Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
27
Favori
101.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevap için teşekkürler, ben böyle dolu dolu bir oyun görmedim, keşke xbox one'ı daha önce alsaydım storm island paketini de ilk fırsatta alacağım...

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

cevap için teşekkürler, ben böyle dolu dolu bir oyun görmedim, keşke xbox one'ı daha önce alsaydım storm island paketini de ilk fırsatta alacağım...

Bence indirim varken kaçırma.

• Bir ps kullanıcısı olarak hastayım bu oyuna değerini bilin

• eyvallah hocam, rus store'da 32 tl, akşam eve gidince alacağım, teşekkürler...

• quote:

eyvallah hocam, rus store'da 32 tl, akşam eve gidince alacağım, teşekkürler...

Şu an tr markette 25 lira değil mi indirim vardı.

• Finansbank En Para varsa, TR Store’da 25 TL. 50 Liraya kadar %50 iadesi var En Paranın.

12.5 Liraya gelir oyun.

• quote:

eyvallah hocam, rus store'da 32 tl, akşam eve gidince alacağım, teşekkürler...

TR'de 25 hocam, hatta Enpara'yla alırsan 12.5 liraya diğer yarış oyunlarından fazla sayıda yarış barındıran bir paket alınmış oluyor.

• arkadaşlar tr store da ben 49 tl gördüm bi yanlışlık olmasın

• Gold uyelere sali gunune kadar 24,5 tl.enpara ile 12,25 tl.

•  FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

• FH2 P2 ye karşılık fifa 16 P2 istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki oyuncu sayısı nasıl. İlk aldığımda full oluyordu. Sürekli birileri ile yarış yapıyordun. Sonra satmıştım. Şimdi tekrar almayı düşünüyorum. Şu an nasıl, hala dolu mu oyun.
  • 4,5 milyon+ oyuncusu var nasil dolu olmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

4,5 milyon+ oyuncusu var nasil dolu olmasin

Hala bu kadar aktif oyuncu olduğunu tahmin etmemiştim.
  • Kutulu versiyonu isteyen varsa 100 liraya verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalkış yaparken özel bir numara var mı? Undergroundda drag yarışları vardı mesela gazı köklemezdik de tam vites atma kısmında tutmaya çalışırdık.
    Bir de özel olarak muscle carları kaldırmak için rehber falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

Kalkış yaparken özel bir numara var mı? Undergroundda drag yarışları vardı mesela gazı köklemezdik de tam vites atma kısmında tutmaya çalışırdık.

Hocam arkadan itisli araclarda tcs kapali oynuyorsaniz kalkista gaza az basip asiri patinaji onlemelisiniz . Yani tcs nin yaptigini biz manuel yapiyoruz bir nevi . Once tcs acikken gazi kokleyip araci kaldirin sonra tcsyi kapatip araci kokleyin kalkarken nedemek istedigimi anlarsiniz :) dort ceker araclarda kokleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

Kalkış yaparken özel bir numara var mı? Undergroundda drag yarışları vardı mesela gazı köklemezdik de tam vites atma kısmında tutmaya çalışırdık.

Hocam arkadan itisli araclarda tcs kapali oynuyorsaniz kalkista gaza az basip asiri patinaji onlemelisiniz . Yani tcs nin yaptigini biz manuel yapiyoruz bir nevi . Once tcs acikken gazi kokleyip araci kaldirin sonra tcsyi kapatip araci kokleyin kalkarken nedemek istedigimi anlarsiniz :) dort ceker araclarda kokleyebilirsiniz

Sağol hocam deneyeyim oyunu açınca. Dört çekerlilerde de bazen launchu daha düşük arabalar kalkışta beni geçiyor da ben de bir yanlışım mı var acaba diyordum.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 13 Ekim 2015; 16:48:44 >
  • Forza 5 oynarken ara verip tekrardan Horizon 2'ye döndüm.

İyiki de dönmüşüm. :)

Photo Mode girip ss almaktan oyun oynayamaz oldum yine. :)
     FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.