Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kardeşim ne etmesi onlara göre red bull her zaman ağlıyor verstappen geçemeyince bilerek çarpıyor
  • Albon'un podyum şansını elinden almasına ve kendisi yola devam etmesine karşın 5 sn mi ceza verildi şimdi Hamilton'a? Bu komiserlerin çifte standardı insanı spordan soğutmaya devam ediyor.
  • Ödül gibi 5 saniye verdiler ben daha bir şey demiyorum f1'i bitirdiler.
  • Bu Hamilton tam bir neyse küfür etmicem. Abi adam geçilmesine dayanamadı ya. Albon lastik farkından dolayı kazanacaktı yarışı.
  • Albona gene üzüldüm. Perez podyum göremesin istiyordum. Onun podyumda yalan oldu. Hamilton'a ceza çıktı şaşırdım. Leclerc ile neden 5 yıl kontrat imzalandığını Vettel ile imzalanmadığının tablosu resmen şu yarış.
  • Mekanik arızalara bir şey diyemiyorum ancak araçlar sürekli tokuşuyor. Formula 1 çoluk çocuğa kaldı. Safety car girmesi için ortalığın toz duman olması gerekir. Her şeye safety car. Çok narin oldu bizim pilotlar ve F1 yönetimi. Ben bu mesajı yazarken Kvyat da gitti. Sanırım yarışı bitiren herkes puan alacak
  • Albon'a çok üzüldüm. Norris'e tebrikler. Hamilton daha beter olsun
  • Leclerc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde daha iyi bir podyum hayal edemezdim bugün
  • En iyisi bir dahaki yarışa Kvyat'ı hazırlayalım mercedesleri biçsin zaten en fazla 5 saniye ceza veriyorlar. F1'in geldiği durum bu Alpha Tauri'yi mercedesleri biçmek için kullanmamız lazım.
  • Norrise de helal olsun en hızlı turu atıp podyumu aldı.

• Her şeyin olumsuz gittiği şu 2020 yılından bir dileğim var. Mercedes'te Bottas şampiyon olsun. Hamilton'un şampiyonluk zevki yarıda kalsın ve bu sene tekrarlanmasın. Schumacher'in 7 yıllık serisi bozulmasın.
  • Çok sıkıcı başlayan yarış biranda alt üst oldu :D Ortalık karıştı birden.
  • Leclerc ne yaptı etti Ferrari'yi podyuma çıkarmayı başardı. Perez'i geçişi muazzamdı. Norris'in podyuma çıkmasına sevindim, dünkü sıralama turundan sonra podyumu hak etti. Hamilton'un podyum dışı kalmasına ise ilahi adalet tecelli etti diyebiliriz. Yarışın ilk 55-60 turu sıkıcı geçse de son bölümleri heyecanlıydı.
  • Efsane yarıştı. Leclerc çok iyi bir pilot olacak. Hamilton'a verilen ceza adil değil. En az 10 saniye verilmesi gerekiyordu. Albon'u ikinci kere podyumdan ediyor. Bu sezon umarım daha birçok böyle yarış izleriz. Şaka maka Latifi bile puan alacaktı neredeyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hamilton'ın cezası çok hafif kaldı. Olay ''kazaya sebep olma''nın ötesinde. Bilerek çarpmasını bekliyor geçmesin diye. Sağ tarafında 2 araçlık boşluk var çok rahat kaçabilir istese. Böyle böyle nefret ettirdi kendinden.

edit: link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 5 Temmuz 2020; 21:36:27 >
  • Bottas çok iyi pilot. Artik mercedes in bottas a odaklanmasi lazim. Hamilton, albon u yedi resmen

• Vettel ne yapıp edip gitti yine spin attı ya cidden bir şey demiyorum. 2018’de Almanya’da yaptığı hatadan sonra adam bir daha toparlanamadı. Bence gelecek sene yarışmaması onun için daha iyi olacak. Çok aşırı kullanıyor aracı. ( gerçi Ferrari de Vettel geldiğinden beri çok da iyi araç verdiği söylenemez. 2018 aracı hariç.)

Bu arada Ferrari’nin geçen kış arasından sonraki düzlüklerde kazandığı hızı şu an göremiyoruz. Takımlar boşuna itiraz etmiyormuş demek ki. FIA ile nasıl anlaştılar acaba?

• Konu Hamilton olunca FIA'nin cezaları hep hafif oluyor. Şu hareketi yapan bir Ferrari pilotu olsa anında pitten geçme cezasını yapıştırırlardı.

• Ferrari Leclerc'ün bi yerlerini yesin.

Helal lan Norris.

Önümüzdeki senelere bak

Mercedes: Russel
    Ferrari : Leclerc - Sainz
    Redbull : Verstappen - Albon
    Mclaren : Norris - Ricciardo (hem de Mercedes olacaklar)

Efsane F1 yılları geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.