Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.916
Cevap
27
Favori
101.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resimler harika hocam

xboxone da oynanis videolarini baska bir cihaz kullanmadan kaydetmek mumkunmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/upload-studio

Bu linkten video kaydetme özelliği hakkında bilgi alabilirsiniz. Kişilerin kaydettiği videolarıda şu siteden izleyebilirsiniz: Link
  • Burada da oyunun otomatik kaydettiği benim videolarım var:
    http://xboxdvr.com/gamer/Rasmon22/videos/446059611
    Çoğunu siliyorum ama bunları bırakmışım.

Bu arada bu oyunun tek eksiği replay moduna ileri sarma olmaması sanırım.
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

Burada da oyunun otomatik kaydettiği benim videolarım var:
    http://xboxdvr.com/gamer/Rasmon22/videos/446059611
    Çoğunu siliyorum ama bunları bırakmışım.

Bu arada bu oyunun tek eksiği replay moduna ileri sarma olmaması sanırım.

yeni nfs eger beni sakinlestirmezse ve fh3 te gelirse el mahkum alicam bu konsolu hocam

isin kotu tarafi baska ilgimi ceken hicbir exc yok xbox one da :(

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Fh3 geliyor,e3 2016'da duyurulacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

hocam o zaman el mahkum bende alicam xbox1

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Kaynak var mı hocam? Süper haber gerçek ise.

• Tim dog.

• Benim yeni Horizon'dan tek beklentim 2'nin güzelliğini muhafaza etmesi ve daha büyük bir haritayla, daha büyük şehirlerle gelmesi olur.
    Şehirlerarası yol, dağ, bayır falan çok seviyorum, manzara da harika oluyor ama şehirler biraz daha büyük olsa daha iyi olur. Arada sıkılınca büyük şehirlerde yarışlar yapmak oyunum tadına tat katar.

• Horizon ile Motorport arasında 1 yıl var.

2013'de Motorsport 5 çıkmıştı, 2014'de Horizon 2 çıktı. Bu sene Motorsport 6 çıktı, seneye büyük ihtimalle Horizon 3 çıkacak.
  • Elinde ikinci el olan varsa talibim forza horizon 2 almayı çok istiyorum pmleri bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemsy -- 30 Ekim 2015; 9:52:58 >
  • VIP eklentisini satın almamı tavsiye eder misiniz arkadaşlar? (Enpara'yla 25'e gelecek) Daha hızlı para biriktirmeye yarıyor sanırım değil mi? Yeni başladım çok oynamadığım için araba filan satın alamıyorum.

Bir de bu eklentinin faydalarından P2 hakkını kullanan kişi de faydalanabilir değil, sakata gelmeyelim sonra:)
  • Horizon 3 kesinlikle şehirde geçmeli artık. Horizon 2, iyi güzel ama üzüm bağı, tarla, bahçe konsepte uygun değil bana göre. ( Şehir kısımları çok sönük )

Şöyle New york gibi büyük bir şehirde geçse süper olurdu..

Ayrıca modifiye seçeneklerinin artması lazım. Subaruyu aldığım zaman 76 mm hks yi taktığımda , aracın arkasında o egzozu soba borusu gibi görmeliyim Ayrıca sesini de bire bir vermeleri lazım tabiki..

Bakalım dağa bayıra mı süreceğiz yine, e3 te belli olur..
  • Forza horizon 3 full dx12 ile gelişeceği için büyük ihtimal oyun çok daha büyük haritalarda ve şehirde açık dünya yine olacaktır.Ayrıca oyun grafikleri çok daha iyi olacaktır.Modifiye seçenekleri gibi fazla olur.Oyunda birçok farklı seçenekler olacaktır.Forza horizon 3 den umudum çok büyük olacak.Nedeni dx12 ile geliştirilmesidir.
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyoruz. Dağ bayır olacaksa da, neden Lamborghini'yle yarışıyoruz orada :)

Neden SuperSport aracımla oradayım ? Daü bayır yarışları için SUV kategorisinden başka araç seçilemesine izin verilmesin mesela ? H2'nin yarış güzargahları da güzel değil. İtalya'da geçmesini de pek sevemedim.

GTA'ya gelen yeni yamada bile daha çok detay var modifiye adına. H2'de her araçda aynı modifiye seçenekleri de yok. Mesela benim için önemli olan Neon bile yok ? Daha ötesi iç modifiye yok ?
    Yeni NFS'deki modifiye çok iyi olmuş. 3. oyun ondan kesinlikle aşağı kalmamalı. Hatta daha da üst seviye olmalı.

Oyunda modifiye var mı ? Evet var ! Yarım yamalak değil de, en iyi şekilde olması gerek.

Madem açık dünya iyi bir oyun yapmaya çalıştın, minimum hata ile yapman gerekir.

Yıllar önce çıkmış Midnight Club Los Angeles'da bile detaylı modifiye vardı. H2'nin fizikleri de kalas gibi, o'na da bir ayar şart :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Ekim 2015; 14:21:39 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

Özetle geliştirilmesi gereken şeyler;

-Geliştirilmiş araç fizikleri
    -Araba içi ve dışı detaylı modifiye
    -Ve en önemlisi büyük ve canlı bir şehir haritası (mümkünse avrupa olmamalı)

Geri kalan şeylerde oyun zaten çok iyi, bu eksikler giderilirse system seller bir oyun olmuş olur..
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Aynen, saydığın detaylar da düzeltilirse güzel olacak. Sesler desen onlar gayet iyi zaten. Daha güzel güzargahlara sahip bir yerde geçmeli. S1 yarış yapacaksın, bir yollar veriyor sana ölüm ölüm.

SuperSort araçla yarışıyorsun, araç 200'lere gelmeden viraj üstüne viraj, acayip acayip dönüşler falan.

Mesela bir hata daha yazayım. Hata diyorum, çünkü bunun düzgün olduğu oyunlar var.
    Gaza az/yavaş bastığım zaman araç birden fırlıyor, bu geri gelirken de geçerli. Az biraz ileri yanaşacağım, bam diye bindiriyor duvara bariyere vs. Bunun da düzeltilmesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Ekim 2015; 14:29:54 >
  • Oyunu sonunda bugün satın aldım . 39gb Download bekliyor 12 kasımda da update gelecek bu ay kotalar pert anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Oyunu sonunda bugün satın aldım . 39gb Download bekliyor 12 kasımda da update gelecek bu ay kotalar pert anlaşılan

Sen iyisin yine . Ben geçen ay 200 gb indirmişim.Akk 75 gb. Düşün halimizi..

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.