Şimdi Ara

Forumda başka, oyunda başka (Q_Q)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TL;DR : Q_Q konusudur, gereksiz her yorumu itinayla şikayet edeceğim. Yazarak para kazanıyorum, yorulmam.

Sanırım bu forumdaki ilk "Q_Q" konum olacak, bu arkadaşın forumdan biri olduğunu ve burada yazdığı yorumları görünce ne diyeceğimi şaşırdım. Oyun gram umurumda değil, zaten normal oyundu. Takım arkadaşlarını 45 dakika boyunca kötü oynamakla, "bir halta yaramamakla" ve bilimum gereksiz hakaretle beraber flame yapmayı sürdürdü. Dediğim gibi, oyun umurumda değil fakat 45 dakika boyunca flame yapıp, flame yaptığını ve sakinleşmesini rica ettiğimde yine aynı tepkiyle karşılaştım ve bu arkadaş oyundan çıktı, kopma vs. değil. 15 dakika boyunca bize çıkacağını, kendisinden ve premade arkadaşı - arkadaşıyla ilgili hiçbir sıkıntım yok, hatta dost canlısı verdim- dışında bütün takımın "çöp" olduğunu yazdıktan sonra çıktı, kopmadığına eminim. Bu arada arkadaş gayet güzel oynuyordu, 17'ye bilmem kaç oynuyordu. Report sistemini gayet iyi biliyorum ve bu arkadaşa herhangi bir yaptırım uygulanmayacağını da biliyorum. Ama dayanamadım işte:

"45 dakika boyunca sadece flame yaptıktan sonra bu arkadaş küfür etti ve oyundan çıktı. Böyle insanlardan nefret ediyorum, bu oyundan da nefret ettiriyorlar. Geri kalan 4 kişinin hiç bir suçu yok ama böyleleri yüzünden açık ara kazandığımız bir oyunu böyle basit bir şekilde veriyoruz. 4 kişi 25 dakika dayanabildiğimiz kadar ileride olduğumuz bir oyunu bunun yüzünden verdik. Oyun umurumda değil, zaten normal oyundu fakat böyle insanlar rahatsız ediyor."

Velhasılıkelam; insanların bunun sadece bir oyun olduğunu algılaması ve karşısındakinin de insan olduğunu unutmaması lazım, isim vermeyeceğim. Umarım bunu okur.

• Umarım okur.
  • Umarım okur.
  • TL;DR koy yada 1 satırını bile okumam
    edit:alttaki hikaye için diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lien- -- 3 Aralık 2013; 19:57:06 >
  • Oku len

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdada troll oyundada trolum hacı bu ben değilim o zaman!
  • kötü oynuyorsanız adam sizi taşımak zorunda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Esperanza

kötü oynuyorsanız adam sizi taşımak zorunda değil.

aha geldi
  • quote:

Bu mantık tamamen saçmalık. Ayrıca oyun 75 dakika sürdü ve arkadaş 45. dakikada yaptı bunu. Çok çok rahat bir oyundu.
  • Sen seni bil sen seni
    Sen seni bilmezsen
    Nasıl bilsin bu gariban seni
  • quote:

Quit atsin yani bumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q.Q
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indelicate.

Sen seni bil sen seni
    Sen seni bilmezsen
    Nasıl bilsin bu gariban seni

Sen seni bilmez isen patlatırlar enseni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.