Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigdream

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Mobil sürümün içerisinde giriş butonu var, oradan giriş yapabilirsiniz.

Smiley, avatar ve sayfalama sorunu bu hafta da düzeltilebilir ama grafikçimiz biraz meşgul olduğu için ertesi haftaya kalabilir.

kanka sen mi yaptın

Theshiver grafikçimiz tasarımında, programlama kısmında da ben.
  • Bazı telefonlarda (örneğin Blackberry'lerde) bir kategoriye girmek için tıklayınca sayfa değişmiyor aynı sayfanın başına geliyor. Bu problemin farkında mısınız ve yakın bir zamanda çözmeyi planlıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Bazı telefonlarda (örneğin Blackberry'lerde) bir kategoriye girmek için tıklayınca sayfa değişmiyor aynı sayfanın başına geliyor. Bu problemin farkında mısınız ve yakın bir zamanda çözmeyi planlıyor musunuz?

Telefonunuz javascript destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Bazı telefonlarda (örneğin Blackberry'lerde) bir kategoriye girmek için tıklayınca sayfa değişmiyor aynı sayfanın başına geliyor. Bu problemin farkında mısınız ve yakın bir zamanda çözmeyi planlıyor musunuz?

Telefonunuz javascript destekliyor mu?

Evet, destekliyor.

Bu cevabı yazarken bir defa daha kontrol ettim. Sanırım dün geçici bir sorundan dolayı açılmıyordu kategoriler. Şu anda sorun yok.

Teşekkürler.

• Iyi hoşta sayfa başı mesaj sayısının artması lazım.
    Insan sürekli sonraki sayfa sonraki sayfa tıklamaya üşeniyor.
    Ayrıca sayfa tasarımı benim kullandıgım cihazda pek hoş durmuyor. Ve yazıtipleri biraz fazla büyük gibi geldi bana.
    Bence biraz daha üzerinde çalışılmalı.
  • Gereksizlere konu açtım ama konu dışına açamıyorum.. Şu kutucuklar manii oluyor

http://forum.donanimhaber.com/m_33415860/tm.htm
  • Zamanı gelmişti ama iPhone için değilde mobil cihazlar için genel olarak tasarlansa daha iyi olurdu
  • Tebrikler , elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.dRe` -- 2 Ağustos 2009; 0:22:23 >
  • Harika. Artık her an DH'de olacağım. Derste, otobüste, cafede, çimlerde, ...
  • hayırlı olsun ilk fırsatta test edeceğim
  • iphone yokki
  • Hayırlı olsun
  • geçen gün yurtdışındayken girim dedim üye girişi yapmadan dolaştım 1-2 konu okudum güzel geldi :) sayfa başına mesaj sayısı bir az daha fazla olsa güzel olurdu ama arkadaşların dediği gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammet

iphone yokki

Henüz deneme fırsatım olmadı ama, elinize sağlık. Güzel olduğunu tahmin ediyorum..
  • Hayırlı olsun.
  • Tebrikler , elinize sağlık.
  • Güzel olmuş. Ama tasarım biraz daha genel olsa daha iyi olurdu.
  • Helal olsun güzel çalışma. Tüm desteğe hazırım.

İsterseniz reklam verebilirim yani. Aylık 20 lira veririm reklam için.
  • Ben de ipod touch il bağlanıyorum. Normal tam sürüme göre kat kat hızlı ve kullanımı kolay.
    Sayfa başı mesaj ve konu sayısı arttırılmalı. Ama smileylerin kaldırılması bence iyi olmaz asıl tadı orda :D şimdi cevap yazarken smiley kullanamıyorum bence eklenmeli ve alıntılar normal forumdaki gibi cerceveli değil okurken biraz sıkıntı oluyor. şimdilik bu kadar kullandikca yazarım görüşlerimi
  • Şimdi dolaşırken bir kaç şey farkettim
    Mesaj editleme eklenmeli olmadıgı için ard arda mesaj atmak zorunda kaldım.
    Sayfa seçme ve sonraki sayfa kısmı en üste de eklenirse iyi olur kullanım kolaylığı acısından her seferinde en alta inmek zorunda kalinilmaz.
    Anketler gorunmuyor ankete katılamıyoruz.
    Forum başlıkları sayfasında sağdaki mavi oklara tikladigimizda basliktaki en son cevap yazılan konuya gidiyor ama mesela konu dışı icinde herhangi bir başlığın sagindaki oka tikladigimizda sadece sayfanın en üst kısmına çıkıyor. Mavi oklar yazılan en son cevaba götürse daha iyi olurdu.
    Konuların kaç sayfa olduğu gösterilse ve istediğimiz sayfaya direk geçebilsek o da iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.