Şimdi Ara

FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
220
Cevap
5
Favori
25.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jem991 (22 mesaj) TheCapedCrusader (10 mesaj) myfranco (7 mesaj) rewold (7 mesaj) Melankoli4 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (44 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> FORUM AHALİSİ YÜZÜNDEN RED DEAD REDEMPTION 2 PROJESİ IPTAL ETİLDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    183 Mesaj
    Şimdi anlamadığım olay hani yamalar şikayet edilse bile bişey olmazdı 2-3 gün öncesine kadar herkesin ağzındaydı bu laf. Ayrıca neden şikayet edilir onu da anlamadım. Sevmiyorsan çıkar gidersin bakmazsın konuya... Şikayet olayı pek inandırıcı gelmedi bana altında başka bir çapanoğlu var gibi. Şimdiye kadar bazı gerizekalılar organize olup nice oyunları kaçar kaçar şikayet ettiler ses çıkmadı. Gta 5'e onlarca dil yaması yayınlanmış heryerde gözlerinin içine sokula sokula yetkililer görüyor hala duruyor. Uzun lafın kısası şikayet için bahanesi gibi geliyor bana... 3-5 çakalın lafını dikkate alıpta ihtar çekeceklerini zerre kadar sanmıyorum... Ayrıca neden açıklanamıyor, sözleşme mi imzaladılar? Bizim sizi uyardığımızı kimseye söylemeyin mi dediler? Saçmalık...
    |
    |
    Keşke buradaki konuyu kapatsalardı 1 ay önce falan yeteri kadar kitleleri vardı zaten. Sadece discord da ki üyelerin yarısına verseler fazla fazla yeterdi ama işte malesef..Amatörce davranışların ve ülkemiz deki insanların ne kadar kötü niyetli olduklarını bilmemenin sonucu bu oldu...
    |
    |
    Sanırım sistemlerini kullanıcılar kabul etmediği için böyle bir yönteme başvurdular.
    Taketwo gibi bir firma yapılan moda bakmaz insanlar neler yapıyor.

İnternette milyon mod var sanırım onlar taketwo izinli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 17 Temmuz 2020; 20:17:54 >
    |
    |
    ASUS XG258Q 24.5" 240HZ G-SYNC
    32GB DDR4-2666 MHZ.

PSN Steam Battle.net MultiAxis#2496
  • Binbaşı
    1198 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yıldızlararası5

Bu mesaj silindi.
    translate konularda görüyoruz sizi niye yasak olanı sizde yapıyorsunuz?
    |
    |
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Teğmen
    193 Mesaj

ortada satış yok ürün yok. dolayısıyla ihtar olamaz.
    |
    |
    bloodstained34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    take2 firmasına şikayet edildiyse paralı satıştan dolayı iptal ettirmiştir.Kendi adıma o kadar emeğe üzüldüm fakat en başından bu abonelik olayına zorlayarak kendi kuyularını kazdılar.En başından anket düzenleyip 20 tl ye üyelik olarakmı istersiniz yoksa 30 tl tek ödememi diye belirtselerdi tepki olmazdı.Bence daha mantıklı seçenek direk tek fiyat söyleyeceklerdi.30 tl veren yamaya sahip olacaktı.Önce üyelik dediler orda başlattılar sonra 50 tl dediler gene tepki aldılar.Ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Bunun tek nedeni göz açlığı.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    5795 Mesaj

Kaldırmadım, imzamı kaldırmışlar. Bakarım pcye geçince.

Jtag vb gibi modlar artık o ürünler üretilmediği için kısmen etik. 10 sene önce çıkmış olan 360 oyununu satın alamıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    LittleBoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5795 Mesaj

Yama bedava olsaydı da tepkim aynı olurdu. Gidin ingilizce öğrenin yada firmadan izin alıp ne yapıyorsanız yapın.

|
    |
    Bahsedilenler: myfranco
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Kaldırmadım, imzamı kaldırmışlar. Bakarım pcye geçince.

Jtag vb gibi modlar artık o ürünler üretilmediği için kısmen etik. 10 sene önce çıkmış olan 360 oyununu satın alamıyorsun.
    Bayağı güzel bahane
    Bir oyuncu olarak pass sistemi vs neymiş. Gören duyanda tüm oyunlara yapılacak sanır piyasada on oyundan biri yapıldı diye pass mı gelir. İptal olsun bakalım para gelmeyecek diye oldu. Çok duyduk biz yürekten kalpten işlerini. Kimse parasını kaptırmamışsa ne mutlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamactiJun -- 17 Temmuz 2020; 21:9:44 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xohoos1

Bu mesaj silindi.
    Herşey tamam bunamı takıldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şu olay Türkiye'nin özetidir. Kendisine hiçbir zararı olmadığı halde başkasının mutlu olup keyif aldığı küçük şeyleri bile baltalamak, ülkesini umursamayan bir firma için kendi insanına ihanet etmek. Üstelik bu kişilerin genelde bu olaydan önce yama bölümünde görünmemesi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5795 Mesaj

bahane değil rdr2 kütüphanemde yok, almayı da düşünmüyorum. gta v sonrası leşe bağladı rockstar.

|
    |
    LittleBoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

"Geçtiğimiz hafta linç ettiğiniz, küfür ettiğiniz, ve TakeTwo'ya şikayet ettiğiniz yama bugün "üzülerek belirtemeyecekleri" sebeplerle iptal edilmiş. Bu konuda TakeTwo'nun parmağı olması kesin gibi. Yani sözün özü. Bravo sevgili ölücüler, başardınız. 30 lira para vermek istemediğiniz için binlerce insan bu oyunu anlayarak oynayamayacak."
    Burası donanımhaber kardeş burası ölücülerin mahallesi çok istiyorsan ingiliçce kursuna git o zaman
    30 lirayı da küçümsemişsin ama ölücüler olarak 30 liralık puan için kredi kartı sipariş edip altın alıp bozdurup 30 lira puan kazanan adamlarız 30 liraya 30 tane adam vururuz.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.