Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her 50-100 kişilik grup için farklı çevrimiçi oturum grupları var. Aslında çok daha fazla online oyuncu var. Hepsini tek bir haritaya yığamıyorlar kalabalıktan dolayı, bence en zevkli kısmı çevrimiçi macerada sıralamalı yarışlara girmek.

Başkalarıyla birlikte girme zorunluluğu olmadan sıralamalı takım yarışlarında 2 takım olarak yarışabilirsiniz. Herekese açık tekli sıralamalı da kendinize güveniyorsanız girebileceğiniz diğer bir yarış türü

Sıralamalı yarışlarda her ay 20. basamaktan başlayıp 1. basamağa kadar ulaşan herkese ödüller dağıtılır. (20. yani en son derece de dahil)

Ne kadar basamak yükselirseniz her basamakta verilen ödüller alacağınız ödüllerin üzerine eklenir. Ne kadar çok basamak o kadar çok ödül yani, zaten en güzel kısmı rekabetçi yarışlarda heyecanı dibine kadar yaşıyor olmanız.

Bunun dışında da çevrimiçi maceraya göz atarsanız birçok online yarış modu olduğunu göreceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    akşam hemen bakayım hocam. gerçi oyuna başlayalı da yeni oldu. kış sezonuna kadar gelebildim daha. ilerledikçe güzel şeyler açılır gibi.
  • Ultimate yükseltmeden sonra gelen araçları para verip mi alıyoruz , aldığımız paketle gelmiyor mu acaba ?
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Hocam online kısma bir göz atın sadece, çünkü ilk 3 sıraya girmek için bazı araçlar şart

Araç sınıfları var B 700, A 800, S1 900, S2 998 bir de sınıfların bazılarında "Yol Yarışı", "Toprak Yarışı" ve "Çim Yarışı" gibi (isimleri tam hatırlayamadım) aynı güçte farklı araç türlerine ihtiyaç oluyor. Yol yarışında 1. olduğunuz S1 900 araçla toprak ya da çimde sonuncu olabiliyorsunuz.

Oyunda hikayeyi ilerletip araç ve oyun içi kredi kazanmaya bakın. Zaten yarışlar bittiğinde haftalık eklenen sezonluk etkinlikler hariç online kısımda zaman geçireceksiniz.

Belli bir krediye ulaştıktan sonra online yarışlar için araç seçimi konusunda da yardımcı olabilirim isterseniz.

Bir de 4 mevsim haftalık olarak sürekli değişiyor. Her hafta sıradaki mevsime geçiliyor. Kış sezonu da bu hafta için geçerli yani

• Araçları tek seferlik ücretsiz olarak ekleyebiliyorsunuz. Eğer hesap paylaşımlı ise araçları eklemek isteyen kişinin tek seferlik p1 olması ve araçları ekledikten sonra yine istediği gibi p2 olarak kullanmaya devam etmesi gerekiyor.

Sizde de sanırım bu problem oluştu. Araçlara sahip olduğunuzu ama oyun içi kredi istediğini görüyorsanız diğer hak sahibine söyleyerek 1 gün için hesabı p1 yapıp tüm araçları oyun içi kredi kullanmadan ücretsiz şekilde garajınıza ekleyin.

Sonra p2 olarak kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

tek seferde halledebileceğim yöntem var mı? tek tek mi olacak
  • Hocam muhtemelen vardır ama ben tek tek eklemiştim. Uzun sürmüştü çünkü car pass dışında da bir sürü araç var

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Genelde şampiyona 3 yarıştan oluşuyor. Haritayı açtığınızda farklı noktalarda aynı şampiyonanın devam yarışları beyaz renkli yarış simgeleriyle görünür. Örneğin ilk yarışta 1. oldunuz 20 puan cebinizde, 2. ve 3. yarış için de sıralamanıza göre puan alırsınız. Yarışlar sonunda da en çok puanı toplayan 1. olmuş olur. Farklı bir yarışa girmeye çalışırsanız 3 yarış bitmediği için şampiyona sona erer bunun uyarısı yapılıyor.
    Teşekkür ederim dostum.
  • Oyuna yeni eklenen asi SUV Range Rover Velar ile karlı yollarda ufaktan bir gezintiye çıktık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritada görülen yarışları birinci bitirmeme rağmen hâlâ böyle gözüküyor. Haritadan gitmesi için online mı oynamam gerekiyor?

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flacko -- 14 Eylül 2020; 15:32:31 >
  • Flacko kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar sezonluk etkinlik değil mi? Hikaye yarışı değiller bildiğim kadarıyla

Hocam bütün yarışları tamamladım ama hâlâ %80 de kaldım

Çalma listesindeki tüm görevleri yaptınız mı?

Sağ alttaki çevrimiçi macerayı da tamamlamanız gerek.

• Yeni güncelleme ile gercek parayla satilan arabalar eklenmis oyuna
    Hepsini creditler ile alabiliyorsunuz

• Ne çok güncelleme geliyor , içeriğini öğrenebileceğimiz bi yer varmı?

• Müzayedeye gelmiş , 8 milyona aldım
  • Oyuna yeni eklenen Porsche 911 in Singer tarafından 2020 de yeniden tasarlanmış hali. Alet nalet, ses o biçim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 19 Kasım 2020; 19:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Ne çok güncelleme geliyor , içeriğini öğrenebileceğimiz bi yer varmı?
    https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360057465134-FH4-Release-Notes-November-17th-2020-Hotfix-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu en ucuz şekilde nasıl alabilirim ?

şu game pass alıp ultimate çevirme olayı var mış öyle almak mı mantıklı ( 2-3 yıl üyelik ) yoksa direk oyunu almak mı

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.