 new visual upgrade parts

Thousands of performance upgrades

Can paint brake calipers

Set your pronoun

Choose your voice

Lots more customization options

Umarım bunlar çıkar 100 er parça az ama her arabaya oluyorsa yeter artar bile ama araç araç 100 parça ise zaten 600-700 araç var ondan az gelir. Ses seçme dediği egzoz ise süper bakalım video şeklinde görelim şu özelleştirmeleri yenilikleri.

• Forza Horizon 5, seride daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen dinamik bir havaya sahip olacak şekilde oyunculara sunulacak. Ayrıca çıkışı yaklaşan oyunun iki yeni hava efektine sahip olacağı da ortaya çıktı.

Bu yeni hava efektleri, toz fırtınaları ve tropik fırtınalar şeklinde gelecek. Son zamanlarda Playground Games'in sanat yönetmeni Don Arceta, baş aydınlatma sanatçısı Lukas Koelz ve kıdemli aydınlatma sanatçısı Adam Currey, Forza Horizon 5 Let's Go'nun son bölümünde oyunun dinamik hava durumu hakkında birçok bilgi verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Dün izledim ben de muhteşem görünüyor, bir de FH4 dlc diyorlar ya bu oyuna bitiyorum

Bi çıksın bakalım kendimiz oynayıp görelim gerçekten öylemi yoksa değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 30 Haziran 2021; 19:30:29 >
  • Forza Horizon 5 (Çıktı) [Xbox Series X ANA KONU]tweaktown
    Forza Horizon 5's skies: 48,000 8K image captures worth 75TB of data
    https://www.tweaktown.com/news/80373/forza-horizon-5s-skies-48-000-8k-image-captures-worth-75tb-of-data/index.html
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.