Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 22 Temmuz 2020; 20:3:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    360 zamanlarından eklisin arkadaş listemde, Horizon 2'den hatırlıyorum seni. Şimdi S var, ara ara giriyorum, arkadaşların skorları bölümünde görüyorum, tüm hevesim kaçıyor :) şaka bir yana Horizon 4 çok teferruatlı, eskisi gibi zaman ayıramayınca da saramıyorum pek. Horizon 2'nin gözünü seveyim

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

360 zamanlarından eklisin arkadaş listemde, Horizon 2'den hatırlıyorum seni. Şimdi S var, ara ara giriyorum, arkadaşların skorları bölümünde görüyorum, tüm hevesim kaçıyor :) şaka bir yana Horizon 4 çok teferruatlı, eskisi gibi zaman ayıramayınca da saramıyorum pek. Horizon 2'nin gözünü seveyim
    Hocam duygulandım ya ne yalan söyleyim, horizon 2 gerçekten başka oyundu. Xbox daki kullanıcı adınız neydi, denk gelirsek davet edeyim birikte oynayalım.

• PearBear kullanıcısına yanıt
    CoastStrike

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

CoastStrike
    Tamamdır hocam ekliymişsin sen de arkadaş listemde👍

• Arkadaşlar selam birşey soracağım, Forza Horizon 4 Ultimate Eklenti Yığını 59,99 liraya düşmüş.

Şimdi bunu farklı bir hesaba alsak, oturum açmadan ana hesabımızda tüm özelliklerinden yararlanabiliyor muyuz?

Mesela Overwatch Legendary Edition satın aldığımızda, kostümler sadece satın aldığımız hesapta kullanılabiliyordu. Böyle bir durum var mı bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Series X versiyonunu gormek icin sabirsizlaniyorum, Agustos icerisinde goruruz sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Arkadaşlar selam birşey soracağım, Forza Horizon 4 Ultimate Eklenti Yığını 59,99 liraya düşmüş.

Şimdi bunu farklı bir hesaba alsak, oturum açmadan ana hesabımızda tüm özelliklerinden yararlanabiliyor muyuz?

Mesela Overwatch Legendary Edition satın aldığımızda, kostümler sadece satın aldığımız hesapta kullanılabiliyordu. Böyle bir durum var mı bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.
    Oyunu gamepass olan hesabımdan indirdim, eklentileri ise asıl hesabıma aldım oynuyorum.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Hocam sorduğum şu aslında, farklı bir hesaba geçiş yaptığınızda car pass, vip gibi özelliklerden yararlanabiliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Arkadaşlar selam birşey soracağım, Forza Horizon 4 Ultimate Eklenti Yığını 59,99 liraya düşmüş.

Sadece konsolda düşmüş sanırım PC'de Xbox uygulamasında fiyat aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Hocam indirim bugün bitmiş sanırım, almak için baktığımda ben de göremedim. Ama yine düşecektir bu fiyatlara, bu arada Forza Horizon 3 Ultimate + Forza Horizon 4 Ultimate paketi oyunlarla beraber 168 liraya kadar inmişti.

• Yarin yani 5 Ağustos 2020 de Logitech yeni nesil direksiyonunu tanitacak

https://www.gtplanet.net/logitech-new-racing-wheel-20200804/

• Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Selam, tekrar indirim geldi paketlere Forza Horizon 4 Ultimate + Forza Horizon 3 Ultimate toplam 168 lira, Forza Horizon 4 Ultimate yükseltmesi de 60 liraya satılıyor.

Ultimate paketlerini P1 ya da P2 olarak kullanan arkadaşlar, paketi satın aldıkları hesap dışında bir hesapla oturum açarak oyuna girdiklerinde tüm özelliklerden yararlanabiliyorlar mı?

Lego ve Servet adası ya da vip statüsü ve car pass gibi özellikler satın almadığımız farklı bir hesapta oynarken çalışıyor mu?

Bunları sormamın sebebi mesela Overwatch Legendary Edition satın aldığımda oyunu ana hesabımda sadece normal sürüm olarak oynayabiliyordum. Ek özellikler sadece satın alınan hesapta geçerliydi.

Kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse çok iyi olur. Ona göre kardeşlik yapalım, insanları mağdur etmeyelim. Olmadı duruma göre sadece ana hesabımıza satın alalım.

• Gamepassteki forza horizon 4 e ultimate eklentiyi alabiliyormuyuz

• Soluk soluğa bir yarış! Ferrari mi yoksa Mclaren mi

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 60 liralık ultimate eklenti yığını ile gamepass üyeliğinizden faydalanarak Forza Horizon 4 Ultimate olarak oyunu oynayabiliyorsunuz.

• Arkadaşlar müzayededen araba satarken daha fazla kazanç sağlamak için ne yapmam gerekir?Müzayede hakkında tüyolar verebilirmisiniz müzayede kovalayan arkadaşlar. Birde haftalık görevlerde %80'de kalıyorum nasıl %100 yapabilirim?Online yarış yapın diyor hangi online yarış çeşidini yapmalıyım ve %100 olması için neler gerekiyor?
  • Sorumun cevabını özelden veren arkadaşlar oldu. Bilmeyenler için Forza Horizon 4 Ultimate ya da sadece Ultimate yükseltmesini farklı bir hesaba satın alırsanız. Ana hesapta da oyun eklentilerine ulaşabiliyorsunuz. Hem p1 hem p2 olarak kullanılabiliyormuş bilginize

• Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Önerebileceğiniz bir topluluk var mı? Ya da forumda birileri varsa kendi aramızda konvoy yapsak
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.