Şimdi Ara

Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu Dhabi (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.430
Cevap
16
Favori
56.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neler oluyo yaw twittera bir girdim her yerde f1 ricciardo piastri bir şeyler diyorlar

• Aynen şimdi gördüm. 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ortalık toz duman

Anladığım kadarıyla sözleşmesine göre Alpine’nin Oscar Piastri’nin geleceği için bir adım atması gerekiyor, 31 Temmuz son gün. Ancak ağırdan alıyorlar. Vettel’in emekli olacağını açıklamasıyla Alonso Aston Martin’le imzalıyor, fakat muhtemelen bilerek bunu 1 Ağustos’ta yapıyor. Böylece Oscar Piastri boşa çıkmış oluyor. Menajeri de Mclaren’le imzalıyor gelecek sene için, görünen o ki Ricciardo’nun tazminatını verip şutlayacaklar.

Tüm bunlar olup biterken Alpine seneye Oscar’ın kendileri için yarışacağını açıklıyor. Bu bebe de yooğ, yoh öyle bir şey deyip yalanlıyor. Böylece Alpine şamar oğlanına dönmüş oluyor, bir ihtimal onlar da Ricciardo ile imzalayıp bu denklem çözülmüş olacak diyenler var. Ocon-Ricciardo ikilisini düşünüyorum da, Alpine için korku filmi gibi bir 2023 olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 3 Ağustos 2022; 0:30:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Rici geri alır mı Alpine o da muamma? Belki başkasını getirirler. Çok karısti ortalık.

Bakalım neler olacak 😂

• SineMelawen kullanıcısına yanıt
    Cem bölükbaşı go to alpine

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ocon gibi bir baltanın yanına çaylak getirmek intihar olur. Mevcut sürücüler içerisinde seneye boşa çıkacak da yok takip ettiğim kadarıyla. Her türlü şapa oturdu Alpine.

Neyse, en azından el plan neymiş öğrendik. Adamı nasıl kızdırdılarsa yüzyılın satışı geldi Alonso’dan Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu Dhabi 

Vallahi hakettiler. Salak ocon son yarışta, ham i engelleyecegine, alonso'nun önüne kırdı direk gecemesin diye. Adam sana kaç yarış kazandırdı? Ki alonsoyu da sevmem eskiden beri. Ama adama ayıp ettiler. Bakalım yarın neler olacak?
    Cidden çok pis oturdu Alpine.
    Cyril'in ahı tuttu bence 😂😂

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    F1 e geçmek için, 1.olmak lazım ya da ilk 3e girmek lazım diye biliyorum hocam. Yanlissam duzeltileyim.

Hocam 1. Olmadan gelen zengin çocukları yok mu ki?

Valla ilk 3 yazısı okudum geçen bir yerde ama emin değilim. Yanlış olmasın.

• Alex Albon 2023'de Willians'da yarışmaya devam edecek.Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu Dhabi

Piastri Alpine muhabbetine laf çakmış haberin açıklanmasıyla ilgili Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu Dhabi 

Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu Dhabi
    Formula 1 - 2022 sezonu - Son Yarış - 20 Kasım - Abu DhabiAlex Albontwitter
    “I understand that, with my agreement, Williams Racing have put out a press release this afternoon that I am driving for them next year. This is right and I have signed a contract with Williams for 2023. I will be driving for Williams next year. 😂 let’s gooo @williamsracing 💪”
    https://twitter.com/alex_albon/status/1554829547006111749?s=20&t=yrsCBkk8EpfWVieSEt3fLA
    Ahhaha aynen gördüm 😂😂😂

siz anca dalga geçin... Cem tecrübe kazanıyor yakında yarışta kazanır...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Niye dalga geçeyim. Cem umarım çok başarılı olur. Bu sporda da bir Türk olduğundan gurur duyuyorum.

• Para ve referans yoksa, Cemden bir şey olmaz. Kaf daginda gormeyelim, umarim her sey yolunda gider de, basarili olur.Ne yetenekler harcandi bu sporda, Ceme gelene kadar.

• Red Bull'un şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun.

https://www.formula1.com/en/latest/article.no-reason-why-ferrari-should-change-approach-in-second-half-of-2022-insists.3bm1sQu0Q8tq0IrkuDe6HP.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ferrari bu kafayla sittin senedir şampiyon olamadı, sittin sene daha şampiyon olamaz.

• Formula 1 de yarışacak bir Türk varsa o da Kenan Sofuoğlu'nun çocuğu dur, çocuğun bu yaşta yaptıkları gerçekten inanılmaz, imkan ve parada olunca tabi daha kolay ve iyi yetişiyor şimdiden. Tabi en az 20 senesi var bakalım görebilir miyiz.

• 2022 sezonundan gram zevk alabilen var mı ya? Ben cidden zevk alamamaya başladım. Hamilton'ı sevmesem de gerçekten bize dişe diş bir mücadele izlettiler. Umarım seneye mercedes iyi olur da tekrar öyle bir yarış izleriz. Verstappen'in agresifliklerini özledim adam gezine gezine yarış kazanıyor.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.