Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajların tarihsel sıralaması eskiden yeniye doğru olacağına forumdaki gibi yeniden eskiye olsa daha iyi olmaz mı?
  • Yeniden eskiye sıralıyoruz zaten. Konu içlerini kastediyorsanız eğer, onlar tam sürümde de aynı.
  • Kastım aşağıdaki gibi en yeni konunun en altta kalmasıydı
    (ekran görüntüsünü hızlıca almak için UA değiştirip FF ile aldım ama cep telefonumda da aynı şekilde)

[sizer]Forum için mobil sürüm yayında
  • Tamam anladım, düzeltildi teşekkür ederim.
  • Rica ederim ve elinize sağlık

Bir hata daha: Mobil bir cihaza ait UA kullanıldığında Tam sürüm için tıklayınız kısayolu yinehttp://resim.donanimhaber.com/mobile/ adresine yönlendiriyor.
  • UA nedir acaba anlayamadım da?
  • UA = User Agent, tarayıcının bir siteye girdiğinde kendini ve desteklediği teknolojileri tanıtmak için o siteye gönderdiği bir satırlık yazıdır kendisi.
  • N79'La Girdim Gerçekten Hızlıydı..
  • ben normal internet sayfasından girmek istiyorum cep telefonları bölümüne arık operamini ile yada normal olarak eskisi gibi giremiyorum bunu kullanmadan eskisi gibi girme şansımız yok mu benim hoşuma gitmedi ayrıca sorun bendemi bilmiyorum hiç kullanışlı gelmedi bana...
  • Teşekkürler, bu şekilde çok daha hızlı dolaşılabiliyor ancak şuan gereğinden fazla basit. Zamana ihtiyaç var diye düşünüyorum.
    Renoir'da Opera ile giriyordum ama forumda konulardaki mesajlar yarım yarım çıkıyordu. Mobil sürümde bu sorun yok ancak sayfada bulunan mesajlar daha fazla olmalı.
    Tam sürüme geçiş yapamıyorum(yine mobil sürüme yönlendiriyor). Son mesaja gitmek için tıkladığımda sayfa başına geliyor
  • Şu kendi kendine yönlenme problemini ben de yaşıyorum. Maxthon (ie tabanlı) ve internet explorerda adres çubuğuna forumun ya alt forumlardan birinin adresini yazdığımda hemen resim.donanimhaber.com a yönleniyor. Chrome'da böyle bir sorun yok. Bugün sayfanın en aşağısından tam sürüme git'e tıkladığımda bile mobil versiyonda kalmaya başladı, forumun normal haline giremez oldum.

Nedir bu olayın çözümü?

Edit: Maxthon'ın gelişmiş ayarlar kısmında "Customized UserAgent String" kısmında Internet Explorer 8.0 için öntanımlı olan template'i seçince sorun halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirpir -- 26 Ağustos 2009; 12:48:30 >
  • Eğer yönlendime sorunu yaşayan arkadaşlar varsa,http://resim.donanimhaber.com/fred.asp sayfasına giderek tüm sayfayı bana kopyalayıp pm atabilirler. Sorunlarınız çözülecektir.

Bugün (25 Ağustos 2009)

Profil sayfası yapıldı
    Nicklerin profillere gitmesini sağlayan linkler yapıştırıldı
    Yönlendirmeyle ilgili sorun çözüldü (eğer hala yaşayan varsa yukarıda dediklerim geçerli)

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz, eğer dikkatimizden kaçan noktalar varsa belirtmekten çekinmeyin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bir kullanıcıya özel mesaj yolladığımızda bu giden mesajlarda yer almıyor

Ekleme: Bir sayfada az mesaj bulunduğunda evet hız açısından iyi oluyor.. Ama çok mesaj bulunan konularda işkenceye dönüyor ne yazık ki.. Kaç mesaj bulunması gerektiğini biz seçemez miyiz ? En azından 2-3 seçenek verseniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dincerZ -- 26 Ağustos 2009; 13:19:38 >
  • 26 Ağustos 2009

Sayfa sayısı düzeltildi (silinen mesajlardan kaynaklanıyormuş)
    Forum ve konu sayfalarına navigation konuldu
    Post'tan sonra mesajın olduğu sayfaya yönlendirme olmuyordu, bunu hallettik.
    Bir sayfadaki mesaj sayısı 10’dan 20'ye çıkarıldı
    Konu bulunamadığı zamanki hata mesajı düzeltildi, sayfanın içine alındı
  • Elinize sağlık.. 10 olmasındansa 20 de iyi bir rakamdır.. Allah kolaylık versin
  • 28 Ağustos 2009

- Ana sayfadaki ve forum sayfasındaki "son mesaja git" linkleri çalışır hale getirildi.
    - Konu içinden kaçıncı sayfada olduğunun rahat görülebilmesi için üst tarafa 2. sayfadan itibaren ibare konuldu.
  • Bir kullanıcının son mesajları ve son açtığı konulara tıklanınca forum ana sayfasına dönüyor, orada sunulan linklerin içerdiği URL lerin yeni formata göre yapılandırılması gerekli.
  • Resimlerin direk gösterilmeyişi bence iyi olmuş.
    Boşuna veri indirip faturayı şişirmenin almı yok.

Ben yine de normal site üzerinden girmeyi tercih ediyorum. Fakat internette gezinmeniz zor olduğu cihazlarda bu mobile forum çok işe yarar.
  • 29 Ağustos 2009

- Bir foruma girdiğinizde o sayfadan konudaki son mesaja gitmek istediğinizde ilk sayfaya gidiyordu, bu düzeltildi artık son mesajın olduğu sayfaya geçiyor.
    - Profildeki son mesajlar hatası düzeltildi.
    - Ana sayfa haberleri bölümündeki HTML kodları hatası düzeltildi
  • Üst konular gözükmüyor. El atsanız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.