Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
5
Favori
132.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yedaself

Ya şu lanet mobil sürümle sözde kim ilgileniyor? Kaç haftadır cevaplananlar kısmı düzeltilmedi. Her seferinde listeye girerken reklam gör onu kapat listeye gir tekrar filtrele. Listeyi görmek için bir amuda kalmadığım kalıyor eski halinde ne vardı da bu hale getirdiniz?
    Mobilde opera taraycisini kullanin reklamlari engelleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bunlar devam ediyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bunlar devam ediyor mu ?

• gun kullanıcısına yanıt
    cevaplanan mesajlar sorunu hala devam ediyor.
    ayrıca tablet sürüm de birkaç gündür çalışmıyor.
    forum.donanimhaber adresine yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bunlar devam ediyor mu ?
    Hangileri? O kadar çok var ki. Bir de geçen sürede ilave yenileri geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

cevaplanan mesajlar sorunu hala devam ediyor.
    ayrıca tablet sürüm de birkaç gündür çalışmıyor.
    forum.donanimhaber adresine yönlendiriyor.
    tablet versiyonu kaldırdılar hocam
  • gun kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Desteğe yazdım ama 1 aydır düzeltebilen yok. Gizlediğim konuların hâlâ görünmesi sorununu yaşıyorum. Daha başka kimi rahatsız edebileceğimi bilemedim ve sizi rahatsız ediyorum. Lütfen bu sorunu düzeltin. Siteye telefondan chrome ile giriyorum. Bununla alâkalı olabilir diye de belirtmek isterim. Teşekkürler.

• Ext4 E kullanıcısına yanıt
    Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlara ilettim umarım en loşa sürede çözülür bende bilgi alacağım neden kaynaklanıyor diye acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ext4

Merhaba. Desteğe yazdım ama 1 aydır düzeltebilen yok. Gizlediğim konuların hâlâ görünmesi sorununu yaşıyorum. Daha başka kimi rahatsız edebileceğimi bilemedim ve sizi rahatsız ediyorum. Lütfen bu sorunu düzeltin. Siteye telefondan chrome ile giriyorum. Bununla alâkalı olabilir diye de belirtmek isterim. Teşekkürler.
    Bu soruna ikinci sayfada yer alan konularda rastlıyorduk gerekli çalışma yapıldı ve bir çok arkadaştan düzeldiği konusunda bildirim almıştık hocam. Yakın zamanda herhangi bir konuyu gizle deyip bu sorunla karşılaştınız mı eğer eski konularda karşılaşıyorsanız tekrar görünür/gizle yapıp sonucu bana söyleyebilir misiniz ? teşekkürler.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Tam olarak gizlemeye çalıştığım yer lenovo p2 kullanıcı kulübü. Lenovo forumunda görünmüyor ancak android telefonlar bölümünde görünmeye devam ediyor. Daha önce ve şimdi göster gizle yaptım ama işe yaramıyor. Bu gereksiz sorunum için özür dilerim. Cevaplar için teşekkür ederim.

• quote:

Tam olarak gizlemeye çalıştığım yer lenovo p2 kullanıcı kulübü. Lenovo forumunda görünmüyor ancak android telefonlar bölümünde görünmeye devam ediyor. Daha önce ve şimdi göster gizle yaptım ama işe yaramıyor. Bu gereksiz sorunum için özür dilerim. Cevaplar için teşekkür ederim.
    Estağfurullah siz biz sorun yaşıyorsanız bunu düzeltmek bizim görevimiz. Son olarak mobil sitede mi yaşanıyor bu durum ve tarayıcınızı öğrenebilir miyim ? Teşekkürler.

edit: destekleri inceleyip gerekli cevapları aldım gün içinde size döneceğim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Merhaba. Dediğinizi yapıp denedim hâla görünüyor. Ucbrowser ile de denedim aynı. Gizle göster yapmayı da ihmal etmedim :) Olmuyorsa lütfen uğraşmayın, olmuyor diyin de sizi yormayayım.
    İlginize çok teşekkürler. İyi günler.

https://i.hizliresim.com/V9mA4q.jpg

Profil onayı gerektiği için pm gönderemedim.

• quote:

Merhaba. Dediğinizi yapıp denedim hâla görünüyor. Ucbrowser ile de denedim aynı. Gizle göster yapmayı da ihmal etmedim :) Olmuyorsa lütfen uğraşmayın, olmuyor diyin de sizi yormayayım.
    İlginize çok teşekkürler. İyi günler.

https://i.hizliresim.com/V9mA4q.jpg

Profil onayı gerektiği için pm gönderemedim.
    Yorulmalık bir durum yok hocam, siz bir sorun yaşıyorsanız sebebini bulup düzeltmek lazım. Anlayışınız için teşekkürler. İlgileniyoruz konu ile.

Merhaba, sorun hâlâ devam ediyor. İlgilendiğiniz için ben teşekkür ederim.

• quote:

Merhaba, sorun hâlâ devam ediyor. İlgilendiğiniz için ben teşekkür ederim.
    Hala aynı konuda mı sıkıntı yaşıyorsunuz ? bu sorunu yaşadığınız başka konular varsa linklerini atabilir misiniz ? Teşekkürler.
  • Şu mübarek ramazan ayında verdiğiniz reklamlara bak! Valla yazık size. Bütün ramazan reklamlarınızda karı kız izledik! Üstelik mobil sürüm normal çalışmıyor sürekli zoom yap yada ufalt bıktırdınız!

• Mobil sürümde sağ üstte “Tüm forumlar” şeklinde saçma sapan bir kutucuk çıkıyor, ekranı kaplıyor. Düzeltir misiniz. IOS, Safari tarayıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Mobil sürümde sağ üstte “Tüm forumlar” şeklinde saçma sapan bir kutucuk çıkıyor, ekranı kaplıyor. Düzeltir misiniz. IOS, Safari tarayıcı.
    İlgileniliyor hocam.
    Evet hâlâ aynı konuda sıkıntı yaşıyorum. Başka konularda sorunum olmadığı için link atamayacağım. Tek sorunlu link bu:

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-p2-kullanici-kulubu-ana-konu--120637515

Sorunun hâlâ olduğuna istinaden resim

https://hizliresim.com/r0BbB3

Size teşekkürler

• quote:

Evet hâlâ aynı konuda sıkıntı yaşıyorum. Başka konularda sorunum olmadığı için link atamayacağım. Tek sorunlu link bu:

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-p2-kullanici-kulubu-ana-konu--120637515

Sorunun hâlâ olduğuna istinaden resim

https://hizliresim.com/r0BbB3

Size teşekkürler
    Bir pm gönderdim size.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.