Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M3 E92 GTS BMW hayranı olarak favori araçlarımdan biri. En sevdiğim mevsimden görüntü almanız da ayrı güzel detay olmuş.
    Oyunda yakın zamanda almıştım. Mağazada yoktu zar zor müzayedede bulabildim. Tam bu renkte ve iyi modifiyeliydi şansıma.
  • Merhaba Arkadaşlar Forza oynamaya yeni başladım. Ultimate Eklenti Yığını almaya değer mi ne gibi +ları var mı? Çok uzun bi süre sonra ilk kez yarış oyunu oynamaya başladım çok da aram yoktu ama başlangıç kısmı baya güzel geldi. O yüzden kararsızım alıp almamak konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Vino Veritas

Merhaba Arkadaşlar Forza oynamaya yeni başladım. Ultimate Eklenti Yığını almaya değer mi ne gibi +ları var mı? Çok uzun bi süre sonra ilk kez yarış oyunu oynamaya başladım çok da aram yoktu ama başlangıç kısmı baya güzel geldi. O yüzden kararsızım alıp almamak konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    2 tane harita ve araç paketleri var. Bence gerekli ama yarış oyunu hastası olmayan için ne derece gerekli onu bilemem, sıkılıp bırakmak da var sonuçta. Herkez benim gibi 600-700 saat bu oyunu oynayacak değil :)
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Merhaba, önce oyunun ana kısmını bitirmenizi tavsiye ederim. Zaten o kısma kadar gelirseniz mutlaka ekstra içerikleri de almak isteyeceksiniz. Ek paketleri kardeşlik bölümünde 30 liraya edinebiliyorsunuz. Fiyatı da sizi hiç pişman etmez, fiyatına göre çok fazla içerik sunuyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dediğiniz gibi yapayım o zaman.

• BMW hayranı değilim, daha çok mersocuyum ama bu araca başka bir ilgim var, e92 gts 350 adet üretildi. Yani yolda görebileceğimiz araç değil neredeyse, standart e92 den pek bir farkı olmasa da bu bilgi bile ilgi duymama yetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merso demişken şunu da iliştireyim;)

• PearBear kullanıcısına yanıt
    2020 BMW Z4 buda ne cihaz be hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

2020 BMW Z4 buda ne cihaz be hocam
    Alet nalet hocam ah bir de kardeşi mk5 supra gelse şu oyuna, tek eksikliğini hissettiğim araç oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Alet nalet hocam ah bir de kardeşi mk5 supra gelse şu oyuna, tek eksikliğini hissettiğim araç oyunda.

Alıntıları Göster
    Oyun ciktigindan beri Alfa Romeo Brerayı bekliyorum. Sızdırılan gelecek araçlar listesinde vardı. Bu oyunda kesinlikle yer alması gereken özel bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Oyun ciktigindan beri Alfa Romeo Brerayı bekliyorum. Sızdırılan gelecek araçlar listesinde vardı. Bu oyunda kesinlikle yer alması gereken özel bir araç.

Alıntıları Göster
    Bak doğru dedin hocam aklımdan çıkmış, brera benim de bayağıdır beklediğim bir araçtı.

• 5. oyuna ekleyeceklerini düşündüğüm çok bilinmeyen bir makine.

De Tomaso Mangusta 1969

• İyi forumlar , bu aracı haftalık görev sonrası mı verdiler acaba , satın almak için bulamadım da.
  • Etkinlikten kazanılıyor hocam bu, müzayede kovalarsanız şansınıza denk gelir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 2 Eylül 2020; 17:27:6 >
  • Yeni aracımız hayırlı uğurlu olsun, çevre dostu yüzde yüz elektrikli Jaguar I-pace

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 3 Eylül 2020; 19:55:6 >
  • Arkadaşlar sadece hikayeyi oynamak istiyorum. Şampiyonalara girmek mecbur mu? Yol yarışı şampiyonasına girdim ilk yarıştan sonra diğer yol yarışı mücadelesine girmek istediğimde devam eden şampiyona sonlanacaktır diyor anlamadım.
  • 2 gündür oynuyorum. oyunda online modda neler yapabiliriz. online giriyorum 40-50 kişi oluyor fakat herkes farklı bir yerde. gruplar arkadaşlar vs varsa nerelerden edinebiliriz ? online kısımda neler yapıldığını anlamadım henüz.
  • Genelde şampiyona 3 yarıştan oluşuyor. Haritayı açtığınızda farklı noktalarda aynı şampiyonanın devam yarışları beyaz renkli yarış simgeleriyle görünür. Örneğin ilk yarışta 1. oldunuz 20 puan cebinizde, 2. ve 3. yarış için de sıralamanıza göre puan alırsınız. Yarışlar sonunda da en çok puanı toplayan 1. olmuş olur. Farklı bir yarışa girmeye çalışırsanız 3 yarış bitmediği için şampiyona sona erer bunun uyarısı yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 9 Eylül 2020; 12:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.