Şimdi Ara

FORUMDAKİLERİN TEMEL DÜŞÜNCESİ VW

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FERRARİ'NİN TASARIMI HIZI VAR

VOLVO'NUN SAĞLAMLIĞI VAR

BENTLEY HAVASI VAR

MERCEDES KONFORU VAR

VE BUNLARIN BİRLEŞİMİ ORTAYA ÇIKAN ARAÇ

Kralların arabası

vw öyle markaki aslında dünyada tek marka vw olmalıymış diğerlerine gerek yok

hangi konuya girsem vw marka harici tüm markalar aşağılanıyor ne vw miş arkadaş

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda satış görevlileri var doğuş grubu sosyal medyayı iyi kullanıyor
  • Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek.. Vw tamam pahalı hatta bazen abartı şekilde pahalı ama verdiğiniz para karşılığında aldığınız kalite önemli. Bunuda en iyi vw araçları sağlıyor.

Hiç kimse 1.4 TSİ 160 DSG bir araç kullandıktan sonra etkilenmeyeceğini söylemesin şimdi.. VW Gerçekten başarılı motor-şanzıman kombinasyonları üretiyor.

Benimde şu fiyatlarla istediğim donanım ve özelliklerde bir vw ye ulaşmam çok zor tabi ama umarım ilerde binebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 22 Eylül 2014; 16:36:24 >
  • Tamam bende doğuşu ve dolayısıyla vwni sevmem ama son zamanlarda açtığın konulara bakıyorum hepsi trolleme amaçlı, normalde kimseyi bloklamam ancak yeter artık diyor ve blokluyorum. Gerçekten işin cılkını çıkarmaya başladınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz da psikolojik....

insan tavsiyelere kulak veriyo, araştırıyo,güveniyo Golf alıyo aracından da memnun kalıyo

Sonra alabilecek gücü varken almadığı diğer hiçbir aracın Golf kadar iyi olabileceğine ihtimal vermiyo
  • Paralı ve parasız şakşakçı çok fazla o yüzden. Ücretli sosyal medya paylaşımcıları. Partilerin de böyle internette yorum yapan maaşlı çalışanları mevcut.
  • passat ın eski kalitesinden uzak olduğunu düşünüyorum.

özellikle b7 kasa ile kaliteden çok taviz verdi.

konsol plastiği ve döşemeler ford ayarında bile değil

neticede vw nin fiyatına göre iyi araçlar yaptığını düşünmüyorum.

hele Meksika üretimi jetta konusuna hiç girmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 22 Eylül 2014; 16:46:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

passat ın eski kalitesinden uzak olduğunu düşünüyorum.

özellikle b7 kasa ile kaliteden çok taviz verdi.

konsol plastiği ve döşemeler ford ayarında bile değil

neticede vw nin fiyatına göre iyi araçlar yaptığını düşünmüyorum.

hele Meksika üretimi jetta konusuna hiç girmeyelim.

hocam haklısın üzerinde vw amblemi varya kalite abidesi oluyor jetta para verilecek araç değil bide 82 bin tl bağlayan var o araca

• meyva veren ağaç taşlanır.
    vw kıskandırmaya, lider olmaya devam edecek.
    ülkemizde bilinçli tercih yapılmadığını düşünenler avrupa satışlarına baksınlar.
    vw candır, kalitedir, fark yaratır.
  • Vw nin hatası bizim millete kaliteyi hesaplı vermesi. Audide kullandığı motoru şanzımanı, donanımı, kaliteyi gurubun markalarına yayması. Yüksek mtv ye küçük turbo-dizel motorları sunması. Az yakması, sağlam olması.. Bunlar hep sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: bağkur_borcu

Vw nin hatası bizim millete kaliteyi hesaplı vermesi. Audide kullandığı motoru şanzımanı, donanımı, kaliteyi gurubun markalarına yayması. Yüksek mtv ye küçük turbo-dizel motorları sunması. Az yakması, sağlam olması.. Bunlar hep sorun

aynen dizel dgs polo 60 bin gayet ucuz en az 80 bin olması lazım ne de olsa audi de kullanılan şanzıman ve motor var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41gokhan41 -- 22 Eylül 2014; 18:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

quote:

Vw nin hatası bizim millete kaliteyi hesaplı vermesi. Audide kullandığı motoru şanzımanı, donanımı, kaliteyi gurubun markalarına yayması. Yüksek mtv ye küçük turbo-dizel motorları sunması. Az yakması, sağlam olması.. Bunlar hep sorun

aynen dizel dgs polo 60 bin gayet ucuz en az 80 bin olması lazım ne de olsa audi de kullanılan şanzıman ve motor var

size katılıyorum

hatta şöyle 100 bin çizgisini geçmesi falan lazım adamlar sevdiklerine habire iyilik yapıyorlar

bomboşline araçlarla...

• quote:

VW ye mail attım artık Polo'nın başlangıç fiyatı 60.000TL olacak dediler. Teşekkür ederiz bu sorundan bizi kurtardığınız için
  • şimdiye kadar tercih etmedim etmeyide düşünmüyorum
    alana hayırlı olsun
  • quote:

Ben senin troll falan olduğunu düşünüyorum eğer gerçeksen sana cidden üzülüyorum.
  • Benim için volkswagen'in "tank" anlayışı 2007-2008 dolaylarında bitti. Eski pompa enjektörlü tdi ların sağlamlığı yok artık. Arabayı alanlar artık 400-500 bin km yapamayacağını bilerek alıyor. Hazin bir hikaye. Teknoloji ilerliyor , ancak dayanıklılık düşüyor.
  • VW ne kadar bizim milletin abarttığı kadar güzel ne de forumun yerden yere vurduğu kadar kötü bir marka. Orta karar.
  • Beyler vosvostan para aliyormusunuz? Aylik nekadar veriyorlar? Yoksa mesaj basinami aliyorsunuz? Benide kaydedin bende calismak istiyorum vosvos adina

• Şimdi ben alman geleneklerine bağlı bir aileden geliyorum. Alman arabalarını özellikle g500 özel bi bağım var . Phaeton da öyle nie türkiyede yok anlamam .

Şimdi yurt dışında vw dgs konusunda ücretsiz 10 yıl garanti süresi ve ücretsiz değişimi yapan das auto.

Yurt dışında daha az donanım seçeneğiyle daha fazla fonksiyon veren das auto.

Biri diyecek'i aga bunlar hep DOĞUŞ yüzünden distribütör kötü markanın uyanık para göz felan filan fistik. YAV KARDEŞİM BUNLAR AYNI FABRİKADAN ÇIKMIYOMU ? yüzlerce fabrika var ama modeler genelde tek fabrikadan üretilir farketmez nası ürettildi.

DAS AUTO nie şunu demiyo ya sayın distribütör biz felanca ülke şu donanımları şu pakete veriyoruz(yada standart olarak veriyoruz) zaten. sen bunu nie bi üst donanıma çekiyosun sana hayıdır ? demiyor işine geliyor. ben doğuş felan bilmem sonuçta das auto 'dan alıyor malı das auto söylemesi lazım.

biraz bırakın vw hayranlığını protesto et başka marka al. Das auto biraz bırak sanki başka marka alsan araba gitmicek çok yakıcak. günümüz arabaları 3 aşa beş yukarı diyer tabirlie 0.5 lt gibi farklar var. nolcak yani 3 kuruş araba az versen biraz başka marka alsan az fazla yaksan vw bi düşünse şöyle napiyoz biz die.

Son zamanda gerçekten forum takip ediyorum firma'dan para almasada firmada satış personeli yada çalışanı. Marka bölüm farketmez gelip buralarda makar savunması fanatikli yapiyor. Bilgisayar bölümünde kaç tane vatanbilgisayar'da oem'cilik yapan,çalışanı yakaladım tanıştım sohbet ettim dost oldum.

BU İŞ FUTBOL MAÇINDAKİ TRİBÜNE DÖNDÜ. YETER DEMİRÖREN YETER.
    YETER DAS AUTO VE DOĞUŞ HOLDİNG YETER

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.