Şimdi Ara

Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso

Yalnız o saydıgın araclar arasında en saglam Otomatik Vitesi Pejo kullanıyor.
    Hepsinde sorunsuz EAT6 ya da EAT8 Tork Konvertorlu tam otomatik Aisin var.Yine İfat ın bazı modellerinde de ZF9 Tam Otomaitk var.

Ben arac ayırmam hepsine binerim.Ama bu gocuk olayı ve Honda nın arkasında durmaması gozumden dusurdu.Ayrıca Japonun her seyi dehset pahalı iken VW servisleri pahalı demek de bana ilginc geliyor.

Param olsa ve gocuk,kaputta dalgalanma,yaga benzin karısma gibi problemleri olmasa Civic ZF9 Dizel alır binerim.
    Su son 5 yılda en buyuk atılımı yapan firma ise bence Pejo dur.

Alıntıları Göster
    Doğru söylüyorsunuz hocam pejo son Zamanlarda gerçekten güzel araçlar yapıyor 308 3008 alınası doğruya doğru. Ama genel olarak bana hitap etmiyor bu markalar içine Oturunca olmuyor yani çekmiyor beni. Otomobil Dünyasında almanlar başka bana göre. Japonlarda iyi mesela ama içine geçince konsol felan acayip soğuk geliyor. Tabi birde şu var ülkemizde herkes borç harç birşekilde araba alıyor aldığı arabayı satarken de çok zarar etmemeyi 2. Elde kolay satmayı düşünüyor haklı olarak. Bunun da çok etkisi var tabi bazı markaları tercih etmede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dusmanlik wv in ne kadar populer oldugunu gosterir. seveni oldugu kadar nefret edeni olabilir. avrupaya bakin orda bile wv inanilmaz yaygin. hadi bizimkiler fanboyluktan aliyor avrupa neden aliyor. bos muhabbete gerek yok
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    ben de bunu diyorum işte
    neymiş bizim milet gösteriş için vw alıyormuş da bizde algı böyleymiş de
  • Valla arkadaşlar Golf 7 sahibiyim Allah herkese gönlündeki aracı nasip etsin. Aracı aldık 3 arkadaş test ettik. Birisi toyota corolla sahibi birisinde focus var diğer arkadaşın da i20 vardı. 100 km felan kullandık gezdik baya. Aracı kendileri de kullandı. Birisi sessizlik yalıtım ve konfora hayran kaldı birisi araç içerisinin ergonomik düzen ve uyumuna diğer arkadaş ferahlık kalite hissi. Birisi ben artık kendi aracıma nası binecem bile dedi o kadar beğendi. Birisi satacak olursan haberim olsun dedi daha baştan. Yani neticede bineni gerçekten hayran bıraktıracak bir araç. Burda golfe gömenler oldu onları en yakın vw bayiine test sürüşüne davet ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

ben de bunu diyorum işte
    neymiş bizim milet gösteriş için vw alıyormuş da bizde algı böyleymiş de
    her 5-10 arabadan biri bile bmw iken wv ile ne gosterisi :) bence araba ile gosteris yapabilmek icin disarda hergun goremedigin bir arac olmasi gerek.
  • Doğuş oto ve Dsg şanzıman

• artık her konu için düşmanlık sözü kullanılır oldu ,ne düşmanlığı kardeşim beğenmeyen adam eleştirir bunda ne var ?
    üstelik biz konforlu ve kalite araç pek görmediğimiz için vosvoslar süper zannediliyor ,alım gücümüz fazla olsa bu araçlara kimse dönüp bakmaz bile
    yurt dışında modelini dahi duymadığımız ne araçlar var ,bunlar bizim ülkemize hiç uğramadığı için pek bilen olmuyor

hadi hepsini geçtik yahu kronik sorunlar için dahi iyi niyet garantisi ne demek ,iyi niyet olsa o araçlar hiç satılmaz yada toplatılır
    yanlış hatırlamıyorsam hyundai bile era direksiyon (tam hatırlayamadım) ile ilgili kronik bir sorun için yıllarca ücretsiz değişim yaptı

bir yığın para ver ama kronik soruna çözüm getirmesinler (iyi niyet falan diyerek olmaz bu) ,millet hakkını alabilmek için mahkemelerde sürünüyor
    adamlar hem paradan olmuş ,hemde mahkemelerde sürünüyorsa niye sosyal medyadan feryat figan etmesin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Alamadığım için düşmanım, çok haklısın?

Bir de VW gibi kıçıkırık üç kuruşluk arabayı alınca kendisini Rockefeller sananlar var, onlara ne desek bilemedim :)

Alıntıları Göster
    Fanatik takımının sorunu o. Forumda da VW fanatikleri artık eskisi kadar yok ama alamayıp da markaya bok atan kitle kendi varlığını korumaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Düşmanlıktan ziyade kıskançlık var. Alamayan ve alamadığı gibi bir de bok atan bir güruh var. Kıskançlık krizlerini gelip burada troll içerikli mesajlarla kusuyorlar.
    Aldım
    Kullanıyom
    Dsg meselesi bir utanç kaynağı
    Müşterinin üstünde 10tane tsi motor denediler
    B8 ler kronik sorun yumağı
    Yol tutuş bombok
    Servisi soyguncu
    Nereyi kıskanıyormuşum yaz bakam
    Ortaya böyle komik komik şeyler yazınca fenomen mi olduğunuzu sanıyonuz?
    Aksine millet st fanboy vs diyor size sonra da sırtınıza zamk gibi yapışıyor bu kavramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 8 Temmuz 2019; 7:16:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilim85

Muhtemelen kıskanılıyor. Ama neyi kıskanılıyo tam olarak ben de bilmiyorum belki satış rakamları belki halk üzerindeki algısı belki konforu vs..

Bunu nerden anlıyorum çünkü burda eleştiri yapan birçok kişi eminim daha bir vw koltuğuna oturmadan sallıyor. Hayatında DSG araç sürmemiş adam DSG uzmanı gibi yorum yapıyor. Servis ve hizmetler hakkında atılıp tutuluyor. Yahu sanki diğer firmaların araçları sorunsuz serviste çiçekle karşılıyolar hepsi püri pak da bir tek volkswagen kullanıcısını kazıklamaya çalışıyor. 3 aşağı 5 yukarı tüm servis veya distribütör hizmetleri aynı kafada. Ben doğuş çok iyi demiyorum ama hep bir tekmede ben atayım doğuşa zihniyeti var.

Not 2015 golf sahibiyim alırken forda da gittim hyundaiye de gittim hondaya da gittim. Ben golfü tercih ettim. Başkasına farklı markalar hoş gelebilir saygı duyarım sonuçta hepsi parasının karşılığı 55 bin tl fiesta titanyuma vermektense 80 bin tl golfe vermeyi daha uygun buldum aldım. Herkes arabasının tadını çıkarsın kimse kimseyle idrar yarışına girmesin bence.
    Diye konuştu, konusunda uzman vw profesörü

• quote:

Bu mesaj silindi.

• AsiretinMarjinalCocugu kullanıcısına yanıt

Cuk oturmuş.

Adamlar o kadar fanatik olmuş ki başkasının sevmemesini anlayamıyorlar konu açıyorlar ya.

• croonk C kullanıcısına yanıt
    ya öyle dünyada en iyi golf tanrı önce golfü yarattı sonra diğerlerini

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Bi bitmediniz aq.hayatında golfe mercedese audi ye kullanmayan adam gelmiş burda kıyas yapıyor.önce bi kullan lan önce bi kullan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • croonk C kullanıcısına yanıt
    siz bitmediniz a.q. ikisinide kullanmış biriyim golf o kadar büyütülecek araba değil put yapın tapın sadece altı üstü civata yığını

• Anti vosvos tayfası hep vardı hep olacak.
    Yıllardır ülkede, Avrupa’da ve dünyada satışlarda ilk 3 ü kaptırmıyor.
    Seveni olduğu gibi söveni de olması gayet normal.
    Ama burada sövenlerin çoğu da hayatında vw kullanmamış kişiler o yüzden objektif olamıyorlar.

• burada VAG düşmanlığı değil FIAT düşmanlığı var... VAG çöplerine tap sen...
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Sanki mantık hatası var gibi yorumunuzda. Düz mantıkla düşünüyorum, Epey uzun zamandır ülkemizde en çok satan araç Egea. Bu durumda Egea konfor ve kalite bakımından en iyisi mi oluyor? Dışarıda gördüğümüz arabalarında çoğu Egea ve bunu grup olarak değil sadece tek bir model ile yapıyor.
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    selam arkadaşlar sıze bırşey danışmak ıstıyorum 2016 Polo trend modeli var ben buna Çelik jant almak ıstıyorum orijinal jantı 14 15 alsam be gıbı sorunları olur söyleseniz sevınırım tşkler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.