Şimdi Ara

FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
25.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jem991 (22 mesaj) TheCapedCrusader (10 mesaj) myfranco (7 mesaj) rewold (7 mesaj) Melankoli4 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (44 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 5 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Şikayet edenlerdenim, inşallah take two dava açmakla tehdit etmiştir. Adalet yerini buldu.
    Konuya yabancıyım, neden şikayet ettin? Türkçe yama gelecekti, şikayetlerden dolayı gelmiyor anladığım kadarıyla. Sebep nedir?

RDR2 Türkçe yama yapıldığını biliyordum ama bu mevzuya yabancıyım.
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Konuya yabancıyım, neden şikayet ettin? Türkçe yama gelecekti, şikayetlerden dolayı gelmiyor anladığım kadarıyla. Sebep nedir?

RDR2 Türkçe yama yapıldığını biliyordum ama bu mevzuya yabancıyım.

Alıntıları Göster
    Arkadaş Xbox Jtag konusu(Kendisinin bu konuda blogu vardı veya en azından imzasında reklamını yapıyordu, tepki gelince kaldırmış) haricinde haram-helal, legal-illegal, etik-etik değil gibi değerlere çok dikkat ettiğinden atmış...

Orijinalden alıntı: keptuwaitinghuh

Arkadaş Xbox Jtag konusu(Kendisinin bu konuda blogu vardı veya en azından imzasında reklamını yapıyordu, tepki gelince kaldırmış) haricinde haram-helal, legal-illegal, etik-etik değil gibi değerlere çok dikkat ettiğinden atmış...

Alıntıları Göster
    Ben olaya da yabancı kaldım. Anladığım kadarıyla(konuyu okudum) bu yama paralı çıkacaktı. Buna kızıp şirkete mail atıp, şikayet edilmiş. Yamayı bedava verseler sorun olmayacak mıydı?
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    Yolunacak kaz varmış yollayın gamepassi , yolunmadan rahat edemediler
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Ben olaya da yabancı kaldım. Anladığım kadarıyla(konuyu okudum) bu yama paralı çıkacaktı. Buna kızıp şirkete mail atıp, şikayet edilmiş. Yamayı bedava verseler sorun olmayacak mıydı?

Alıntıları Göster
    Normalde ister ücretli olsun ister ücretsiz telifli esere dokunup paylaşmak yasak. Ancak genelde firmalar pek dokunmuyorlar. Animus Projesi olsun U-Crew olsun Anonymous olsun ücretli satılan veya ücretsiz paylaşılan bir sürü yama var ki sıkıntı çıktığı bu oyun hariç görülmemiş. Bunda ise para bazılarına hoş gelmediğinden ötürü toplu şekilde şikayet edildi. İşin ilginç yanı, yurtdışında adamlar OpenIV adlı modlama aracını yasakladı diye yuhalanırken bizim millet 7 ayda 2.000.000 kelime çeviren grubu yuhalıyor. Firmaya toplanıp mail atıyor, bu maili atanların çoğuda Allah bilir oyunlarını korsan oynuyordur, olan çeviriye zaman ayıran belki de çoğu üniversiteli cebine 3-5 para geçecek kişiye oldu...

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Ya adamların ne işi var baştan hataydı forumdonanimda olması ayrıca kendi site ya da discordda 100 tl ye rahat satılır Rdr2 ayrica ama skyrim witcher 3 gönüllülük diyenler milyon kelime diyenler o çeviriyi yapan ekip coluk çocuğa karıştı rdr2 makine çevirisi bile aylar surer yoksa are you kolaya kadar gider mevzu.....kisaca güzel oyun ama ingilicce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
  • Yarbay
    14432 Mesaj
    Yamanın fiyatı eleştirilebilir, ilk duyurulduğu zaman ki gampass sistemi eleştirilebilir (o sistemi ben eleştirmiş ve sebeplerini tek tek yazmıştım.) ama kalkıp yamayı şikayet etmek çok ayrı bir olay.

Palı bulan almaz olur biter ama cidden şikayet edecek kadar ileri gidilmesi işte bu olmadı sevgili forum dostları. Şikayet edince yamayı yapanları elinize ne geçti çok merak ediyorum.

Firma kendisi fark etse durumu tamam ama şikayet çok farklı bir durum. Artık kimse yama yapmaz. Gönüllü yama yapıp herhangi bir bedel almayacak gruplarında yarın bir gün yamalarını şikayet edenler çıkmaya başlar bu cesaretle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 17 Temmuz 2020; 19:16:16 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzmann06 -- 17 Temmuz 2020; 19:23:9 >
    |
    |
    Ryzen 5 1600 4.0 Ghz (1.35v, 1.175 SOC vol, extreme LLC, CoolerMaster 411R) // B350 ASUS Prime M-K // Crucial Balistix LT Sport Micron E Die 16gb(8gbx2) 3000MHZ CL15 Ddr4 Ram (3533MHZ CL 14-14-18-14-32-56 1T 1.46v) // Msi Armor 6 gb Gtx 1660 (2070/10000 mhz)// WD Cavier Blue 1tb 7200 rpm 64 mb // Samsung Evo 860 500 GB SSD //Samsung PM981A 512 GB SSD // Seasonic S12-II 620W Bronze // Acer 24 inç KG241 1080p 144hz // Phanteks P400S // Be QuietPureWings 2 12cm x2 FAN , Cougar CFD 12cm x2 FAN // Microlab 2.1 M300BT 38w // Logitech G102, Logitech G213, Logitech F710, Xbox 360 Joypae
  • Yarbay
    3544 Mesaj
    Şuan duyduğuma göre o kişiler 10 kilo hint acılı kına alımı için Hindistan uçağındaymış gerisini siz düşünün.
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Teğmen
    237 Mesaj
    "Elnizdeki gücün farkında değilsiniz." Bu cümleyi unutmayın. Bu cümle maillerinizi Rockstar bile duyduysa çoğu firma duyar. Resmi Türkçe için mail atın.

|
    |

Klakmış birde konu açmış boşuna millet sizlere yalaka demiyor.

Take2'nun ihtarname falan çektiğini sanmıyorum. GTA'ya binlerce mod vs. yapıldı. Yapılan bir Türkçe yamayla uğraşmazlar. Hem ihtarname falan çekilse Anonymus bunu açıklardı. Bunu açıklamakta herhangi hukuki bir sorun yok çünkü. Arkadaşlar şirket bizimle iletişime geçti bu yamayı yayınlarsanız/satarsanız şu şu gibi sonuçları olur dediler kusura bakmayın yayınlayamıyoruz derlerdi ve şu anki kendilerine gelen tepkileri de yumuşatmış olurlardı böylece.

Orijinalden alıntı: alihakan7

Yama iptal edilince Fuat.Kamis ve xblades insanları kışkırtırken...

Klakmış birde konu açmış boşuna millet sizlere yalaka demiyor.

Gerçekten bunu yazmak için mi üye oldun
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    yazik.
    |
    |

Haklısın. Ya bunlar Türkçe yamanın programını beceremedi, çıktığı gün itibariyle kırılabilecek bir program ya da hiç sanmıyorum ama Take2 yamayı bunlardan satın aldı.

|
    |
    tutkual kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vergi verilmiyor mu :)) her satışın %0.3 ün vergiye gidiyor. Üzerine saçma bir konu açmışsın. Translate yama konusu var az bilgili ol.

|
    |
    yıldızlararası5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
Radyo Dinle
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.