Şimdi Ara

FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jem991 (22 mesaj) TheCapedCrusader (10 mesaj) myfranco (7 mesaj) rewold (7 mesaj) Melankoli4 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (44 mesaj)
  • @
214 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    461 Mesaj
    Bakalım aynı duruşu(omurgayı) take two ya da herhangi bir oyun firmasının oyunlarını korsan olarak yayınlayan sitelere karşı da yapabilecekler mi? Yoksa yapıyorlar mıydı? günahlarını almayayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: from softwave

Bakalım aynı duruşu(omurgayı) take two ya da herhangi bir oyun firmasının oyunlarını korsan olarak yayınlayan sitelere karşı da yapabilecekler mi? Yoksa yapıyorlar mıydı? günahlarını almayayım.
    Bioshock yamasını Remastered versiyona uyarlamıştım. İnsanlar rahat indirsin diye de google drive a yüklemiştim. Sen git internette onca korsan oyun linki dururken gel benim yüklediğim yamaya telif at Bir de öyle bir şey ki, eğer tekrarı yaşanırsa direkt google hesabın kapatılıyor. Eposta adresin dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 17 Temmuz 2020; 22:7:19 >

Millet atıp tutuyo hak hukuk etik ahlak vs dersi vermeye çalışıyor(kendi arkasını kolluyor aslında) eğer bedava olsaydı olaylar 1 gram büyümezdi

|
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

Bedavaya sen ve ya başkası çevirip sunsun bilader o zaman. Şikayet eden namerttir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 17 Temmuz 2020; 22:12:28 >
    |
    |
    from softwave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hem ilgilendiğim alan değil hemde niye masa başında oturup bir tarafını karıştıran insanlar için bedava iş yapacakmışım ki?

|
    |
    Sasua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

İşte bende onu diyorum en gönüllü insanları getir yine 2 milyon kelimenin altına bu insanlar için girmeye korkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    from softwave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam da bunun benle ilgisi ne niye bana diyon mesajlarımı düzgün okuyup anla beni karşıya çekip cevap vermeye çalışıyon

|
    |
    Sasua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 6 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    Yazık çok yazık...
    |
    |
    INTEL CORE İ7-10700 K''(All Core) 5000@ GHz ring 48''' - Nvidia RTX 3*** bekleniyor - Asus Rog Strix Z490-E Gaming - Adata XPG DDR4 32GB(8GBX4) 3200@ MHz D41 SPECTRIX RGB LED Ram''samsung B-die and SK Hynix C-die'' - GamePower WARCRY ATX 6xARGB - Aerocool AE CC PLSL240F Pulse L240 F ARGB 240 mm - CORSAİR AX12000i - Dell S2716DG 27" 1ms 144hz QHD G-Sync - Samsung 970EVO 250GB m2 ssd - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - WD 3.5 2TB Caviar Blue - Gamepower Ogre rgb Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch - Gamepower icarus rgb mause - Gamepower Mei rgb 7.1 Surround - Antech RGB Düz Siyah 900*400*5 mm Gaming Oyuncu Mousepad-Logitech C525
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    Yorumlara bakıyorum da bu oyun firması oyunu kırılmadıysa (ki öyle görünüyor) ve yama da legal sürümde çalışıyorsa (ki anlaşılan öyle) niye karşı çıksın ki? Hem oyun satışlarımız artacak hem de ekstra masraf etmeden (yani profesyonel bir ekibe Türkçe dil desteği yaptırmadan) daha çok satış olacak diye daha çok sevinirler.

Çeviri sizin ve satmakta özgürsünüz ama oyun rockstar ın ondan izin almadan oyun içine entegre edip satamazsınız.

|
    |
    rewold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3342 Mesaj
    50 TL'de az değil ya,10,20 istememiş 50 TL istemiş siz ne açgöz paragöz adamlarsınız ya.

Rockstar eula sı yan son kullanıcı sözleşmesi satamayacaklarını açıkça söylüyor ölü doğmuş bir çeviriydi iyi oldu başka lisanslar ile korunan içeriği para ile satmaya kalkarlarsa müstahaktır onlara ücretsiz dağıtsalar hiç bir sorun yoktu beğenen bağışını yapardı

|
    |
    ARTAGON99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Çeviri yapıyormuşuz dedin bu cümleden çevirenlerden olduğun sonucunu çıkardım

|
    |
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Kendi içerikleri onlardan habersiz onlara danışmadan ücretli olarak satıldığı için karşı çıkıyor olabilirler.

|
    |
    zimberdyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Oyun çevirisini gönüllülük esası ile yapıyorsan bundan para talep etmek şerefsizliktir. Kendimde gönüllü olarak manga çevirisi yapıyorum 2008 yılından beri ve asla tek kuruş para talep etmedim. Edersem en büyük şerefsizimdir.

|
    |
  • Binbaşı
    1064 Mesaj

Geçen aya kadar Xbox 360 ım vardı ve hala oyun alınıyordu güzel bahane +blok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TheCapedCrusader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,429
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.