Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Hamilton ı zerre sevmem bana antipatik ve sinir bozucu geliyor, hatta onun olmadığı yarışlar bana ayrı bir zevk veriyor.

ANCAK, Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, çok doğru bir söz.

W11 mükemmel bir araç evet doğru ancak denildiği gibi maymunu koymakla olmaz o iş, bakınız bottasa oluyor mu olmuyor.

Pilotaj çok önemli bir etken ve her aracın karakteri farklıdır, RB16, W11, SF1000 çok farklı araçlar.

Ancak şu bi gerçek;

SF1000 e Hamilton otursa Vettelden daha iyi iş çıkaracağı kesin yada,

W11 e Verstappen otursa uçacağı kesin, ancak Hamilton iyi bir pilot ve gerçekten bunu yakın zamanda gösterdi.

Belki saçma gelebilir ama ben dahil birçok kimsenin zerre kadar hazzetmediği Hamilton'u Haas takımına 3 yarış için alıp yarıştırsalar sonuç ne olur acaba. Merak konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 7 Aralık 2020; 18:59:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Güzel görsel hocam.

Bu arada Hamilton'u çok gömmemek lazım. Pistte az pilotaj isteyen bir pistti.

• quote:

Orijinalden alıntı: SineMelawen

Adımı kullanma... Bloklamisim hala laf yetiştirme derdindesin...
    Tamam bitti gitti konu. Adam cezasını aldı. Uzatma.
    Schumi döneminden beri izlerim ben F1. İstanbul falan diye laf edip duruyorsun boş boş... Yorumlarıma bakmışmış. Ac bakalım 2019 forumunda falan yazım var mı?

Schumi derken sen Mick schumacher dönemini kastediyorsundur sanırım. Yoksa Michael Schumacher döneminden itibaren izleseydin apex'in ne olduğunu bilirdin FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Güzel görsel hocam.

Bu arada Hamilton'u çok gömmemek lazım. Pistte az pilotaj isteyen bir pistti.

Hocam Mercedese kim gitse bu kadar şampiyonluk yakalar. Ama Hamiltonda şu var. Adam istikrar abidesi hiç hata yapmıyor kusursuz sürüş sergiliyor.

2000ler diye yazmışım aşağıda.
    Sakhir pistinde adam gibi yarış yapılmadi bile yıllardır.
    Şimdi f1 2019 oyununda da baktım çizgi olayına. Haklısın benim hatam. Kusura bakma.
    Lec de hatasını kabul etti, cezasını da aldı.
    Kapatalım.konuyu artık.

Katılıyorum. Aktif yarışan bir çok pilot şampiyon olabilir ama dediğiniz gibi adam istikrarlı. Bence lastikleri onun gibi kullanan yok. Bir çok pilot şampiyon olur ama bu kadar puan toplayacaklarını sanmıyorum.

• F1 git gide azalan ilgiye Hamilton üzerinden bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bence işe yaramayacak. 7 sezonluk dominasyonun 5 sezonunda mercedes pilotları 1 ve 2 sıralarda bitirmiş yani mercedes süren pilotun ismine yeteneğine bakmadan şampiyon olabileceği aşikar. Bottas gibi ortalamanın altı bir pilot bile en az 2 defa şampiyonluk alabilecek durumda. Hamilton 2013 te takıma gelmese idi bu sefer de Rosberg efsanesini konuşuyor olurduk. Başka takımdan şampiyon yine çıkmayacaktı. Hamilton dan efsane ya da goat çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merso pit ekibi şovları (Serhan Acar anlatımı)

https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1336045112820895744

• Mercedes sahkirde olanların da Netflixde yayınlanmasını istememiş 😂
    Kötü şeyleri göstermekten devamlı kaçıyorlar...
  • FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!
    Sezonun son yarışı Abu Dhabi yayın programı..
  • Hayret antrenman ve sıralama s sport 2 de ama yarış yok...
    Mal bu adamlar yaaa...

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen maç var gene
  • Kulaklarımın pası silindi resmen.

• Verstappen
    Albon
    Ricciardo
    Ocon
    Norris
    Bakalım sıralamalarda Mercedes gene domine mi edecek?
  • Ve Verstappen polede. Sezonun son yarışında ilk pole Redbulla gidiyor.
    Verstappen
    Bottas
    Hamilton
  • Allah'ın aslanı polü aldı,albon da mercolara baskı uygulayabilirse yarın güzel bir yarış olacakFORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• Aslanım benim sonunda aldı polü. Şu adam griddeki en hızlı pilot Hamilton'dan bile daha hızlı.

• Bu Verstappen çok istikbal vaad eden gerçek bir şampiyon adayı. Koçum benim. Yarın da kazanır inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Aralık 2020; 17:31:57 >

• https://twitter.com/F1caps/status/1337758186959474692

• Verstappen müthiş bir tur attı gerçekten. Yarışta da alıp götürebilir kalkışta sıkıntı yaşamazsa ama bu sene çok kötü kalkış yaptığı yarışlar oldu. Onun dışında Norris'de çok sağlam bir tur attı son haklarda. Vettel'i de son defa kırmızı otomobilde izlemek duygusal olacak cidden. FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.